تبلیغ کافه و کافی شاپ با 5 روش کاربردی

همکاری با کتابخانه های اطراف نیز گزینه خوبی است و مخاطبان خاصی را جذب می کند. به عنوان مثال، با موافقت کتابخانه، روزهای هفته را مشخص کنید و به اعضای کتابخانه برای خرید از کافه تخفیف بدهید. البته بستگی به ماهیت کافه شما و دامنه فعالیت شما دارد. از طریق بازاریابی پیامکی می توانید مخاطبان خود را از تخفیف ها مطلع کنید.

تبلیغات کافی شاپ روش های مختلفی دارد که با استفاده از آنها می توان فروش محصولات کافی شاپ خود را افزایش داد. اطلاع رسانی به مخاطب مهم ترین رکنی است که برای تبلیغ کافی شاپ ها باید همیشه به خاطر داشت. با استفاده از پنل پیامک می توانید برنامه ها و تخفیف های ویژه خود را به مخاطبان خود اطلاع دهید.

با ثبت کافه در اسنپاد مشتریان بیشتری جذب کنید

5. بازاریابی محلی; راه حل همکاری با مشاغل مختلف

یکی از روش های تبلیغات کافه که هزینه بالایی دارد و نتیجه نسبتا مطلوبی دارد، تبلیغات در سطح شهر است. طبیعتاً اگر تبلیغات شما شبیه رقبای شماست، انتظار دیده شدن و جلب توجه را نداشته باشید. با وجود تعداد زیاد بازدید، تبلیغات محیطی گاهی آنطور که باید نتیجه نمی دهد. دلیل این امر شباهت جملات، شعارها و یا تصاویری است که در بیلبوردهای مختلف شهر به چشم می خورد و برای عموم تازگی و جذابیت ندارد. البته نکات برجسته ای وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد تبلیغات محیطی موثر استفاده کنید که در ادامه به آنها می پردازیم.

نکاتی که تبلیغات محیطی در صورت رعایت آنها نتایج متفاوتی به همراه خواهد داشت!

استفاده از اینستاگرام برای تبلیغ کافه

3. تبلیغات پیامکی گسترده و انبوه به منظور تبلیغ کافه

کافی شاپ ها به طور متوسط ​​دو تا سه سال عمر می کنند. آره؛ این مدت زمان برای فعالیت یک کسب و کار بسیار کوتاه است. یکی از راه های افزایش امید به زندگی کسب و کارهای نوپا تبلیغات است. به همین دلیل باید از ابتدای تاسیس کافه تبلیغ کافه را شروع کنید و آن را ادامه دهید. همه روش های تبلیغاتی برای کافی شاپ ها مناسب نیستند. اما برخی موفقیت کسب و کار شما را تضمین می کنند. به همین منظور قصد داریم 5 مورد از بهترین روش های تبلیغات کافی شاپ با بازدهی بسیار خوب را به شما معرفی کنیم. با استفاده از روش های ذکر شده در این مقاله خود را از رقبای خود متمایز کنید و یک قدم از بقیه جلوتر باشید.

1. تبلیغات محیطی با خلاقیت; روشی موثر برای تبلیغ کافه

در این صفحه می توانید تصاویری از انواع نوشیدنی ها یا غذاها را به اشتراک بگذارید. حتی می توانید هر هفته طرز تهیه غذاهای کافه ای یا بین المللی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. برای اینکه تاثیر بیشتری روی مخاطبان خود داشته باشید، توصیه می کنیم ابتدا دانش خود را در مورد روش های بازاریابی افزایش دهید و مراحل آن را یاد بگیرید. این برای صفحه بازاریابی چیست؟ برای نمایش تبلیغات موثرتر مراجعه کنید.

بدون شک یکی از راه های تبلیغ کافه و ایجاد انگیزه برای بازگشت مشتریان، استفاده از پنل پیامک و ارسال پیامک با محتوای تخفیف یا شرایط ویژه است. محتوای پیام بسیار مهم است و باید از کلماتی استفاده کنید که معنای شما را به مخاطبان نامحدودی منتقل کند. به عنوان مثال اطلاع رسانی تبلیغات، افتتاح شعب جدید و تخفیف ویژه برای مشتریانی که یک بار از شما خرید کرده اند، موضوعات مناسبی برای ارسال پیامک انبوه است.

اگر در نزدیکی شما هتل یا مرکز کنفرانسی وجود دارد که رویدادهای مختلف در آن برگزار می شود، فرصت خوبی برای همکاری دارید. با مدیر هتل صحبت کنید و از او بخواهید کافه شما را به مشتریانش معرفی کند و برای هر مشتری درصد سودی در نظر بگیرد. این نه تنها باعث ارتقای کافه می‌شود، بلکه می‌توانید با استفاده از روش‌های تبلیغات محلی، در منطقه خود بیشتر در معرض دید قرار بگیرید.

استفاده از خلاقیت نقطه تمایز شما و رقبایتان است که منجر به جذب مخاطب می شود. بنرهایی که در شهر نصب می کنید باید طراحی جذابی داشته باشند و رنگ برند، لوگو و نام کافه شما روی آن دیده شود. انتخاب یک شعار یا عبارتی که شما را به یاد برند شما می اندازد کمی دشوار است. اما این کار را باید در ابتدای کمپین تبلیغاتی کافی شاپ انجام دهید تا در اذهان عمومی بمانید.

در هر زمانی از روز که اینستاگرام را باز می کنید، با سیل محتوای متفاوتی روبرو می شوید که اکثر آنها به استثنای چند اکانت شخصی پر از تبلیغات هستند. شما به عنوان یک کافه دار باید کسب و کار خود را وارد دنیای مجازی کرده و با استفاده از روش های مدرن، کافه خود را در این بستر تبلیغ کنید. یک صفحه تجاری ایجاد کنید و مطالب مرتبط با کافه را منتشر کنید.

سرویسی که برای ارسال پیامک استفاده می کنید باید چندین ویژگی داشته باشد:

  1. امکان ارسال پیامک جداگانه و دسته جمعی (برای تبریک تولد یا تبریک روز خاص)
  2. شخصیت های نامحدود (طرح ها و تخفیف های ویژه)
  3. ارسال پیامک به لیست سیاه (برخی از گوشی های هوشمند تبلیغات را به صورت خودکار مسدود می کنند)


معرفی بهترین روش های تبلیغات کافه در مجله پیامکی فراز
راهنمای مطالعه
اطلاع از برنامه های ویژه و تخفیف از طریق پنل پیامکی

ویژگی هایی که یک پنل پیامک باید داشته باشد

برای مثال با خواندن عبارت «فقط انجامش کن» بدون لحظه ای تردید، برند نایک در ذهن شما چشمک می زند. با رعایت این شرایط در انجام تبلیغات محیطی بازدهی بهتری از مشتریان دریافت خواهید کرد. اگر در ابتدای کار خود هستید و هزینه نصب بیلبورد شهری برای شما بالاست، استفاده از پنل پیامک را توصیه می کنیم. تابلوهای پیامک هزینه کمتری نسبت به تبلیغات محیطی دارند و بازخورد بهتری از مشتریان دریافت می کنند.

2. اینستاگرام و شبکه های اجتماعی; بهترین راه برای تبلیغ رایگان

به یاد داشته باشید که یکی از مهم ترین ویژگی های پنل پیامک بانک شماره موبایل است. بانک شماره به شما این امکان را می دهد که به جامعه هدف خود دسترسی کامل داشته باشید و بر اساس فاکتورهای منطقه یا سن پیامک انبوه ارسال کنید.

4. غذای فوری; جایی که کافه شما دیده می شود

سیستم اسنپ فود یک فرهنگ جدید برای سفارش غذا است که کارکرد آن زمان زیادی نمی برد. در این مدت کوتاه بسیاری از رستوران ها با ثبت نام در اسنپ فود فروش خود را دو برابر کرده اند و مشتریان غایب زیادی دارند. ثبت نام در اسنپ فود و استفاده از امکانات این برنامه به شما این امکان را می دهد که با هزینه کم مخاطبان را از کسب و کار خود آگاه کنید. البته با پرداخت هزینه بیشتر به اسنپاد می توانید در صدر لیست کافه ها قرار بگیرید و بیشتر در معرض دید قرار بگیرید.

همکاری با مشاغل محلی؛  یکی از بهترین راه ها برای تبلیغ یک کافه

تبلیغ کافه با ارسال پیامک انبوه

پنل پیامک فراز به شما امکان ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه را در زمان کوتاه و با هزینه کم می دهد. به نظر شما بهترین راه برای تبلیغ یک کافه چیست و چه روش هایی را پیشنهاد می کنید؟ شما می توانید با ثبت نظر، پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

ناگفته نماند، اسنپ فود محدود شده است و کسب و کار شما برای افراد اطرافتان قابل مشاهده است. اما با شرکت در مهمانی غذا یا ارائه تخفیف، حضور پررنگی خواهید داشت که در نهایت منجر به افزایش فروش می شود. قیف فروش مهمترین روشی است که صاحبان مشاغل باید در تبلیغات خود پیاده کنند. اگر با این روش آشنایی ندارید، به صفحه قیف بازاریابی مراجعه کنید.