بررسی و پیگیری تایید از طریق پیامک

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از خدمات تکمیلی پیامکی پرز با شماره تلفن 74853-021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما برخوردار شوید.

در این مقاله به مراحل پیگیری و درخواست تایید از طریق پیامک پرداختیم و بایدها و نبایدهای این فرآیند را بیان کردیم. برای پیگیری گواهی از این طریق موارد ذکر شده را دنبال کنید و سپس منتظر پیامک از سامانه پیامک پلیس +10 باشید.

افرادی که در آزمون راهنمایی و رانندگی پذیرفته شده اند و آزمون ها را با موفقیت پشت سر گذاشته اند برای پیگیری زمان تخمینی ارسال گواهینامه و همچنین دریافت شماره آن می توانند از این طریق اقدام کنند. دریافت قبوض برق از طریق پیامک یا قبوض مانند گاز و آب. ممکن است مدتی از دریافت کارت بگذرد و فرد باید پیگیری کند تا دلیل آن را بیابد. بنابراین ارسال پیامک به متقاضیان این امکان را می دهد که شماره گواهی را دریافت کرده و مراحل را طی کنند تا نیازی به حضور در کلانتری +10 نداشته باشند.

تمامی نکات ذکر شده در خصوص پیگیری گواهینامه از طریق داخلی ارسال پیامک ناجا انجام می شود. این افزونه و پنل پیامکی باید معتبر بوده و گزارشات و اطلاعات دقیقی را در اختیار کاربران قرار دهد. برای خرید پنل و افزونه ارسال پیامک باید از بسترهای مطمئن و جامع استفاده کرد. با خرید پنل پیامک و سامانه پیامک فراز می توانید از تمامی خدمات جامع این سامانه ارسال پیامک بهره مند شوید.

نکته مهم دیگری که باید به خاطر داشته باشید برای دریافت شماره گواهی و پیگیری آن، زمان ردیابی است. برای پرس و جو، حداقل باید 40 روز از قبولی در آخرین آزمون بگذرد.

گواهی را با استفاده از پنل پیامک پلیس + 10 پیگیری کنید

ردیابی گواهی از طریق پیامک یکی از سریع ترین راه ها برای اطلاع از زمان ارسال کارت و دریافت شماره گواهی است. بنابراین برای انجام این فرآیند می توانید عدد 1 را به 1100 ارسال کنید. پس از ارسال پیامک از طرف متقاضی، شماره تماس و کد ملی وی توسط سامانه بررسی می شود. در صورت تایید صحت هویت شما پیامی تحت عنوان صحت و تایید مشخصات شما ارسال خواهد شد. پس از این مرحله با ارسال عدد صفر به همان شماره، نتیجه استعلام و پیگیری گواهینامه برای شما ارسال می شود.

ارسال درخواست پیامک و پیگیری شماره گواهی

ارسال پیامک رهگیری گواهی از طریق پنل اس ام اس فراز

گواهی را با استفاده از پنل پیامک پلیس + 10 پیگیری کنید

دریافت استعلام و پیگیری شماره گواهی از طریق پیامک

برای خرید و ثبت نام خودرو به شماره گواهینامه نیاز است. همچنین برای انجام کارهای اداری در سازمان های خاص به این شماره نیاز خواهید داشت.

برای پیگیری گواهینامه رانندگی یک پیامک ارسال کنید

برای پیگیری گواهینامه رانندگی از طریق پنل اس ام اساول از همه، شما باید حداقل 18 سال داشته باشید. نکته مهم دیگری که به شما امکان می دهد بدون مشکل از زمان پذیرش و شماره گواهینامه مطلع شوید، عدم وجود نقص در پرونده شماست. پرونده ثبت گواهی باید پر شده و شامل کلیه مدارک باشد. مدارک از جمله گواهی سلامت جسمی و روحی یکی از موارد مهم پرونده است. علاوه بر موارد فوق باید در کلاس های تئوری و عملی به طور کامل شرکت کنید و آئین نامه و آزمون های شهرداری را با موفقیت پشت سر بگذارید.

دریافت شماره گواهی برای افرادی که کارت جدید را دریافت نکرده اند امکان پذیر خواهد بود. همچنین برای افرادی که گواهینامه آنها مفقود است و درخواست جدیدی برای صدور کارت ثبت کرده اند، مجاز به دریافت این شماره خواهد بود.

پنل پیامکی ردیابی گواهینامه رانندگی

گواهی نامه از طریق پست برای متقاضیان ارسال می شود و حضوری دریافت نمی شود. همچنین گواهی هر فرد حاوی اطلاعاتی مانند مشخصات فردی دارنده و یک عدد ده رقمی است.

ارسال درخواست پیامک و پیگیری شماره گواهیبررسی و پیگیری تایید از طریق پیامک

دریافت شماره گواهینامه رانندگی از طریق پیامک

ارسال پیامک “گواهینامه شما آماده چاپ است”

ذکر این نکته ضروری است که حتی لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل توسط کاربر در ارسال نتیجه پیام استعلام پیگیری گواهی تداخل ایجاد نخواهد کرد.

دریافت شماره گواهینامه رانندگی از طریق پیامک

ناجا با خرید سامانه پیامکی این به افرادی که به اینترنت، تلفن‌های هوشمند یا رایانه دسترسی ندارند، اجازه می‌دهد تا با ارسال پیامک، گواهی را پیدا کرده و ردیابی کنند. البته یادتان باشد که تایید را از طریق پیامک دنبال کنید، سیم کارتی که از طریق آن پیام را ارسال می کنید باید به نام شخص مورد نظر باشد.

پس از بررسی و پیگیری گواهی توسط متقاضی، پیامکی با محتوای “گواهینامه شما آماده چاپ است” از طریق افزونه ارسال پیامک پلیس +10 برایش ارسال می شود. از لحظه ارسال این اس ام اس برای فرد تا رسیدن تاییدیه یک تا دو هفته طول می کشد.

در سال های اخیر صدور و ارسال گواهینامه رانندگی با سرعت بیشتری انجام شده است. با این حال، اکثر مردم تمایل دارند وضعیت و زمان دریافت گواهی خود را پیگیری کنند. راه های مختلفی برای اطلاع از گواهینامه رانندگی وجود دارد، یکی از ساده ترین راه ها برای ردیابی گواهینامه از طریق پیامک است. پیگیری گواهی نامه از طریق پیامک برای افرادی که هنوز کارتشان صادر نشده و یا گواهینامه خود را گم کرده اند امکان پذیر خواهد بود. در این مطلب به نکات مهم راهنمای کشف و پیگیری گواهینامه رانندگی با استفاده از سامانه پیامکی پرداخته ایم که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید آن را مطالعه کنید.

برای پیگیری تایید از طریق پیامک چه مراحلی را باید طی کنیم؟

برای پیگیری گواهینامه رانندگی یک پیامک ارسال کنید

نحوه پیگیری تایید از طریق پیامک

پنل پیامکی ردیابی گواهینامه رانندگی

چه زمانی می توان شماره گواهی را از طریق پیامک ردیابی کرد؟