ترفندهای اجرای کناف لوکس پلاستر مجری حرفه ای کناف ،گچکاری و گچبری

ترفندهای اجرای کناف لوکس پلاستر مجری حرفه ای کناف ،گچکاری و گچبری

بدین صورت که اگر یک ساختمان قدیمی را داشته باشید و بخواهید آن را نوسازی کنید، می توانید از کناف کاری استفاده کنید که در نوع با سازه و بدون سازه وجود سقف کناف دارد. دو گزینه ذکرشده تنها بخش محدودی از کناف کاری به شمار می روند و شما با بررسی بیشتر می توانید با موارد گسترده تری روبه رو شوید. بنا بر آنچه گفته شد سرپرستي و اجراي سقف کاذب کناف نياز به تخصص خاصي دارد و در صورت اجراي نامطلوب سيستم هاي کناف، در صورت عدم رعايت آنچه گفته شد نمي توان کناف را مورد سرزنش و نقد قرار داد. زيرا کناف هم مانند ساير سيستم هاي برتر ساختماني، سالهاست در جهان به عنوان سيستم اصلي اجراي ديوار و سقف کاذب مورد استفاده قرار ميگيرد.

  • انواع کناف برای زیباسازی تمام محیط‌های داخلی و خارجی ساختمان تولید و طراحی شده و بهترین نوع کناف برای نمای ساختمان مدل کناف پنل سمنت برد است.
  • می گویند به عنوان مثال اگر یک فضای داخلی یک سازه را بخواهیم به دو قسمت مجزا تقسیم کنیم، در آن صورت است که از این نوع سقف بهره گرفته می شود.
  • باید توجه داشت که کناف کاری سقف، در کنار مزایایی که حتما دارد، معایبی نیز خواهد داشت که به هر دو در این مقاله پرداخته ایم.
  • بدین منظور بر اساس ضوابط و جزئیات مربوط به دیوار مقاوم در برابر حریق سازمان آتش نشانی مورد تایید باشد.

کناف احسانی با سابقه طولانی بیش از 15 سال در اجرای انواع سقف کاذب از جمله سقف کناف امکان ارائه خدمات نصب سقف کناف را برای شما دارد. ایجاد مدل تزئینی بر روی سقف اصلی در دو حالت استفاده از المان و نورپردازی خواهد بود. به‌کارگیری از منابع نوری مختلف در فضای خالی ایجاد شده بین سقف اصلی و کناف امکان نصب انواع ریسه و منبع نور با رنگ‌های مختلف را برای نصاب سقف کاذب کناف فراهم خواهد ساخت. از تکنیک نورپردازی در سقف می‌توان برای کناف پذیرایی، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، راهرو و سقف کناف آشپزخانه بهره برد.

گچ ساتن کناف نباید با سایر موادی که باعث تغییرات در خواص و مشخصات فیزیکی محصول می گردد ̜ ترکیب نمود. با استفاده از پالت چوبی و در محل خشک می توان در حدود ۶ ماه پرفیلکس کناف انبار کرد. در صورتی که کیسه ها باز شده اند می بایست به خوبی در برابر رطوبت محافظت شوند. صفحات سیمانی صفحاتی هستند که از ترکیبات سیمان و الیاف فایبرگلاس تشکیل شده و جهت استفاده در نمای خارجی و فضاهای داخلی با درصد رطوبت نسبی بالا به کار می رود. عمر و زیبایی این سازه ها معمولا بین ۷-۹ سال در نظر گرفته میشود و بعد از آن نیاز به تغییرات دارند.

یک متخصص حرفه‌ای با بازدید از محل نصب کناف، زیرسازی و مقاومت سازه اصلی را‌‌ می‌سنجد تا از وقوع خسارات احتمالی جلوگیری کند. بنابراین بهتر است در انتخاب مصالح و متخصص کناف‌کاری صرفه‌جویی نکنیم. رعایت‌نکردن استانداردهای اجرای کناف، به ترک‌خوردن و موج‌انداختن سطوح منجر می‌شود و هزینه دورریز مصالح و تعمیرات را افزایش می‌دهد. سقوط و خرابی سقف و دیوار هم از دیگر مواردی است که می‌تواند به بروز خسارات جانی منجر شود.

این نوع تایل ها دارای خاصیت جذب صوت می باشند.سوراخهای روی تایل به شکل دایره هایی به قطر 8mmو12mm بوده که فاصله مرکز به مرکز این سوراخ ها از یکدیگر 36mm می باشد. دیوار چاله آسانسور از جمله دیوار های مهمی می باشد که باید در مقابل آتش سوزی مقاوم و غیر قابل نفوذ آتش باشد. جنس این نوع سقف ها از آلومینیوم می باشد و قسمت پشتی آن ها از پشم شیشه پر شده است. بر اساس هزاران پروژه انجام شده در بازار سنجاق، تخمین هزینه خدمات را به شما نشان می دهیم. هزینه نهایی را دریافت کرده و تمام این موارد را در قرارداد ثبت کنید. پس بهتر است قبل از شروع کار، درباره این مخارج و هزینه‌های جانبی، با متخصص به توافق برسید.

مراحل کناف کاری

از کناف RG با توجه مزیت زیبایی آن به‌عنوان دیوارهای جداکننده استفاده شده و به نسبت سایر مدل‌های کناف‌ قیمت ارزان‌تری دارد. از این رو معماران پروژه‌های ساختمانی علاقه خاصی برای خرید و نصب کناف RG در واحدهای خود دارند. رنگ‌آمیزی، نقاشی و طراحی نقش و نگار بر روی دیوار از زمان‌های بسیار قدیم همراه با زندگی انسان بوده ولی در ساختمان‌های آپارتمانی اهمیت زیبایی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت. در چند دهه گذشته قسمت سقف ساختمان نیز از نگاه معماران و طراحان داخلی ساختمان دور نمانده و با بهره‌گیری از تجربیات گذشته و خلاقیت نوین اقدام به استفاده از محصولی خاص و شگفت‌انگیز کناف بر روی سقف نمودند.

اگه کار کابینت هم داری، توی لینک زیر میتونی قیمت انواع کابینت و نکات قیمت گیری رو ببینی:

مگر در صورت درخواست مشتری بر ایجاد یک فضای اختصاصی خارج از کاتالوگ که این طراحی توسط تیم سمیران انجام شده. در هر دو صورت U36 هایی که به اندازه ی مورد نیاز بریده شده اند به این اتصال های HD90 متصل می شوند. بعد از تعیین وضعیت باربر بودن یا باربرنبودن نبشی ها، آویزها را طبق جدول استاندارد در فاصله ای بین 85 الی 110 سانتی متری ازهم اجرا می کند. چگونه وارد بازار کار معماری شویم؟ یادگیری چند نرم افزار تخصصی در زمینه طراحی معماری و دکوراسیون یکی از بهترین روش ها میباشد که با …

سقف ها و ديوارهاي جدا کننده(تيغه) کناف سازه هاي يکپارچه گالوانيزه هستندکه صفحات روکش دار گچي و سيماني بر روي آنها پيچ ميشوند. درز بين صفحات با بتونه درزگيري پر شده و سطوح صاف به وجود آمده رنگ آميزي ميشود. عموما این سقف ها از جنس آلومینیومی هستند که قطعات داخلی آن ها گچ می باشد. کناف امروزه از مهم ترین و پراستفاده ترین عناصر ساختمانی محسوب می شود و در واقع نسلی جدید از گچ به شمار می رود که در کلیه افعال ساختمانی می توان از آن استفاده نمود.

بنابراین باید از دیوار مستقل نسبت به دیوار زمینه داخلی استفاده و اجرا گردد. بدین منظور بر اساس ضوابط و جزئیات مربوط به دیوار مقاوم در برابر حریق سازمان آتش نشانی مورد تایید باشد. طبق درخواست دستگاه نظارت در سقف با توجه به نقشه های تاسیسات و با نظر مهندس تاسیسات باید باشد.

اجرای کناف سقف

محاسبه فاصله سازه های باربر و پنل خور براساس پوشش کاری، وزن اجرای کناف و میزان مقاومت در برابر آتش سوزی نیز ضروری است. در مرحله بعدی باید سازه تراز و آویز ها را در صورت نیاز نصب کرد. بعد از طی مراحل ذکر شده نوبت به اجرای سازه های باربر، پانل خور، بازشو ها و بادبندی می رسد.