با بهترین کوتاه کننده های لینک برای پیامک آشنا شوید

از طرفی لازم است این لینک در تمامی شبکه های تبلیغاتی قرار داده شود تا مشتری در صورت نیاز از شما خرید کند. یکی از این ابزارها ارسال پیامک است، باید مراقب باشید که ارسال لینک از طریق پیامک را فراموش نکنید.

برای درک بهتر این موضوع، در زیر به برخی از مزایای استفاده از کوتاه کننده لینک اشاره شده است.

مزایای استفاده از کوتاه کننده لینکمزایای استفاده از کوتاه کننده لینک

یکی از بهترین کوتاه کننده های لینک خارجی وب سایت (bit.ly) است. این سایت یکی از بهترین و قدیمی ترین کوتاه کننده های لینک خارجی است که در سراسر جهان استفاده می شود.

SMS Link Shortener ابزاری است که می توان از آن برای کوتاه کردن لینک های طولانی و گیج کننده استفاده کرد. این ابزار مزایای زیادی دارد که در زیر به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم.

کاهش تعداد کاراکترهای استفاده شده در پیامک

[کل: ۰ میانگین: ۰]

اکثر این آدرس ها به صورت اعدادی عجیب و طولانی ظاهر می شوند که برای کاربر بی معنی به نظر می رسند. اگرچه مرورگر می تواند صفحه را از طریق آن پیدا کند.

لینک های طولانی و شلوغ در اس ام اس شانس افزایش بازدید صفحات و در نتیجه فروش بالا را از بین می برند. بنابراین اگر به دنبال افزایش نرخ کلیک هستید، باید از لینک های کوتاهی استفاده کنید که ظاهری تمیز و مرتب دارند.

بررسی نتایج بازاریابی پیامکی

همانطور که می دانید لینک ها آدرس های وب هستند که از طریق آنها می توانید صفحات مورد نظر را پیدا کنید. به عبارت دیگر، هر صفحه وب دارای یک آدرس یا یک لینک است که از طریق آن می توانید به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

سایت (b2n) یکی از کوتاه کننده های لینک ایرانی است که بسیاری از مزایای آن مشابه سایت کوتاه کننده لینک اس ام اس (یون) است. با استفاده از این وب سایت می توانید لینک را به صورت دائم و رایگان کوتاه کرده و آدرس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

یکی دیگر از مزایای کوتاه کردن لینک ها مشاهده نتایج کمپین بازاریابی پیامکی در پروفایل لینک است. بازاریابی پیامکی چیست؟ در واقع هدف بازاریابی پیامکی ایجاد یک تجربه فروش عالی برای کسب و کار است. با این ابزار می توانید ببینید که چند نفر روی لینک شما کلیک کرده اند.

معایب استفاده از کوتاه کننده لینکمعایب استفاده از کوتاه کننده لینک

هنگام برگزاری جشنواره فروش، مهم ترین اقدام بعد از مواردی مانند تعداد محصولات ارائه شده در جشنواره، نحوه ارسال کالا، ایجاد کانال های بازاریابی و بسیاری موارد دیگر، یافتن راهی برای انتشار اطلاعات به مردم است.

کوتاه کننده لینک اس ام اس این ابزاری است که این روزها افراد زیادی از آن برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده می کنند. استفاده از لینک های پیامکی برای تبلیغات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نقش موثری در افزایش فروش و درآمد خواهد داشت. در واقع با کمک یک لینک، کاربر به راحتی می تواند تنها با یک کلیک وارد وب سایت اصلی فروش، صفحه اینستاگرام، صفحه فروش محصول شود یا خدمات ارائه دهد.

می توان گفت که هر چه بتوانید پیام و مفهوم خود را در شخصیت های کمتری به طور کامل منتقل کنید، موفق تر خواهید بود. بنابراین استفاده از لینک های طولانی و بدون ساختار به هیچ وجه از نظر اقتصادی توصیه نمی شود. در نتیجه، با کمک خدمات کوتاه کردن لینک، می توان اندازه لینک را تا حد امکان کاهش داد.

نرخ کلیک را افزایش دهید

یکی دیگر از وب سایت های محبوب و قابل اعتماد که به کوتاه کردن لینک های پیام کوتاه معروف است، وب سایت (tinyurl) است. قابلیت آنالیز کلیک ها در شبکه مجازی یکی از مهمترین مزیت های این سایت است.

خلاصه

کوتاه شدن لینک اصلی سایت هدف که کاربران و مشتریان به آن مراجعه می کنند را لینک کوتاه می گویند. مثلا یک لینک این مربوط به مقاله نحوه فراخوانی برای اقدام در پیامک است. در این مقاله به اهمیت لینک کوتاه در پیامک نیز خواهیم پرداخت.

با توجه به امکانات موجود در این سایت، لینک های کوتاه شده قابل تحلیل هستند. البته با توجه به محدودیت های موجود در اسرائیل برای استفاده از این سایت نیاز به تغییر آی پی کنار سرویس دریافت پیامک است. بنابراین پیشنهاد می شود برای کوتاه کردن لینک از یک سرویس ایرانی دیگر استفاده کنید.

وب سایت (b2n.ir)

کوتاه کننده لینک اس ام اس

علاوه بر قابلیت های فوق، با استفاده از این نوع کوتاه کننده لینک، می توانید آمار کلیک روی لینک و میزان موفقیت کمپین بازاریابی پیامکی را مشاهده کنید.

وب سایت (yun.ir)

در واقع با کمک کوتاه کننده لینک، علاوه بر کاهش چشمگیر تعداد کلمات، میزان بازخورد کمپین های بازاریابی افزایش می یابد.

کوتاه کننده لینک چیست؟لینک ها را کوتاه می کند

کوتاه کننده لینک ابزاری است که می تواند برای تبدیل لینک های طولانی و بی معنی به آدرس های ساده تر و کوتاه تر استفاده شود. بدون تغییر مقصد اهمیت ابزار کوتاه کردن لینک در هنگام خرید پنل پیام کوتاه بیشتر مشخص می شود.

چرا باید از کوتاه کننده لینک برای ارسال لینک از طریق پیامک استفاده کنیم؟

همچنین هیچگونه تبلیغاتی در لینک های داده شده درج نمی شود. لازم به ذکر است در صورتی که لینک پیشنهادی توسط شخص دیگری اشغال نشده باشد می توان لینک مورد نظر را وارد کرد.

وب سایت (tinyurl)

پس از آشنایی با کوتاه کننده لینک و مزایای آن، اکنون زمان انتخاب بهترین کوتاه کننده لینک برای پیامک است. خدمات و وب سایت های معتبری وجود دارد که با کمک آنها می توانید در کمترین زمان ممکن آدرس اختصاری را دریافت کنید. در این مقاله تعدادی از بهترین کوتاه کننده های لینک را معرفی می کنیم.

وب سایت (bitly.com)

البته استفاده از لینک در اس ام اس برای تبلیغات قوانین خاص خود را دارد. کوتاه کردن لینک یکی از اولین اقداماتی است که قبل از استفاده از لینک در پیامک انجام می شود. در این مقاله از ایده طراحان با ما همراه باشید تا علاوه بر کوتاه کننده لینک، تعدادی از بهترین کوتاه کننده های لینک اس ام اس های تبلیغاتی را به نمایش بگذاریم.

لزوم استفاده از لینک در پیامک

همانطور که گفته شد استفاده از لینک های پیامکی نقش موثری در ترویج بازاریابی پیامکی دارد. اما باید توجه داشت که مهمترین نکته استفاده از لینک مناسب است. بنابراین اگر می خواهیم با ارسال پیامک تبلیغاتی به هدف خود برسیم، لازم است از یک لینک کوتاه و ساده استفاده کنیم.

سایت (yun.ir) یکی از بهترین و رایج ترین کوتاه کننده های لینک است که از ویژگی های منحصر به فردی تشکیل شده است. در وب سایت (Ion) لینک مورد نظر را وارد کرده و در عوض یک لینک کوتاه شده دریافت می کنید. لینک های کوتاه شده توسط این سایت تاریخ انقضا ندارند و می توان از این ویژگی به صورت رایگان استفاده کرد.

البته راه حل هایی برای حل این مشکل وجود دارد. داشتن دامنه اختصاصی برای کوتاه کردن لینک، اعتماد مشتری را برای کلیک روی لینک مورد نظر جلب می کند. به عنوان مثال در وب سایت (یون) می توانید یک دامنه اختصاصی برای خود ثبت کنید.

بهترین خدمات کوتاه کردن لینک

در اینجا مهمترین مزایای ارسال لینک از طریق پیامک آورده شده است.

  • صرفه جویی در زمان برای مشتری
  • افزایش قابل توجه ترافیک وب سایت
  • امکان فروش و درآمد زایی بالا

لینک کوتاه

اگر به لیست پیامک های تبلیغاتی نگاهی بیندازید، خواهید دید که اکثر آنها دارای لینک هستند. با کمی دقت متوجه خواهید شد که لینک های استفاده شده همگی کوتاه و ساده هستند. همانطور که گفته شد، این امر با کمک کوتاه کننده لینک اتفاق می افتد.

به این مقاله اشاره کنید

بنابراین، ممکن است به دنبال روش هایی مانند ایجاد کانال های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی و ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه باشید. در چنین شرایطی برای ارتقای فروش در اینترنت نیاز به لینکی دارید تا دسترسی مشتریان به وب سایت را فراهم کند.

برخلاف مزایای بی شماری که سایت های کوتاه کننده لینک دارند، ممکن است معایبی نیز داشته باشند. در واقع وقتی از وب سایت های عمومی برای کوتاه کردن لینک استفاده می شود، امکان کاهش اعتماد افراد به کلیک روی لینک وجود دارد. زیرا اگر کاربر در گذشته تجربه خوبی از یک سایت کوتاه کننده لینک نداشته باشد، ممکن است با بی تفاوتی از کنار لینک کوتاه کننده شما در همان سایت بگذرد.

اگر متوجه شده باشید، تعداد کاراکترهای استفاده شده در هر پیامک محدود است. در واقع هر 70 کاراکتر یک پیامک فارسی و 120 کاراکتر یک پیامک انگلیسی است. بر این اساس برای اینکه بتوانید تبلیغات موثر دریافت کنید باید از پیامک کوتاه استفاده کنید.