تبلیغات پیامکی مکانیک و ماشین فروشی

تعمیرگاه‌های خودرو مرتباً در طول روز قرارهای متعددی را رزرو می‌کنند، بنابراین می‌توانند از پیامک برای مدیریت گردش کار و اجرای روان خدمات مشتری استفاده کنند. مکانیک‌های مستقل نیز با زنجیره‌های بزرگ و نمایندگی‌های خدمات خودرو رقابت تن به تن دارند. این بدان معناست که تعمیرگاه های خودرو باید راهی برای متمایز شدن از رقبا پیدا کنند.

نظرات مشتریان نقش مهمی در بازاریابی تعمیر خودرو ایفا می کند و می تواند مشتریان بالقوه را تشویق کند تا با شما تجارت کنند. پیام های متنی جمع آوری بازخورد را برای صاحبان مشاغل آسان می کند.

با ایجاد یک برنامه ارجاع برای کسب و کار خود، از قدرت دهان به دهان استفاده کنید. به مشتریان خود اطلاع دهید که اگر مشتری جدیدی را به کسب و کار شما معرفی کنند، می توانند پاداش هایی مانند خدمات رایگان اضافی و تخفیف های ویژه دریافت کنند.

نمونه متن آگهی تعمیر مکانیک و خودرو

  • سلام [نام]ما از لاستیک های جدید خود امیدواریم [نام تعمیرگاه خودرو] راضی باش! این پیوند را برای دوستان و خانواده خود بفرستید و هنگامی که شخصی قرار ملاقاتی را رزرو کرد، از خدمات بعدی خود 10% تخفیف دریافت خواهید کرد: [لینک]
  • سلام [نام]ممنون که مشتری جدید آوردی [نام تعمیرگاه خودرو] تو چرخیدی! به نشانه قدردانی ما برای تعویض روغن بعدی شما 200000 تومان تخفیف در نظر گرفته شده است: [لینک ملاقات]

دعوت به شبکه های اجتماعی

هنگامی که مشتری قرار ملاقات می گذارد، می توانید به سرعت یک روز قبل از قرار، یک پیام متنی را هماهنگ کنید تا به آنها یادآوری کنید که وسیله نقلیه خود را به نمایندگی بیاورند. اگر او نمی تواند آن را انجام دهد یا نیاز به برنامه ریزی مجدد دارد، می تواند فوراً به شما پیامک ارسال کند. آنها می توانند قرار ملاقات خود را تغییر دهند و در وقت شما و مشتریانتان صرفه جویی کنند.

نمونه متن آگهی تعمیر مکانیک و خودرو

  • سلام [نام] به نظر می رسد باید روغن ماشین خود را تعویض کنید! جلسه ب [نام تعمیرگاه خودرو] اینجا تنظیم کنید: [لینک قرار]
  • سلام [نام]، این یادآور جلسه بعدی شما در روز سه شنبه 11/5 ساعت 15 است. همراه داشتن مدرک بیمه را فراموش نکنید!
  • سلام [نام]پنجشنبه 3.4 ساعت 10 صبح [نام تعمیرگاه خودرو] شما در حال قرار ملاقات هستید لطفاً برای تأیید قرار ملاقات خود با C پاسخ دهید.

درخواست بررسی ارسال کنید

[کل: ۰ میانگین: ۰]

همیشه به خاطر داشته باشید که از مشتریان خود برای کسب و کارشان تشکر کنید. ارسال پیام تشکر یک روز پس از ارائه خدمات به مشتریان نشان می دهد که آنها برای شما اهمیت دارند. همچنین می توانید از پیام های تشکر برای یادآوری قرار ملاقات های آینده یا درخواست بازخورد به مشتریان استفاده کنید.

نمونه متن آگهی تعمیر مکانیک و خودرو

خلاصه

با ارسال مشاوره رایگان خودرو، مشتریان خود را به ثبت نام پیامک در کسب و کار خود دعوت کنید. مشتریان همچنان برای کسب و کارهایی که اطلاعات ارزشمند و در دسترس را برای آنها ارسال می کنند ثبت نام می کنند. فهرستی از نکات سریع را در نظر بگیرید که می توانید هر دو هفته یک بار برای ارسال به لیست بازاریابی پیامکی خود برنامه ریزی کنید تا کسب و کار شما را به خاطر بسپارند.

نمونه متن آگهی تعمیر مکانیک و خودرو

ایجاد اعتماد با مشتریان بخش مهمی از بازاریابی کسب و کار تعمیر خودرو شما است. در حالی که اکثر مالکان خودرو می دانند که باید با بررسی های منظم تعمیر و نگهداری همراه باشند، ممکن است ندانند که هر چند وقت یکبار باید خودروهای خود را برای سرویس تحویل دهند. ارسال پیامک یادآور خدمات می تواند به مشتریان شما اطلاع دهد که خودروهایشان چه زمانی به خدمات نیاز دارد.

مطالعات نشان می دهد که 75 درصد از مصرف کنندگان در صورت دسترسی به آنها از طریق تلفن همراه، در برنامه وفاداری مشتری شرکت خواهند کرد. بازاریابی کسب و کار تعمیر خودرو خود را با برنامه های وفاداری مبتنی بر متن تقویت کنید تا روابط با وفادارترین مشتریان خود را تقویت کنید. با توجه به اینکه اکثر صاحبان خودرو هر شش ماه یکبار به تعمیر و نگهداری معمول نیاز دارند، می توانید برای حفظ مشتریان جوایز ویژه ای ارائه دهید.

نمونه متن آگهی تعمیر مکانیک و خودرو

نکات مشاوره خودرو

درخواست بررسی ارسال کنید

درخواست ارجاع ارسال کنید

تبلیغات پیامکی مکانیک و ماشین فروشی

با تشکر از شما مشتریان

یک پیوند نظرسنجی از طریق پیامک ارسال کنید یا یک نظرسنجی پیامکی برای جمع‌آوری بازخورد ایجاد کنید. بازاریابی پیامکی همچنین باعث می شود که مشتریان در صورت داشتن سوال در مورد خدمات شما به راحتی با شما تماس بگیرند.

نمونه متن آگهی تعمیر مکانیک و خودرو

  • سلام [نام]در مقیاس 1 تا 5، به [نام تعمیرگاه خودرو] چقدر امتیاز می دهید؟ 1- بسیار ناراضی، 2- ناراضی، 3- بی طرف، 4- راضی، 5- بسیار راضی
  • سلام [نام]از آخرین بازدید شما به [نام تعمیرگاه خودرو] با تشکر! لطفا چند لحظه وقت بگذارید و یک نظرسنجی سریع درباره تجربه خود پر کنید: [لینک نظرسنجی]

مکانیک ها همچنین می دانند که در صنعت خودرو زمان پول است. بنابراین، زمان کار نکردن روی خودروها می تواند برای کسب و کار شما مضر باشد. مشتریانی که دیر می‌آیند یا در قرار ملاقات خود حاضر نمی‌شوند، سود شما را کاهش می‌دهند و فرصت‌های ملاقاتی را می‌گیرند که می‌توانستید با مشتریان دیگر پر کنید. خوشبختانه ارسال پیامک یک راه حل بسیار کاربردی برای این مشکل است.

به این مقاله اشاره کنید

با تبلیغات پیامکی، نیازی به مرتب‌سازی ده‌ها ایمیل، اتلاف وقت برای چت کردن با تلفن‌های همراه، یا سرمایه‌گذاری هنگفت بر روی ایمیل و کمپین‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی نیست. در این بررسی، توضیح خواهیم داد که چگونه یک سرویس پیام کوتاه می تواند به تعمیرگاه شما برسد تا کاربران هدف را دریافت کند. ما همچنین تعدادی آگهی مکانیک و تعمیر خودرو را ارائه می دهیم.

ارسال یادآور خدمات

افزودن بازاریابی رسانه‌های اجتماعی به استراتژی تبلیغاتی شما می‌تواند ارتباط شما را با مشتریان خود آسان‌تر کند تا درباره تعمیر و نگهداری خودرو بیشتر بدانید. 70 درصد از مصرف کنندگانی که تجربه خدمات مشتری خوبی در رسانه های اجتماعی داشتند، در آینده به عنوان مشتریان بالقوه عمل می کردند. می توانید از لیست بازاریابی پیامکی خود برای دعوت از مشتریان برای دنبال کردن شما در شبکه های اجتماعی و گسترش مخاطبان خود استفاده کنید.

نمونه متن آگهی تعمیر مکانیک و خودرو

  • سلام [نام]به جدیدترین نکات و ترفندهای تعمیر و نگهداری خودرو علاقه دارید؟ [نام تعمیرگاه خودرو] ما را در توییتر دنبال کنید و با 5 نشانه که ممکن است نیاز به تعویض روغن داشته باشید آشنا شوید: [لینک توییتر]
  • سلام [نام]از آخرین بازدید شما به [نام تعمیرگاه خودرو] با تشکر! برای اطلاع از به روز رسانی معاملات فصلی آینده، ما را در اینستاگرام دنبال کنید: [لینک اینستاگرام]

دعوت به شبکه های اجتماعی

برنامه های وفاداری مشتری

رانندگان جوان که بیشترین میزان تصادفات رانندگی را دارند، پیامک را به تماس های تلفنی و ایمیل ترجیح می دهند. با استفاده از پیامک برای نیازهای بازاریابی تعمیر خودرو خود، می توانید با رانندگان بیشتری که نیاز به تعمیر خودرو دارند تماس بگیرید.