انواع اس ام اس تسلیت و متن کوتاه و بلند تسلیت


انواع اس ام اس تسلیت و متن کوتاه و بلند تسلیت

زندگی پستی فراز و نشیب های زیادی دارد و ممکن است به دلایل مختلف یکی از عزیزانمان را از دست بدهیم. میتواند برای هرکسی پیش بیاید. ما در لحظات شادی با افراد زیادی بوده ایم و نمی توانیم آنها را در مواقع غم تنها بگذاریم. یکی از کارهایی که در چنین مواقعی می توانیم انجام دهیم، ارسال پیام تسلیت است.

این پیام تسلیت می تواند نشان دهد که شما در غم دیگران شریک هستید. می توانید با متن های مختلف پیام تسلیت بنویسید. در این مطلب از وبلاگ ایده پردازان قصد داریم نکاتی را در مورد اس ام اس تسلیت بیان کنیم و چند اس ام اس تسلیت مختلف را معرفی کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین پیامک تسلیت

بهترین پیامک تسلیت

اگر می خواهید برای کسی که متاسف است و نمی دانید کدام متن مناسب است پیام تسلیت بفرستید. در این صورت می توانید از مواردی که در زیر به آنها اشاره می کنیم استفاده کنید.

1- مرگ (نام شخص) آنقدر سنگین و دردناک است که باورش سخت است. اما در برابر تقدیر الهی چاره ای جز تسلیم و قناعت نیست. این مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن عزیزان صبر جمیل و آرامش ابدی مسئلت می نماییم.

2- مشیت الهی تصمیم گرفت که چشمه شاداب زندگی را گنجی غمگین بپوشاند. درگذشت آن عزیز را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن عزیز از دست رفته غفران و رحمت و برای جنابعالی صبر مسئلت داریم.

3- انا الله و انا علیا راجون. با کمال تاسف باخبر شدیم که (نام شخص یا خویشاوند) به رحمت خداوند در گذشت. برای خانواده محترم این عزیز از دست رفته صبر و شکیبایی به اندازه دریای غم شما آرزومندیم. از خداوند متعال خواستاریم که روح از دست رفته عزیز را قرین رحمت خود قرار داده و به این میهمان جدید خوش آمد بگوید.

4- خبر درگذشت (نام شخص) آنقدر سنگین و دلخراش است که باورش سخت است، اما چاره ای جز تسلیم شدن در برابر عاقبت الهی نیست. خداوند روح آن مرحوم را قرین رحمت کند.

5- هنگام غم از دست دادن عزیزان چه چاره ای جز سوگواری وجود دارد؟ از خداوند متعال برای شما و خانواده محترمتان صبر و برای آن عزیز از دست رفته رحمت بیکران مسئلت داریم.

6- به خانواده محترمتان برای خاموش کردن این شمع درخشان دلجویی می کنیم. از خداوند متعال علو درجات و برای آن عزیز از دست رفته رحمت و رحمت بیکران و برای بازماندگان طول عمر مسئلت داریم.

7- خبر غم انگیزی که با شما رسید ما را در اندوه عمیق فرو برد. غم بی پایان ما برای این حادثه دردناک قابل توصیف نیست. به شما و خانواده محترمتان تسلیت می گوییم و از خداوند صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

8- خبر درگذشت عزیزتان ما را ناراحت کرد. از صمیم قلب برای آن مرحوم آرزوی آرامش و تسلیت عرض می نماییم.

9- از دست دادن عزیزان مایه تاسف و تاسف است. خبر فوت ناگهانی (نام شخص یا بستگان) ما را به شدت متاثر کرد. از خداوند متعال برای آن عزیز از دست رفته صبر و مغفرت مسئلت داریم.

10- کلمات نمی توانند به من کمک کنند تا تسلیت خود را به درستی بیان کنم. این مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم غفران و رحمت بیکران مسئلت دارم. امیدواریم روح پاکش رهایی از همه مصائب بی شمار دنیا در حرم الهی آرام گیرد.

اس ام اس تسلیت

11- با این خبر (درگذشت پدر، فوت مادر) شما و خانواده محترمتان را تسلیت می گوییم. برای بازماندگان صبر جمیل و برای آن مرحوم علو درجات از خداوند متعال مسئلت دارم.

12- با شنیدن خبر فوت (نام شخص یا بستگان) بسیار متاثر شدم. عمیق ترین تسلیت من به شما و خانواده تان.

13- اگر کسى فلسفه مرگ را نداند، بدون شک در زیر بار مهاجرت (پدر، مادر، برادر و خواهر) کمر خم مى کند. اما با توجه به اعتقاد عمیق حضرتعالی به انتقال روح، فقط ضایعه جسمی ایشان را تسلیت عرض می کنم و امیدوارم روح پاک ایشان با ائمه اطهار و پیامبران محشور شود.

14- (مادربزرگ ها یا پدربزرگ ها) هر بار که از دنیا می روند خیلی زود رفته اند و جای خالی شان همیشه احساس می شود. درگذشت عزیزتان را تسلیت عرض می نماییم.

15- به ما خبر دادند که آن حضرت ندای حق را به صدا درآورد و به سوی بیت باکی شتافت. روح آن مرحوم در جوار عزت حک قرب ابدی یافت. از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای حضرتعالی و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

16- کسی که این دنیا را ترک می کند در واقع هنوز اینجا در قلب و ذهن ما زندگی می کند و به زندگی ادامه می دهد. تسلیت من را بپذیر

17- تسلیت قطره ای است بر دریای غم تو. از خداوند منان برای شما صبر و مغفرت برای آن مرحوم مسئلت دارم.

پیام تسلیت

18- بعد از جدایی از چه مسیری برای یافتن امنیت باید بروم؟

در کدام شب تاریک هجری مرز را پیدا کنم؟

باد شدید من را به باد داد

بوی این باغ کجاست که در آن زندگی کنم؟

درگذشت عزیزتان را تسلیت می گویم.

19- داد زدم خدایا این چه رسمیه؟

جدا کردن دوستان هنر نیست

خداوند دوست قلب انسان است

چگونه می توان بدون قلب زندگی کرد؟

این مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم آمرزش و رحمت واسعه مسئلت دارم.

20- گلچین روزگار بسیار سلیقه ای است

او گلی را می چیند که سرمشق جهانیان است

از خداوند منان برای شما صبر و شکیبایی و برای آن عزیز از دست رفته طلب مغفرت داریم.

21- تسلیت حقیرانه مرا بپذیرید. تحمل غم از دست دادن (مادر یا پدر) نیازمند صبر الهی است. خداوند به شما صبر كنندگان را پاداش دهد كه حضرت فرمود: و صابران كسانى هستند كه اگر مصيبتى به آنها رسد از آن خداست و بازگشت به سوى اوست.

22- غم از دست دادن این عزیز بزرگوار را با کلمات بیان نمی کنیم. فقط میتوانیم برای شما صبر و شکیبایی و برای آن مرحومه آرامش طلب کنیم.

23- بازگشت همه چیز به او. ظهور ناگهانی (نام یا رابطه یک فرد) خبر تلخ و دردناکی بود. تسلیت صمیمانه ما را پذیرا باشید. روحشان شاد و یادشان جاودانه.

ساعت 24- حافظ، همسایه ام را دیدی، دلم خسته است

در نهایت با اشک و اندوه کوه امیدم به کاه تبدیل شد

گفتی یوسف برمی گردد، اما گم شد

یوسف شلی تا روز قیامت همنشین چاه بود

تسلیت می گویم.

اس ام اس تسلیت دوستانه

اس ام اس تسلیت دوستانه

با ذکر مسائل مربوط به از دست دادن عزیزان و اعضای خانواده. حالا وقت آن است که چند پیامک تسلیت مناسب و دوستانه را مرور کنیم. این اس ام اس ها عبارتند از:

 • او هرگز نمی میرد. او همیشه در وجود ما خواهد بود، صدایش در گوش ما طنین انداز می شود، زمزمه اش بر لبان ما و عشق بی پایانش در قلب ما. او در قلب ما زنده خواهد ماند.
 • از دست دادنت خیلی ناراحتم امیدوارم همه بر غم سنگین غلبه کنیم.
 • من خیلی ناراحتم و واقعا نمی دانم چه بگویم. امیدوارم روحش شاد باشه
 • می دانم که بزرگی بی تابی می تواند از عمق غم از دست دادن عزیزان و دوستان بکاهد. ما فقط کنار می آییم و یاد می گیریم که زندگی ادامه دارد. تسلیت کلمه کوچکی برای همدردی است. آرزو می کنم دوباره شما را پر انرژی و شاد ببینم.
 • زندگی سخت است، اما باید در سفر باشید. از دست دادن عزیزان مانند یک سیلی سنگین روزگار است. ما باید تا بازگشت صبر و آرامش ادامه دهیم. این مصیبت را تسلیت می گویم.
 • با اینکه میدونم تو این شرایط هیچ حرفی نمیتونه از غمتون کم کنه ولی بازم خواستم یادآوری کنم که ما با هم هستیم. روحش شاد.
 • من شما را درک می کنم و عمق غم شما را درک می کنم. می دانم که می توانی از بعضی چیزها پشیمان شوی و حسرت از دست دادن عزیزان برای همیشه با تو می ماند، اما باید ادامه بدهی. تسلیت می گویم.
 • وقتی خودم را جای تو می گذارم بدنم می لرزد. امیدوارم خداوند به شما صبر عنایت فرماید تا این روزها بگذرد. روحشان شاد و مرا شریک غمشان بدانند.
 • در حالی که می دانم هیچ کلمه ای نمی تواند درد و غم شما را در این شرایط تسکین دهد، می خواستم بدانید که ما در کنار شما هستیم. یک نعمت بزرگ و یک خاطره بزرگ.
 • گاهی غم ما را آب می کند و مانند طلا پاک می شویم. غم درگذشت عزیز یکی از این غم هاست. صبور باشید و ما را در این غم یاران خود بدانید. تسلیت
 • نفسم تنگ شده تا به شما تسلیت بگویم. فقط می خواهم بگویم غم شما غم من است و درگذشت آن عزیز مرا اندوهگین کرد.
 • من امشب برای فراق گریه می کنم

عاشقانه گریه می کنیم

دوست من در میانه راه، دوست قدیمی من

من افسرده ام، خیلی گریه می کنم.

خلاصه

 • انسان ها ابدی نیستند و یکی از همکاران یا عزیزان ما ممکن است کسی را از دست بدهد.
 • یکی از کارهایی که در این مواقع می توان انجام داد، ارسال پیام تسلیت است.
 • این پیامک نشان دهنده احترام و همدردی شماست و به راحتی ارسال می شود.
 • برای اینکه متن مناسب پیام تسلیت خود را دریافت کنید، پیشنهاد می کنیم موارد بالا را مطالعه کنید تا مورد مناسب را در بین آنها بیابید.

به این مقاله اشاره کنید

[کل: ۰ میانگین: ۰]