ایده ها و اصول متن تبلیغاتی کتاب و کتابفروشی

با قیمت مناسب

[کل: ۰ میانگین: ۰]

برای سفارش کتاب های کمیاب با شماره (…) تماس بگیرید.

آگهی کتابفروشی

تبلیغات اغلب در قالب نوشته می شود استفاده از خلاقیت و جملات جدید در نوشتن پیام توجه مخاطب را به خود جلب می کند و باعث می شود پیام را تا انتها بخواند. از جملات قوی، کوتاه و زیبا استفاده کنید. پیام را طولانی نکنید و تمایز کتابفروشی خود را در آن بگنجانید.

خلاصه

کتابفروشی (…)

اطلاعیه ورود کتاب های جدید

می توانید به مناسبت های مختلف مانند تولد، سالگرد، عید و روز مدرسه به مشتریان خود تبریک بگویید و به همین مناسبت فروش یا تخفیف ویژه ای در نظر بگیرید. از نام گیرنده در متن پیام استفاده کنید. به این ترتیب مشتری احساس می کند که به او ارزش خاصی داده اید.

به این مقاله اشاره کنید

(لینک به سایت کتابفروشی)

متن و جملات زیبا در مورد کتاب

همراه با 10% تخفیف در اولین خرید

پرفروش ترین کتاب های این فصل را در لینک زیر ببینید.

ارسال پیامک برای ایجاد رابطه پایدار با مشتری مفید است. می توانید از آن به عنوان ابزاری برای تشویق مشتری به خرید در هر یک از پیامک هایی که برای اطلاع رسانی در مورد یک موضوع خاص استفاده می شود استفاده کنید. از جمله کاربردهای ارسال پیامک می توان به روش های زیر اشاره کرد:

اطلاعیه های خرید

متن آگهی کتاب

مثلا:

اطلاعیه تبلیغ کتاب

کتابفروشی (…) اکنون روی گوشی شماست.

کیفیت چاپ عالی

به دلیل ارسال پیام های تبلیغاتی زیاد، بسیاری از افراد علاقه ای به دریافت این نوع پیام ها ندارند. یکی از دلایل ارسال پیام های تبلیغاتی زیاد بدون در نظر گرفتن نیاز مخاطب است. این باعث می شود مخاطب پیام ها را نخواند و نسبت به آنها بی تفاوت باشد. به همین دلیل در ارسال پیام تبلیغاتی کتاب زیاده روی نکنید. همچنین زمان هایی مانند صبح زود یا بعد از ساعت 20 نباید برای این منظور در نظر گرفته شود. بهتر است در ساعات کاری باشد.

تبلیغ کتاب

تنوع در متن آگهی کتاب

تازه به روز شده (…)

استفاده از شعارهای کوتاه و رسا در تبلیغات کسب و کار شما تاثیر مثبتی در جلب توجه مخاطب دارد. به همین دلیل، چند نقل قول الهام بخش در مورد کتاب ها ارائه کرده ایم که می توانید از آنها برای ایجاد شعار برای کتابفروشی خود استفاده کنید.

یکی از بهترین راه ها برای نوشتن تبلیغات برای کتاب ها و کتابفروشی ها این است که با خلاقیت خود متن پی مک بنویسید. عدم استفاده از جملات کلیشه ای و جملات آماده باعث افزایش آمادگی متن می شود. با الهام از مثال ها و شعارهای این مطلب می توانید متن پیامک تبلیغاتی را بنویسید. توصیه می شود هنگام نوشتن متن نکات زیر را رعایت کنید.

جزئیات کامل را ارائه دهید

کتابفروشی ها می توانند از پیامک های انبوه برای اطلاع از تخفیف ها، تجدید چاپ ها، مشوق های مطالعه و این قبیل اخبار استفاده کنند. در این مطلب از مجله ایده پردازان متن آگهی کتاب و شعار تشویق مردم به کتابخوانی را آورده ایم.

چرا تبلیغات پیامکی کتاب؟

می توانید با هر تماس اعلان خرید و جزئیات فاکتور را برای مشتریان ارسال کنید و در پایان از خرید آنها تشکر کنید. همچنین می توانید فایل های تصویری و متنی مختلف را با کمک لینک در متن پیامک قرار دهید و اطلاعات مهم را از این طریق ارسال کنید. در زیر می توانید یک نمونه را مشاهده کنید:

کتابفروشی (…) تعطیلات خوبی را برای شما آرزو می کند. برای شروع سالی پر از برکت و نشاط.

درخواست نظرسنجی

تلفن جهت دریافت سفارش: (…)

یکی از خدمات سامانه پیامکی ارسال لینک یا فرم نظرسنجی کوتاه است که به کمک آن می توانید در موارد مختلف نظر مشتری را جویا شوید. حتی برای ارسال اطلاعات از طریق پیامک به کتابفروشی، انجام نظرسنجی هر از گاهی مفید است تا در صورت ایجاد تداخل از ارسال مجدد جلوگیری شود.

نمونه متن آگهی کتاب

به صورت کلی و تکی فروخته می شود

شماره تلفن: (…)

پیامک تبریک بفرستید

مشاوره تلفنی و سفارش: (…)

کتابفروشی (…)

همانطور که در بالا ذکر شد، هنگام ارسال پیامک بهتر است سن، جنس، شغل یا رشته تحصیلی مخاطب مورد نظر در نظر گرفته شود و بر اساس آن پیامک تبلیغاتی ارسال شود. خبر خوب این است که هنگام ارسال پیامک انبوه، آنها را بر اساس ویژگی های مختلف ارسال کنید. به عنوان مثال، خبر ورود پرفروش ترین کتاب امتحانی تازه چاپ شده را برای مشتریان 17 و 18 ساله خود ارسال کنید.

زمانبندی برای ارسال پیام

متن آگهی کتاب

بسیاری از دوستداران کتاب همیشه به دنبال جدیدترین کتاب های یک نویسنده یا مترجم خاص هستند. اگر این افراد مشتریان همیشگی شما هستند، از زمان موجود شدن کتاب به آنها اطلاع دهید و ارسال پیامک یکی از سریع ترین و مقرون به صرفه ترین روش هاست.

تمام مشخصات مانند نام کتابفروشی و روش تماس را بنویسید. روش ارتباط می تواند آدرس اینستاگرام یا لینک وب سایت باشد. در این صورت مخاطبان می توانند با یک کلیک بر روی لینک در اسرع وقت وارد کتابفروشی مجازی شما شوند.

شخصیت مخاطب را در نظر بگیرید

کتاب روانشناسی موفقیت، کمک تحصیلی، کنکور، علوم، زبان خارجی، زندگی نامه و رمان

به اطلاع می رسانیم جدیدترین کتاب فریبا وفی از امروز در فروشگاه موجود است. لطفا به ما سر بزنید و با تخفیف ویژه از ما بگیرید.

طبق آمار، درصد زیادی از پیامک های تبلیغاتی خوانده می شود و هنوز هم افراد زیادی پیامک های تبلیغاتی دریافت می کنند. طبق مطالعات انجام شده توسط یک شبکه بازاریابی معروف، 90 درصد پیامک ها 3 دقیقه پس از رسیدن به مخاطب خوانده می شوند. بنابراین اگر متن پیامک جذاب، گیرا و متناسب با نیاز مخاطب نوشته شود، امکان تبلیغ مخاطب به مشتری بیشتر می شود. در این زمینه تهیه لیستی از مشتریان ثابت و افراد با ویژگی هایی مانند سن، جنسیت، سطح تحصیلات و رشته مورد نظر مفید است. سایر روش های تبلیغاتی مانند توزیع بروشور، روزنامه یا ایمیل به اندازه ارسال پیامک تبلیغاتی موثر نیستند و هزینه آنها نیز بیشتر است. در اکثر این روش ها نمی توان تضمین کرد که پیام به مخاطب هدف می رسد.

راه های افزایش فروش کتاب با استفاده از پیامک های تبلیغاتی

کتاب هایی که می خوانید و افرادی که ملاقات می کنید.

  • کتاب ها مانند زنبورهایی هستند که گرده ها را از مغز به روح منتقل می کنند. جیمز راسل، شاعر آمریکایی
  • ما می خوانیم تا ذهن را تربیت کنیم، ذهن را پر کنیم، ذهن را هدایت کنیم، ذهن را بازیابی کنیم، حتی ذهن را آزاد کنیم. هالبروک جکسون، نویسنده معاصر
  • انسان عاقل همیشه تشنه دانش است، در حالی که احمق همیشه به دنبال غذا است. عبارت

نکات مهم در نوشتن متن آگهی برای کتابفروشی

در این مطلب از مجله ایده پردازان در مورد اصول نوشتن پیام تبلیغ کتاب صحبت کردیم و با ذکر چند نمونه سعی کردیم منابع الهام بخشی را ارائه کنیم تا با خلاقیت خود متن پیامک را بنویسید. شما نیز از تجربیات و نظرات خود در این زمینه برای ما بنویسید.

انواع کتاب های کمیاب و نسخه های قدیمی

خالصانه