به دلیل سایه برد “Ko 3000” در اپراتور مگفا

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟ ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه یا سوالی با بخش پشتیبانی تماس بگیرید پیامک ملی به شماره تلفن 02163404 زنگ زدن.

تلفن نزدیک شماست؟ امیدواریم این مقاله را از صندوق ورودی شما شروع کنیم! از شما می خواهم به اس ام اس هایی که اخیراً دریافت کرده اید نگاهی بیندازید… البته خدای ناکرده ما کاری به پیام های شخصی دوستان و فامیل نداریم! ما فقط می خواهیم توجه شما را به پیامک های تبلیغاتی جلب کنیم، همانطور که می بینید برخی با خط 3000 شروع می شوند، برخی از 1000 و 2000، برخی 021 و حتی نام شرکت …

برای انتخاب صحیح علاوه بر مزایا باید به معایب هم توجه داشته باشید، خط 3000 مانند خطوط دیگر دارای معایبی است به این صورت که نمی توانید 4 رقم اول بعد از 3000 را خودتان انتخاب کنید.

یعنی باید از سر اعداد 8 رقمی از خطوط استفاده کنید البته قیمت عدد 8 رقمی بالاتر است اما همانطور که در مزایا گفتیم خطوط 10-12-14 رقمی قیمت مناسبی دارند.

تا اینجا در مورد کیفیت اپراتور 3000 مگا زیاد گفتیم! برای آشنایی بیشتر با خدمات این خط، مزیت های زیر را به شما معرفی می کنیم:

 • سرعت بسیار بالا و قابلیت پردازش بیش از هزار پیامک در ثانیه
 • قیمت مناسب خطوط 14، 12 و 10 رقمی
 • بازپرداخت هزینه هاپیام های متنی به صورت خودکار ارسال نمی شوند
 • توانایی گزارش دهی دقیقو به روز رسانی بلادرنگ گزارش تحویل

حالا اگر بعد از این همه صحبت، انتخاب شما اپراتور 3000 مگا است، اول از همه این انتخاب را به شما تبریک می گوییم! و دوم اینکه میخوایم دوباره خط 3000 رو اینجا با هم تحلیل کنیم!

زمانی که تصمیم دارید از پیامک انبوه برای بازاریابی، تبلیغات، اطلاع رسانی و غیره استفاده کنید، پنل پیامک این امکان را به شما می دهد پیامک خود را با پیشوندهای مختلف ارسال کنید. تمام پیشوندها توسط مخابرات به اپراتورهای مختلف اختصاص داده شده است، بنابراین همه آنها ماهیت یکسانی دارند و فقط اپراتور حامل و سیاست کاری آن شرکت کمی متفاوت است. (مانند اپراتورهای ایرانسل، همار اول، رایتل و … که دارای پیش شماره های مختلف 0912، 0921، 0935 و غیره هستند. همه آنها یک کار را انجام می دهند اما با تفاوت های جزئی)

اپراتور 3000 مگا (مرکز فناوری اطلاعات و توسعه)

سامانه ملی پیامک دارای چندین خط با پیش شماره های مختلف می باشد که به صورت عمومی در دسترس تمامی کاربران ملی پیامک می باشد. به این ترتیب وقتی در یکی از خطوط مشکلی وجود داشت، می توان پیامک را از خط دیگری ارسال کرد. ضمنا با ملی اس ام اس:

 • شما یک پنل پیام کوتاه پیشرفته، روان و راحت دارید و این امکان وجود دارد انواع مدیریت و گزارشبه شما پیشنهاد می کند
 • اگر به چندین خط نیاز دارید، خطوط شما را می توان در پنل پیام کوتاه (با بیش از 60 گزینه) مدیریت کرد و پشتیبانی کامل در تمامی خطوط معرفی شد
 • در صورت عدم ارسال در اسرع وقت هزینه آن برای حساب پنل است بازپرداخت دریافت خواهید کرد.
 • با تجربه در ارائه خدمات برای بیش از 35000 مشترک (کیل، دانشگاه تهران، امیربیر، بانک ایران زمین، کمیته امداد، هلال احمر، هایپراستار و …) آماده کمک به کسب و کار شما هستیم.
 • برای راحتی شما این امکان وجود دارد 3 روز آزمایشی رایگانما 30 روز ضمانت بازگشت وجه و پشتیبانی 24 ساعته داریم.

همه چیز درباره “خط 3000” اپراتور مگفا

همچنین خرید خط از سامانه پیامکی از نظر قیمت تفاوت چندانی ندارد و حتی در برخی موارد خط خریداری شده از سامانه پیامکی ارزانتر از اپراتورها است. و اگر می خواهید چندین خط با پیشوندهای مختلف داشته باشید، استفاده از سامانه پیامکی به شما این امکان را می دهد که تمام این خطوط را از یک پنل مدیریت کنید و دیگر نیازی به جابجایی بین چند اپراتور مختلف برای ارسال پیامک ندارید.

ملیپیم چه خدمات منحصر به فردی را به من ارائه می دهد؟

آیا تفاوت این خطوط را می دانید؟ در مقاله تفاوت ها و مزیت های اپراتورهای پیامکی در مورد هر یک از 1000 2000 3000 5000 خط به شما گفتیم. همچنین نحوه ارسال پیامک با نام تجاری و خطوط 021 را به تفصیل توضیح دادیم.

قبل از اینکه قلب و روده اپراتور 3000(!) را باز کنیم، برگردیم و در مورد خانواده او صحبت کنیم. این اپراتورها از کجا آمده اند و چه معنایی دارند؟

مالی پیام و کلیه ارائه دهندگان پنل پیامک با این اپراتورها در ارتباط هستند تا خدمات پیامکی را به بهترین شکل ممکن به مشتریان ارائه دهند. شاید از خود بپرسید که چرا ما نیازی به خرید مستقیم این خطوط از اپراتورها نداریم؟ خوب در پاسخ باید به شما بگوییم که استفاده از سامانه پیامکی این امکان را به شما می دهد که بدون خرید خط اختصاصی از خطوط عمومی در سامانه استفاده کنید.

سرعت ارسال پیامک در خط 3000

آیا خط 3000 معایبی دارد؟

اپراتور 3000 یکی از بهترین و قدیمی ترین خطوط ارسال پیامک است که در این سال های فعالیت به خوبی جواب داده است. یک لحظه همان 0912 را به عنوان اولین همراه در نظر بگیرید. خب برای خط 3000 نقش اولی یک همراه است انجماد این یک بازی است!

همانطور که گفتیم کیفیت بالاشرکت های زیادی مانند وزارت کشور، بیمه آسیا، بیمه ایران، بانک مسکن، ایران خودرو، شرکت ملی نفت، شهرداری تهران و … از اپراتور مگفا استفاده می کنند. مثلا:

 • بانک های پارسیان، رفاه و کشاورزی از طریق خط 3000 خدمات رسید موجودی و خلاصه حساب سه تراکنش اخیر را برای مشتریان ارسال می کنند.
 • فرودگاه امام خمینی (ره) با شماره 30005100 اطلاعات پرواز از قبیل نوع ایرلاین، مبدا، مقصد، زمان و وضعیت پرواز را در اختیار مسافران قرار می دهد.

مزایای خط 3000 را ذکر کنید!

مطمئن باشید اپراتور 3000 با گواهی مدیریت کیفیت ISO9001 و اتصال به مرکز پیام کوتاه اپراتورهای ارتباطات سیار، ایرانسل و سایر اپراتورهای تلفن همراه (حتی اپراتورهای خارج از کشور بر اساس پروتکل SMPP) خدمات پیام رسانی با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

کدام شرکت ها از اپراتور مگفا استفاده می کنند؟

توضیحات کامل در خط 3000

ماهیت این اپراتورها چیست؟

توصیه: مگفا خطوط 11 و 13 رقمی ارائه نمی دهد، خطوط 6 رقمی در موارد خاص و با قیمت بالاتر ارائه می شود.

چرا باید از ارائه دهندگان خدمات پیام کوتاه استفاده کنیم؟

اپراتور مگفا (مرکز فناوری اطلاعات و گسترش) فعالیت های مختلفی دارد که بخش پیام رسانی این شرکت به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه شناخته می شود. ناشی از کیفیت و سرعت خدمات بالابسیاری از ادارات بزرگ، بانک ها و … خط 3000 را برای سامانه پیامکی انتخاب کردند.