اپراتور 9000 چیست؟ | ارائه خط خدمات حقیقی و حقوقی

یکی از مواردی که خط 9000 را از سایر اپراتورهای پیامکی متمایز می کند و باعث محبوبیت این اپراتور شده است این است که علاوه بر ارائه شماره خدمات برای اشخاص حقوقی، خط خدماتی را نیز برای افراد حقیقی ارائه می دهد. سایر اپراتورهای پیامکی خدمات خط را فقط برای اشخاص حقوقی و شرکت های ثبت شده ارائه می کردند. در حالی که در حال اجرا 9000، برای همه افراد واقعی که دارند مجوز Inmad برای وب سایت یا مجوز کسب و کار (مجوز خرید) آنها همچنین یک خط خدمات ارائه می دهند. بنابراین اگر قصد راه اندازی فروشگاه یا کسب و کار اینترنتی را دارید کافی است مجوز یا جواز کسب را دریافت کرده و بلافاصله نسبت به تهیه و ثبت خط 9000 اقدام نمایید.

اکثر افرادی که از سامانه های پیام کوتاه استفاده می کنند، دائماً از کارشناسان ملی پیامک می پرسند که چگونه می توانم با ارسال پیامک برای مشتریان همیشگی خود، تبلیغات، تخفیف یا تبریک تولد بفرستم؟!

داشتن خط خدمات مهمتر از نان روزانه است، زیرا اگر می خواهید از طریق پنل پیامک با مشتریان دائمی یک فروشگاه اینترنتی یا وب سایت، فروشگاه، بیماران مطب، مشتریان شرکت و به طور کلی مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید، باید پیامک ارسال را ارسال کنید. به همه، حتی لیست سیاه

فعال سازی خط خدمات 9000 در کمتر از دو هفته

اگر با پنل پیامک آشنایی دارید، باید بدانید که خطوط پیامک شامل دو دسته کلی تبلیغات و خدمات است.

 • خطوط تبلیغاتی: با فعال شدن اپراتور، تمامی خطوط پیامک به صورت پیش فرض به عنوان آگهی طبقه بندی می شوند و با استفاده از این شماره ها می توان انواع پیامک های تبلیغاتی، هشدار، تبریک، تخفیف، آفر و … را ارسال کرد، اما این نکته باید در پشت آن حفظ شود. . توجه داشته باشید که خطوط تبلیغاتی امکان ارسال پیامک به لیست سیاه رسانه ها را ندارند. همان مشکلی که کمی در بالا به آن اشاره کردم.
 • خطوط خدمات: این دسته از خطوط در واقع آن دسته از خطوط تبلیغاتی هستند که با ارائه مدارک خاصی به آن اپراتور و پس از گذشت مدت زمان مشخصی به خطوط خدماتی تبدیل شده اند. با استفاده از خطوط خدمات می‌توانید اطلاعات پیامکی را برای مشتریان خود ارسال کنید، اما نمی‌توانید پیامک‌هایی که تبلیغات، پیشنهادات یا تبریک هستند ارسال کنید.

در صورتی که کارت ملی شما قدیمی است، عکس رسید درخواست کارت ملی هوشمند نیز الزامی است. برای مشاهده نمونه فرم ها و سفته ها به صفحه خطوط خدمات مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز اشخاص حقوقی ردیف 9000:

 • تصویر روزنامه رسمی از تاسیس شرکت
 • تصویر روزنامه رسمی آخرین تغییرات شرکت
 • عکس پشت و کارت ملی و شناسنامه امضا کننده
 • عکس گواهی امضای امضا کننده
 • کامل فرم خدمات حقوقی 9000 روی سربرگ + مهر شرکت + امضای مالک
 • تصویر تعهد نامه 9000 روی سربرگ + مهر شرکت + امضای امضاکننده
 • تصویر استعلام از «سامانه ملی اشخاص حقوقی دولت» به آدرس اینترنتی ilenc.ssaa.ir
 • سفته 20 میلیون تومانی با مهر شرکت و امضای مالک

شنیده اید که «زمان طلاست»؟! یکی از دلایلی که ما این مقاله را نوشتیم، زمان بر بودن فرآیند تبدیل خط تبلیغاتی به خط خدمات است. حداقل زمان مورد نیاز برای ارائه سرویس به اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 5000، 021 (ثابت) و 9999 تقریباً 2 تا 6 ماه کاری است در حالی که اپراتور 9000 در کمتر از 10 روز کاری به شماره شما خدمات ارائه می دهد.

ثبت نام خط خدمات حتی برای افراد واقعی

یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان ثابت برای هر کسب و کاری ارسال پیامک و ارتباط با آنها با استفاده از پنل پیامک است. از آنجایی که ارسال پیامک به لیست سیاه رسانه ها و یا افرادی که سیم کارت خود را برای تبلیغات مسدود کرده اند یک مشکل بزرگ و رایج در بین تمامی مشاغل است، در این مقاله قصد داریم با خرید و فعال سازی آن راه حل قطعی و فوری برای رفع این مشکل ارائه دهیم. 9000 خط پیامک برای اپراتور بگذارید از لحظه خرید تا فعال شدن آن را ارائه دهیم. قبل از دسترسی به راه حل، برای استفاده از 9000 خط پیام کوتاه باید یک پنل پیام کوتاه داشته باشید.

پنل اس ام اس چیست؟

پیش از این فقط اشخاص حقوقی دارای اسناد شرکتی و سفته می توانستند خط پیامکی خود را سرویس دهند و مردم عادی عادی که عمدتاً استارتاپ ها بودند راهی برای سرویس دهی خط نداشتند تا اینکه اپراتور جدید با پیش شماره 9000 وارد شد و این قوانین را ساده کرد. به هر فرد عادی اجازه می داد خط خدمات 9000 اپراتور را بدون سفته و اسناد شرکتی دریافت کند.

ثبت شماره خدمات منحصراً در مالکیت دائمی

در پاسخ به سوال این افراد باید بگوییم که اپراتور 9000 تنها ارائه دهنده شماره های پیامکی است که خطوط آن از ابتدا خدمات رسانی می باشد و در کمترین زمان می توانید پیامک های تبلیغاتی، تبلیغاتی، تخفیف، تبریک تولد و … ارسال نمایید. . مشتریان دائمی کسب و کار شما حتی برای افرادی که سیم کارت های خود را در لیست سیاه ارتباطات قرار داده اند نیز فراهم کرده است.

ارسال پیامک ضروری با خط خدمات

این اپراتور یکی از پرطرفدارترین اپراتورهای پیامکی در سال 1401 است، اما از آنجایی که اپراتور پیامکی 9000 تنها این خطوط را 8 رقمی ارائه می دهد، یکی از خطوط رند محسوب می شود که نیاز به پرداخت بیشتر از سایر شماره ها دارد. این نکته مهم را اضافه کنیم که معمولا خطوط دیگر از 7 رقمی تا 14 رقمی قابل ارائه است، اما با مقایسه هزینه خرید خطوط 8 رقمی اپراتورهای مختلف با خط 9000، هزینه خرید خط 9000 بسیار بالاست فقط در خطوط بسیار رند این اپراتور.

پیامک ملی، پیشرفته ترین سامانه پیامکی که 9000 خط ارائه می کند

برای شروع باید یک پنل پیامک از سایت ملی پیامک تهیه کنید و برای مشاهده خطوط رایگان به صفحه خرید خط خدمات 9000 اپراتور مراجعه کنید و بلافاصله خط 9000 را خریداری کنید. در صورتی که خط مورد نظر در لیست خطوط سراسری پیامک وجود ندارد، می توانید از واحد تماس بگیرید پشتیبانی ملی پیامک (کارت). یا یک عدد 02163404 استعلام 48 تا 72 ساعت پس از خرید خط، ملی اس ام اس شماره خط انحصاری شما را به نام و مالکیت شما در اپراتور 9000 ثبت می کند تا مدارک را برای فعال سازی و بهره برداری ارسال کنید. اپراتور 9000 خطوط خدمات خود را به 2 صورت حقوقی و حقیقی ارائه می دهد که در هر صورت برای فعال سازی خط همانند سایر اپراتورهای پیامکی ارائه مدارک به این شرکت الزامی است.

مدارک مورد نیاز اشخاص حقیقی خطوط 9000

 • کپی گواهی تجاری یا سند دیگری به نام متقاضی (با تاریخ معتبر)
 • عکس پشت و روی شناسنامه ملی متقاضی
 • عکس گواهی امضای متقاضی
 • کامل فرم خدمات واقعی 9000 (در صورت نداشتن سربرگ روی کاغذ معمولی با امضا و اثر انگشت متقاضی)
 • پر کردن تعهدنامه 9000 (در صورت نداشتن سربرگ روی کاغذ معمولی با امضا و اثر انگشت متقاضی)
 • سفته 20 میلیون تومانی با امضا و اثر انگشت متقاضی

برای تهیه پنل پیامک ملی پیامک و خطوط 9000 کافیست وارد سایت ملی پیامک و سپس وارد شوید. ثبت نام و پس از تایید و تکمیل مراحل ثبت نام، شماره مورد نظر را جویا شوید. اگر خط رایگان است، با پرداخت هزینه خط خدمات 9000، آن را خریداری کرده و در تجارت خود استفاده کنید.

سامانه های پیامکی می توانند از خطوط خدمات اشتراکی و تبلیغاتی نیز استفاده کنند، اما مشکل اصلی خطوط اشتراکی، استفاده همزمان از چندین کسب و کار در یک خط است که می تواند به هویت و اعتبار برند شما آسیب وارد کند و اثربخشی پیامک شما را کاهش دهد. علاوه بر این، استفاده از خطوط مشترک قوانین و محدودیت های زیادی دارد که شما را محدود می کند.

ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان تجاری می تواند به شما در حفظ و وفاداری مشتری کمک زیادی کند. تنها یک شماره وجود دارد که امکان ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان (حتی لیست سیاه ارتباط) را از خط خدمات ارائه می دهد و آن خط اپراتور 9000 است.

دارای 9000 خط

پنل اس ام اس یک نرم افزار آنلاین و اینترنتی است که به شما امکان مدیریت پیامک های ارسالی و دریافتی را می دهد. پنل پیامک سامانه ملی پیامک بیش از 80 گزینه مختلف دارد. سامانه های پیامکی نیز به یک شماره پیامک نیاز دارند که با آن متون مختلف از طریق پیامک ارسال شود. این خطوط پیامکی شامل اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 5000، 021 و 026، 9999 و اپراتور 9000 است، شاید اکنون این سوال در ذهن شما ایجاد شود که از بین این تعداد اپراتور، چرا خط 9000؟! او نسبت به دیگران چه ویژگی دارد؟!

چرا باید از خطوط اپراتور 9000 استفاده کنیم؟

برخی از ویژگی های اپراتور 9000 نسبت به سایر اپراتورهای پیامکی به شرح زیر است:

 • امکان ارسال لیست سیاه از لحظه ثبت خط
 • امکان ارسال لینک از طریق پیامک بدون نیاز به ارائه مدارک
 • نیازی به تمدید خط هر سال نیست
 • ثبت خط خصوصی و امکان دریافت پیامک
 • ارسال متن تبلیغاتی و تبریک تولد به مشتریان ثابت و قدیمی
 • سرعت ارسال و دریافت بالا
 • خطوط کوتاه 8 رقمی و رند
 • امکان ارائه خدمات به افراد واقعی به راحتی (با آن نام تجاری یا مجوز)
 • خدمات برای اشخاص حقوقی و سازمان های دولتی
 • گزینه ای برای استفاده از وب سرویس و افزونه های API و SMS

شرایط دریافت خط سرویس از اپراتور 9000 چیست؟

در صورت قدیمی بودن کارت ملی دارندگان امضا، عکس رسید درخواست کارت ملی هوشمند دارندگان امضا نیز الزامی است. برای مشاهده نمونه فرم ها و سفته ها به صفحه خطوط خدمات مراجعه کنید.

معایب خط اختصاصی 9000

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟ ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

9000 خط خدمات به صورت انحصاری از ابتدا ارائه می شود و به عنوان مالکیت مشتری در سیستم CRM اپراتور ثبت می شود و از همه مهمتر فقط صاحب خط می تواند از آن استفاده کند.

پیام تبریک تولد از خط خدمات 9000 قابل ارسال است

برای مشاوره و راهنمایی بیشتر در خصوص خطوط خدمات 9000 می توانید همه روزه از ساعت 8 الی 22 با شماره 02163404 تماس گرفته و با تیم ملی پشتیبانی پیامک در ارتباط باشید.