تفاوت خط خدمات و خط تبلیغات در پنل پیامک – پنل پیامک – سامانه پیامک

تا اینجا تفاوت خطوط تبلیغاتی و خطوط خدماتی را فهمیدیم، حالا که فهمیدیم امکان ارسال پیامک تبلیغاتی با خط سرویس وجود ندارد، پس راه حل دور زدن لیست سیاه و ارسال پیامک تبلیغاتی چیست؟

هر روز افراد زیادی با فراز اس ام اس و شرکت ما زرین ارتباط آسیا تماس می گیرند و می خواهند پیامک خدماتی ارسال کنند، در بیشتر موارد وقتی به مخاطب خود گوش می دهم می فهمم که تفاوت بین خط تبلیغات و خط خدمات هنوز وجود دارد.

خطوط تبلیغاتی خطوط 1000، 2000 یا 5000 شماره ای هستند که توسط سامانه پیامکی فراز ارائه می شوند. در این خطوط می توانید به صورت نامحدود پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید و از نظر تعداد ارسال روزانه، ارسال پیامک های تبلیغاتی مختلف و … محدودیتی وجود ندارد اما پیامکی که در این خط ارسال می کنید برای افرادی که بلاک شده اند ارسال نمی شود. از دریافت اس ام اس تبلیغاتی و البته مستلزم پرداخت هزینه می باشد.کاهش نمی یابد.

خط سرویس خطی است که پیام های متنی را به شماره های مسدود شده و سیاه ارسال می کند، اما می توانید با یک خط سرویس پیامک ارسال کنید. تبلیغات زیاد خیر، برای دریافت خط خدمات اختصاصی باید اطمینان حاصل کنید که برای افرادی که شما را نمی شناسند پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال نکنید و فقط برای افرادی که شما را می شناسند و می خواهند از شما پیامک دریافت کنند پیامک ارسال کنید.

تبلیغات پیامکی

البته این یک تعهد شفاهی یا کتبی نیست. اپراتور بابت تعهد خط سرویس از شما سفته دریافت می کند، البته خط 9000 نیازی به سفته ندارد و برای فعال سازی خط اختصاصی 8 رقمی سرویس 8 با هزینه های بسیار بالا از شما دریافت می کند. – برای خرید این خط موثر است.

نحوه دریافت خط خدمات

خط تبلیغاتی چیست؟

در این مقاله قصد دارم توضیح کامل و مفصلی در مورد تفاوت خط سرویس و خط تبلیغاتی بنویسم تا با صرف حدود 10 دقیقه و مطالعه این مقاله به تفاوت خط تبلیغات و سرویس پی ببرید. یک خط و برای همیشه.

خط خدمات چیست؟

بنابراین به عنوان یک قاعده کلی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی با خط خدمات وجود ندارد و ما فهمیدیم که برای فعال سازی خط خدمات اختصاصی باید تعهد نامه داده شود و حتی گاهی سفته ای که خط دارد. تبدیل شده است. به یک سرویس تبدیل می شود و می تواند به شماره های مسدود و سیاه پیامک ارسال کند.

تبلیغات پیامکی

اگر بخواهیم با خط سرویس پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم چطور؟

برای ارسال پیامک تبلیغاتی و عبور از لیست سیاه باید یک پیامک انبوه با سیم کارت ارسال کنید تا پیامک با سیم کارت ارسال و به شماره های مسدود و مشکی ارسال شود.

در سامانه پراز اس ام اس به شما خط سرویس اشتراک برای ارسال پیامک داده می شود اما اگر بخواهید به هر نحوی با خط سرویس اشتراک پیامک تبلیغاتی ارسال کنید پیامک شما تایید نمی شود و رد می شود. بنابراین امکان ارسال پیامک تبلیغاتی با خط خدمات اشتراک وجود ندارد.

در سامانه فراز اس ام اس خط سیم کارت سامانتل برای ارسال پیامک تبلیغاتی در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید به شماره های مسدود و مشکی پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید.

البته 9000 خط خدمات اختصاصی نیازی به دریافت ندارند، اما اگر پیامک های زیادی ارسال کنید و مردم شکایت کنند، خط خدمات اختصاصی شما به طور کامل از کار می افتد.

می توانید برای خط خدمات اختصاصی درخواست دهید و برای افرادی که شما و کسب و کار شما را می شناسند پیامک ارسال کنید، حتی اگر پیامک تبلیغاتی ارسال کنید مشکلی ندارد، سپس با خط خدمات اختصاصی که برای خود خریداری کرده اید، می توانید پیامک تبلیغاتی را به این آدرس ارسال کنید. مشتریان شما برای این شما باید یک خط 9000 بخرید.

سوالی که پیش می آید این است که اگر بخواهیم پیامک تبلیغاتی انبوه را با خط خدمات ارسال کنیم چه اتفاقی می افتد؟ چه کسی جلوی ما را خواهد گرفت؟ برای راه اندازی خط خدمات اختصاصی باید سفته داده شود و در واقع این سفته تعهد و ضمانت شماست که پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال نخواهید کرد و در صورت عهدشکنی اپراتور می تواند سفته شما را اجرا کند.ارسال پیامک با مودم سیم کارت GSM از طریق پیامک