انواع اس ام اس تسلیت و متن کوتاه و بلند تسلیت

[کل: ۰ میانگین: ۰]

7- خبر غم انگیزی که با شما رسید ما را در اندوه عمیق فرو برد. غم بی پایان ما برای این حادثه دردناک قابل توصیف نیست. به شما و خانواده محترمتان تسلیت می گوییم و از خداوند صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

در کدام شب تاریک هجری مرز را پیدا کنم؟

8- خبر درگذشت عزیزتان ما را ناراحت کرد. از صمیم قلب برای آن مرحوم آرزوی آرامش و تسلیت عرض می نماییم.

این مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم آمرزش و رحمت واسعه مسئلت دارم.

14- (مادربزرگ ها یا پدربزرگ ها) هر بار که از دنیا می روند خیلی زود رفته اند و جای خالی شان همیشه احساس می شود. درگذشت عزیزتان را تسلیت عرض می نماییم.

در نهایت با اشک و اندوه کوه امیدم به کاه تبدیل شد

4- خبر درگذشت (نام شخص) آنقدر سنگین و دلخراش است که باورش سخت است، اما چاره ای جز تسلیم شدن در برابر عاقبت الهی نیست. خداوند روح آن مرحوم را قرین رحمت کند.

18- بعد از جدایی از چه مسیری برای یافتن امنیت باید بروم؟

22- غم از دست دادن این عزیز بزرگوار را با کلمات بیان نمی کنیم. فقط میتوانیم برای شما صبر و شکیبایی و برای آن مرحومه آرامش طلب کنیم.

زندگی پستی فراز و نشیب های زیادی دارد و ممکن است به دلایل مختلف یکی از عزیزانمان را از دست بدهیم. میتواند برای هرکسی پیش بیاید. ما در لحظات شادی با افراد زیادی بوده ایم و نمی توانیم آنها را در مواقع غم تنها بگذاریم. یکی از کارهایی که در چنین مواقعی می توانیم انجام دهیم، ارسال پیام تسلیت است.

از خداوند منان برای شما صبر و شکیبایی و برای آن عزیز از دست رفته طلب مغفرت داریم.

پیام تسلیت

23- بازگشت همه چیز به او. ظهور ناگهانی (نام یا رابطه یک فرد) خبر تلخ و دردناکی بود. تسلیت صمیمانه ما را پذیرا باشید. روحشان شاد و یادشان جاودانه.

یوسف شلی تا روز قیامت همنشین چاه بود

عاشقانه گریه می کنیم

3- انا الله و انا علیا راجون. با کمال تاسف باخبر شدیم که (نام شخص یا خویشاوند) به رحمت خداوند در گذشت. برای خانواده محترم این عزیز از دست رفته صبر و شکیبایی به اندازه دریای غم شما آرزومندیم. از خداوند متعال خواستاریم که روح از دست رفته عزیز را قرین رحمت خود قرار داده و به این میهمان جدید خوش آمد بگوید.

این پیام تسلیت می تواند نشان دهد که شما در غم دیگران شریک هستید. می توانید با متن های مختلف پیام تسلیت بنویسید. در این مطلب از وبلاگ ایده پردازان قصد داریم نکاتی را در مورد اس ام اس تسلیت بیان کنیم و چند اس ام اس تسلیت مختلف را معرفی کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین پیامک تسلیت

11- با این خبر (درگذشت پدر، فوت مادر) شما و خانواده محترمتان را تسلیت می گوییم. برای بازماندگان صبر جمیل و برای آن مرحوم علو درجات از خداوند متعال مسئلت دارم.

1- مرگ (نام شخص) آنقدر سنگین و دردناک است که باورش سخت است. اما در برابر تقدیر الهی چاره ای جز تسلیم و قناعت نیست. این مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن عزیزان صبر جمیل و آرامش ابدی مسئلت می نماییم.

10- کلمات نمی توانند به من کمک کنند تا تسلیت خود را به درستی بیان کنم. این مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم غفران و رحمت بیکران مسئلت دارم. امیدواریم روح پاکش رهایی از همه مصائب بی شمار دنیا در حرم الهی آرام گیرد.

اگر می خواهید برای کسی که متاسف است و نمی دانید کدام متن مناسب است پیام تسلیت بفرستید. در این صورت می توانید از مواردی که در زیر به آنها اشاره می کنیم استفاده کنید.

با ذکر مسائل مربوط به از دست دادن عزیزان و اعضای خانواده. حالا وقت آن است که چند پیامک تسلیت مناسب و دوستانه را مرور کنیم. این اس ام اس ها عبارتند از:

5- هنگام غم از دست دادن عزیزان چه چاره ای جز سوگواری وجود دارد؟ از خداوند متعال برای شما و خانواده محترمتان صبر و برای آن عزیز از دست رفته رحمت بیکران مسئلت داریم.

17- تسلیت قطره ای است بر دریای غم تو. از خداوند منان برای شما صبر و مغفرت برای آن مرحوم مسئلت دارم.

گفتی یوسف برمی گردد، اما گم شد

به این مقاله اشاره کنید

اس ام اس تسلیت

2- مشیت الهی تصمیم گرفت که چشمه شاداب زندگی را گنجی غمگین بپوشاند. درگذشت آن عزیز را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن عزیز از دست رفته غفران و رحمت و برای جنابعالی صبر مسئلت داریم.

انواع اس ام اس تسلیت و متن کوتاه و بلند تسلیت

12- با شنیدن خبر فوت (نام شخص یا بستگان) بسیار متاثر شدم. عمیق ترین تسلیت من به شما و خانواده تان.

چگونه می توان بدون قلب زندگی کرد؟

15- به ما خبر دادند که آن حضرت ندای حق را به صدا درآورد و به سوی بیت باکی شتافت. روح آن مرحوم در جوار عزت حک قرب ابدی یافت. از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای حضرتعالی و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

خداوند دوست قلب انسان است

بوی این باغ کجاست که در آن زندگی کنم؟

19- داد زدم خدایا این چه رسمیه؟

من افسرده ام، خیلی گریه می کنم.

خلاصه

  • انسان ها ابدی نیستند و یکی از همکاران یا عزیزان ما ممکن است کسی را از دست بدهد.
  • یکی از کارهایی که در این مواقع می توان انجام داد، ارسال پیام تسلیت است.
  • این پیامک نشان دهنده احترام و همدردی شماست و به راحتی ارسال می شود.
  • برای اینکه متن مناسب پیام تسلیت خود را دریافت کنید، پیشنهاد می کنیم موارد بالا را مطالعه کنید تا مورد مناسب را در بین آنها بیابید.

21- تسلیت حقیرانه مرا بپذیرید. تحمل غم از دست دادن (مادر یا پدر) نیازمند صبر الهی است. خداوند به شما صبر كنندگان را پاداش دهد كه حضرت فرمود: و صابران كسانى هستند كه اگر مصيبتى به آنها رسد از آن خداست و بازگشت به سوى اوست.

تسلیت می گویم.

اس ام اس تسلیت دوستانه

دوست من در میانه راه، دوست قدیمی من

اس ام اس تسلیت دوستانه

16- کسی که این دنیا را ترک می کند در واقع هنوز اینجا در قلب و ذهن ما زندگی می کند و به زندگی ادامه می دهد. تسلیت من را بپذیر

9- از دست دادن عزیزان مایه تاسف و تاسف است. خبر فوت ناگهانی (نام شخص یا بستگان) ما را به شدت متاثر کرد. از خداوند متعال برای آن عزیز از دست رفته صبر و مغفرت مسئلت داریم.

13- اگر کسى فلسفه مرگ را نداند، بدون شک در زیر بار مهاجرت (پدر، مادر، برادر و خواهر) کمر خم مى کند. اما با توجه به اعتقاد عمیق حضرتعالی به انتقال روح، فقط ضایعه جسمی ایشان را تسلیت عرض می کنم و امیدوارم روح پاک ایشان با ائمه اطهار و پیامبران محشور شود.

درگذشت عزیزتان را تسلیت می گویم.

او گلی را می چیند که سرمشق جهانیان است

بهترین پیامک تسلیت

6- به خانواده محترمتان برای خاموش کردن این شمع درخشان دلجویی می کنیم. از خداوند متعال علو درجات و برای آن عزیز از دست رفته رحمت و رحمت بیکران و برای بازماندگان طول عمر مسئلت داریم.

باد شدید من را به باد داد

جدا کردن دوستان هنر نیست

20- گلچین روزگار بسیار سلیقه ای است

ساعت 24- حافظ، همسایه ام را دیدی، دلم خسته است