با افزونه SMS Krasno برای وردپرس و ووکامرس آشنا شوید

شکل 5 – تنظیمات کد تایید در افزونه کراسنو

برگه عمومی – دانلودها

اول از همه پیشنهاد می کنم آموزش تصویری ارسال پیامک از طریق قالب (قالب) با وب سرویس ملی پیامک مشاهده کنید و سپس ادامه دهید.

نحوه اتصال افزونه Cresno به سامانه ملی پیامک را آموزش می دهد

در این قسمت تنظیمات کلی برای پیکربندی قسمت WooCommerce افزونه Krasno وجود دارد. شما می توانید هر یک از آنها را فعال کنید. چیزهایی مانند “تأیید شماره تلفن همراه در صفحه پرداخت WooCommerce“””ایجاد کاربر پس از خرید مهمان“””فعال سازی ارسال پیامک توسط مدیریت در قسمت ویرایش سفارش“””چندین تب را هدایت می کندو… می توانید در این قسمت انتخاب کنید. (شکل 8)

تنظیمات کلی افزونه WooCommerce Krasno

این ویژگی جامع و یکپارچه افزونه، افزونه کراسنو را از دیگر افزونه های وردپرس و ووکامرس متمایز کرد. برخی دیگر از ویژگی های مهم این افزونه را شرح داده ایم.

ادغام فرم ثبت نام و ثبت نام

در این بخش، همانطور که در شکل 1 مشاهده می شود، نام کاربری، رمز عبور، شماره فرستنده و کد الگو باید کامل باشه

نظرات این بخش)
1- نام کاربری این شناسه یا شناسه کاربری پیامک ملی شماست.
2- به جای آن یک مقدار پیشنهاد می کنم کلمه عبوراز ارزش”کلید ای پی ای” برای استفاده.
3- شماره فرستنده می توانید آن را در پنل پیامک خود و از {Settings –» Numbers} مشاهده کنید.
4- برای کد الگوبا توجه به راهنمایی که کمی پیشتر دادیم، یک عمل یا برای مشاهده مجدد راهنمای درج الگوها در وب سرویس اینجا کلیک کنید.
تعاریف کلی کراسنو

سازنده این افزونه قابلیت های مختلفی را به افزونه کراسنو اضافه کرده است. یکی از ویژگی های بارز مکمل کراسنو جامعیت و کامل بودن آن است. زیرا علاوه بر امکان ثبت نام و ورود با شماره همراه، امکان ارسال پیامک در هر حالت (عملی)، ارسال پیامک وضعیت سفارش (ووکامرس) و خروجی CSV سفارش را نیز در اختیار شما قرار می دهد. فهرست اگرچه اگر می خواهید از افزونه های دیگری استفاده کنید، باید برای هر یک از آنها یک افزونه جداگانه نصب کنید. مثلا برای مراحل ثبت نام و ورود با شماره موبایل مکمل ادبیات; برای وضعیت سفارش پیامکی افزونه پیامک WooCommerce و برای خروجی از لیست سفارش، افزونه صادرکننده فروشگاه یا افزونه Woo Order Export Lite مورد نیاز است.

مالی پیامک یکی از قدیمی ترین، جامع ترین و قدرتمندترین سیستم های ارسال پیام کوتاه در زمینه وب سرویس است. این سیستم با ارائه یک سرویس پیام کوتاه یا وب سرویس مبتنی بر الگو عمل می کرد تا بتوانید با یک خط خدمات مشترک برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال کنید. (حتی لیست سیاه) ارسال وب سرویس و API در پنل های پیامکی اقتصادی، سازمانی و تجاری ملی قابل دسترسی است.

آموزش ارسال پیامک با استفاده از قالب و قالب در ملی اس ام اس

اگر ادمین سایت وردپرسی هستید، بهترین راه برای احراز هویت کاربران و مشتریان سایت خود ثبت نام و ورود با شماره موبایل است. زیرا همانطور که می دانید به خاطر سپردن رمزهای عبور مختلف و ورود به ایمیل، روند ثبت نام و عضویت در وب سایت شما را پیچیده می کند. این کار را می توان در سیستم مدیریت محتوا وردپرس با افزونه های مختلفی انجام داد که یکی از بهترین آنها افزونه کراسنو است.

ارسال پیامک به مشتری در مراحل مختلف سفارش یکی از رایج ترین موارد بوده و درخواست های زیادی دارد. این ویژگی در بین کاربران اینترنت محبوب است زیرا باعث افزایش امنیت و ایجاد اعتماد می شود. به طوری که می توانید تنظیمات ارسال پیامک به مشتری را در مراحل مختلف سفارش انجام دهید.

شکل 7 – پیامک خوش آمدگویی، نام کاربری و رمز عبور در Cresno

راهنمای عملیاتی ارسال پیامک برای ثبت سفارش در Cresno (وضعیت ووکامرس)

در شکل 3 می توانید کاربران را به صفحه تایید شماره موبایل اجباری هدایت کنید یا ورود و ثبت نام پیش فرض وردپرس را با فرم ورود افزونه کراسنو اس ام اس ترکیب کنید.

کاربران افزونه را راهنمایی کنید

شکل 2 – تأیید شماره تلفن همراه اجباری

برای انجام این کار، به سادگی تنظیمات پورتال SMS خود را ایجاد کنید و سپس فرم ثبت نام Krasno یا فرم مدال این افزونه را به منوی وب سایت خود اضافه کنید. البته مشاهده ویدئویی که فرم ورود و ثبت نام را به صورت POPUP نشان می دهد این به شما در ایجاد فرم ثبت نام یا Krasno modal کمک می کند.

برگه عمومی – تنظیمات پورت اصلی و پشتیبان

برای این کار کافی است از Tab شروع کنید ظرف ها در این افزونه در Tab تمامیت کراسنو، شماره فاکتور تلفن همراه ووکامرس را در فروشگاه آنلاین خود با افزونه کراسنو اس ام اس ادغام کنید.

تب ادغام – ووکامرس – عمومی

شکل 1 – تعاریف کلی کرسنو

اگر می خواهید فرم ثبت نام و عضویت سایت شما فقط یک فرم با گزینه ثبت نام یا ورود داشته باشد، مانند سایت های معروفی مانند دیجی کالا، فلایتیو، آنتن، ورزش 3، باسلام، ترب، تلبیون و … می توانید به راحتی فرم ثبت نام ایجاد کنید. با افزونه Krasno و ورود به وب سایت خود را یکپارچه کنید. این به این صورت است که اگر کاربر قبلاً در وب سایت شما ثبت نام کرده باشد، به محض وارد کردن کد تأیید، مستقیماً وارد حساب کاربری خود در وب سایت وردپرس شما می شود. در غیر این صورت در صورت عدم ثبت نام، بلافاصله پس از تایید شماره تلفن همراه کاربر، ثبت و بلافاصله پس از آن به حساب کاربری وی هدایت می شود.

پشتیبانی از کاربران قدیمی ثبت نام شده از طریق ایمیل.

2- وردپرس – پناهگاه مدیریت – دریافت اعلان ثبت نام کاربر جدید

تنظیمات ارسال پیامک به مدیر همانند تنظیمات پیامک مشتری است با این تفاوت که شماره همراه مدیر یا مدیران باید اضافه شود. (شکل 10)

پیامک از طرف مدیر در WooCommerce Krasno

شکل 9 – پیامک به مشتری در کراسنو ووکامرس

تب ادغام – WooCommerce – Admin SMS

توجه) اگر از الگوی ارسال پیامک استفاده می کنید، کافیست روی هر یک از متغیرها کلیک کنید تا به ترتیب اضافه شوند، در غیر این صورت باید متغیرها را در متن پیامک معمولی (ارسال شده از خط اختصاصی) قرار دهید.

اس ام اس خوش آمدید و نام کاربری و رمز عبور در Cresno

1- وردپرس – گیرنده کاربر – ارسال پیامک پس از ثبت نام

شکل 6 – دانلود تنظیمات در kerasno

تب پیامک – پس از ثبت نام خوش آمدید

هنگامی که برد پیامک Milli Pay خود را ساختید و افزونه را بر روی وردپرس و سیستم مدیریت محتوای WoCommerce خود نصب کردید، کافیست مراحل زیر را دنبال کنید تا افزونه Krasno را به سیستم پیام کوتاه Milli Pay خود متصل کنید.

افزونه اس ام اس کراسنو امکانات بسیار متفاوت و جذابی دارد که برای قسمت ورود و ثبت نام با شماره موبایل و قسمت ووکامرس راه اندازی کرده است. در زیر تعدادی از آنها را فهرست کرده ایم.

ویژگی های افزونه کراسنو اس ام اس برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل

 • امکان ثبت نام و ورود با شماره موبایل و رمز عبور
 • ارسال اس ام اس نام کاربری و رمز عبور برای کاربران وردپرس
 • امکان بازیابی رمز عبور با استفاده از تلفن همراه
 • سامانه دانلود با شماره موبایل
 • ترکیب شماره موبایل کاربران
 • انتقال شماره موبایل از افزونه های دیگر
 • فرم ثبت نام و ورود وجود دارد
 • امکان تغییر شماره موبایل توسط کاربران
 • در سفارشات ووکامرس یک کاربر ایجاد کنید
 • خروجی اس ام اس پشتیبان

ویژگی های افزونه Krasno برای WooCommerce

 • ارسال پیامک به مشتری هنگام ثبت نام و تغییر وضعیت سفارش
 • هنگام ثبت نام و تغییر وضعیت سفارش برای مدیر پیامک ارسال کنید
 • ارسال کوپن تخفیف برای مشتری هنگام تکمیل سفارش از خط اختصاصی
 • انتقال شماره موبایل از افزونه های دیگر
 • خروجی یک فایل CSV از لیست سفارش
 • سیستم ارسال پیامک در هر شرایطی (عملیات)
 • خروجی اس ام اس پشتیبان
 • و بسیاری امکانات دیگر…

چرا باید از افزونه کراسنو استفاده کنیم؟

همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و یا تماس با کارشناسان فنی ملی پیامک می توانید تماس بگیرید 02163404 با داخلی 1 و سپس داخلی 3 تماس بگیرید درج کارت در سامانه پیامکی درخواست شما به واحد فنی ملی پیامک ارسال می شود و در اسرع وقت پاسخ دریافت خواهید کرد.

اگر در سایت فروشگاه خود محصولات قابل دانلودی مانند فایل های صوتی، فیلم های آموزشی، فایل های متنی، نرم افزار و … دارید، در این قسمت می توانید برای هر دانلود کد تایید شماره موبایل را ارسال کنید. (شکل 6)

دانلود تنظیمات در kerasno

توجه) پیامک های ثبت شده قبل و بعد از ارسال کد OTP فقط در هنگام ارسال از خط اختصاصی شما استفاده می شود. اگر کد تایید شماره موبایل پیامکی را بر اساس الگو و الگو تنظیم کرده باشید، این دو فیلد غیر فعال خواهند بود.

تنظیمات کد تأیید در افزونه Krasno

همانطور که قبلا ذکر شد، اگر قبل از استفاده از افزونه کراسنو از افزونه های دیگری مانند Digits یا WooCommerce استفاده کرده اید، باید مقدار user_meta هر یک از آنها را در این قسمت قرار دهید تا از سردرگمی و تکراری شدن اطلاعات کاربر جلوگیری شود. با این کار شماره موبایل کاربران شما مطابقت داده می شود. (شکل 4)

فیلدهای Digit و WooCommerce سفارشییکی از ویژگی هایی که این افزونه را از سایر افزونه های تایید شماره موبایل و ثبت و ورود شماره موبایل متمایز می کند، پشتیبانی از پورت پشتیبان می باشد. در دل کدنویسی و برنامه نویسی این افزونه، به گونه ای طراحی شده است که اگر به دلایلی پیامک حاوی OTP یا OTP شما از درگاه اصلی افزونه ارسال نشد، بلافاصله درخواست ارسال پیامک هدایت می شود. به پورت دوم تا دیگر نگران نباشید.در روند عضویت و ورود کاربرانتان قطعی لحظه ای ایجاد نکنید. در مقایسه با افزونه Digits، این ویژگی یک مزیت بزرگ و مهم محسوب می شود.

چرا باید از درگاه ملی پیامک استفاده کنیم؟

برای اینکه بتوانید با ارسال پیامک حاوی رمز یکبار مصرف، شماره همراه مشتریان و کاربران قدیمی و جدید خود را تایید و تایید کنید و از طریق پیامک یا در هر حالت (عملی) وضعیت سفارش را به آنها اطلاع دهید. شما می خواهید. پیامک بفرستید البته به پنل اس ام اس نیاز دارید.

شکل 10 – پیامک مدیر در کراسنو ووکامرس

آخرین کلمه

در این قسمت می توانید تعداد ارقام رمز یکبار مصرف، متن قبل و بعد از کد تایید و زمان انتظار برای ارسال مجدد کد تایید را تغییر دهید. (شکل 5)

شکل 4 – فیلدهای سفارشی Digit و WooCommerce

برگه عمومی – ثبت نام

اگر با مطالعه این مقاله توانستید فروشگاه اینترنتی خود را به افزونه کراسنو اس ام اس مجهز کنید و پیامک هایی مانند تایید شماره موبایل، ارسال نام کاربری و رمز عبور، بازیابی رمز عبور با شماره موبایل، ثبت نام و تغییر وضعیت سفارش و … را با موفقیت فعال کنید. حتما نظرات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

کد تخفیف انحصاری برای خرید افزونه کراسنو:
melipayamak

ویژگی های افزونه Krasno

شکل 8 – تنظیمات عمومی WooCommerce پلاگین Krasno

تب ادغام – ووکامرس – پیامک به مشتری

از آنجایی که می توانید با این افزونه دو پردازش انجام دهید، برای مشاهده آموزش هر کدام روی نام آن کلیک کنید.

راهنمای عملیات کد تأیید پیام کوتاه در کراسنو

این افزونه قابلیتی را فراهم کرده است تا بتوانید شماره موبایل مشتریان و کاربران قدیمی سایت وردپرسی خود را تایید کنید. کاربرانی که از طریق ایمیل ثبت نام کرده اند یا به عنوان مهمان وارد سایت شما شده اند. با این کار علاوه بر تایید شماره همراه مشتریان قدیمی خود با ارسال رمز یکبار مصرف پیامکی، بلکه با جمع آوری این شماره های موبایل، می توانید از روش های بازاریابی پیامکی و هدف گذاری مجدد، تخفیف های سایت و جشنواره پیامکی برای آنها ارسال کنید. به روز رسانی کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

انتقال کاربران قدیمی از افزونه Digits به کراسنو با یک کلیک

همچنین می توانید با روش های خط و الگوی اختصاصی در این قسمت ارسال پیامک را مدیریت کنید. تفاوت در این قسمت این است که می توانید از یک خط اختصاصی بر روی نام فارسی شورت کدهای موجود در قالب استفاده کنید یا ارسال کنید. (شکل 9)

پیامک به مشتری در WooCommerce Krasno

یکی دیگر از قابلیت هایی که افزونه SMS Krasno می دهد انتقال سریع کاربران قدیمی است که قبلا با افزونه Digits ثبت نام کرده و وارد وب سایت شده اند. این قابلیت برای زمانی است که قبلا از افزونه Digits برای تایید و تایید شماره تلفن همراه کاربران خود استفاده کرده اید و اکنون قصد دارید مراحل ثبت نام و ورود به وردپرس خود را با افزونه کراسنو اس ام اس تکمیل کنید. شما همچنین می خواهید مشتریان و کاربران قدیمی شما مشکلی برای ورود به سیستم نداشته باشند.

امکان اتصال همزمان به دو سامانه پیامکی

3- وردپرس – کاربر گیرنده – ارسال نام کاربری و رمز عبور عددی تصادفی

شکل 3 – راهنمای کاربر در افزونه

برگه عمومی – تنظیمات فیلد سفارشی

در این قسمت امکان ارسال پیامک تحت یکی از شرایط زیر برای سایت شما موجود است و می توانید هر کدام را به صورت جداگانه فعال کنید. با کلیک بر روی هر یک از پارامترهای زیر، پارامترهای مجاز هر یک به شما نمایش داده می شود که می توانید از آنها در محتوای متن پیامک استفاده کنید. (شکل 7)

در شکل 2 می توانید مواردی مانند گزینه تغییر شماره موبایل توسط کاربران و تایید اجباری شماره موبایل و غیره را فعال کنید.

تایید شماره موبایل الزامی است

همانطور که در مقدمه مقاله اشاره کردیم، اگر قصد دارید مراحل ثبت نام را فعال کنید و با شماره موبایل وارد وبسایت خود شوید، یکی از افزونه های مفیدی که شامل امکانات زیادی می باشد، افزونه ورود شماره موبایل کراسنو است. اگر هنوز افزونه تأیید شماره تلفن همراه ندارید، برای خرید افزونه اس ام اس کراسنو اینجا کلیک کنید.

در این مقاله به ارائه افزونه کراسنو می پردازیم و نحوه اتصال افزونه کراسنو به پنل پیامک ملی را به شما آموزش می دهیم. من اول پیشنهاد میکنم ویدیوی افزونه کراسنو – ثبت نام و ورود با شماره موبایل در وردپرس ب من یک کانال پیامکی ملی را لیست می کنم چشم انداز

مکمل کراسنو را چگونه تهیه می کنید؟

همچنین در صورتی که قصد ارسال پیامک به کاربر و ادمین در وضعیت های مختلف سفارش و اطلاع رسانی را دارید، می توانید از این افزونه استفاده کنید. افزونه کراسنو از این نظر جامع و یکپارچه است.