امکان ارسال پیام به لیست سیاه مخابرات (افرادی که گوشی خود را به روی پیام های تبلیغاتی بسته اند)


کاربر محترم

با درود

1-مشترکین محترم درخواست خدمات تا اطلاع ثانوی درست است، واقعی توسط اپراتور پذیرفته نخواهد شد.

2- در صورت عدم ارسال پیام از شماره تعیین شده به مدت 3 ماه، شماره توسط اپراتور تلفن همراه از وضعیت سرویس حذف خواهد شد.

3-به ازای هر پیامک مبلغ 10 ریال به پیامک ارسالی از خطوط خدماتی اضافه می شود.

4- در ستون توضیح جزئیات شماره، توضیح استفاده از شماره به وضوح مشخص شده و شامل «پیام» و امثال آن نمی شود.

5- ارسال فایل اشتراک برای تمامی شماره ها الزامی است.

6- اگر شرکت یا سازمانی بیش از سه بار به تعهدات خود عمل نکند و شروع به ارسال پیامک انبوه کند، تمامی شماره های آن شرکت از لیست سفید حذف می شود.

7- با وجود ارسال لیست مشترکین، در صورت شکایت مشترک از دریافت هرگونه پیام و عدم هماهنگی در خصوص لغو اشتراک از دریافت پیامک، شماره از لیست سفید حذف خواهد شد.

8-فرم تعهد باید به صورت قانونی پر شود و شماره سرویس تایپ و نوشته شود، ایمیل شرکت باید قید شود و در صورت وجود مجموعه ای از وب سایت ها، نام وب سایت در قسمت مربوطه قید شود. نامه شماره سرویس (اگر ایمیل شرکتی اعلام نشده باشد، خط اول باید از سمت تلفن همراه باشد) رسیدگی نمی شود)

ضمناً لطفاً پرونده های تعهدنامه را در داخل سربرگ با ذکر تاریخ، شماره، مهر و امضا پر کنید. همچنین لیست شماره هایی که پیامک برای آنها ارسال می شود را در یک فایل اکسل ذخیره و ارسال کنید.

با انجام مراحل زیر می توانید از لیست سیاه مخابرات برای شماره خاص خود عبور کنید (یعنی امکان ارسال پیام های تبلیغاتی برای افرادی که شماره آنها را مسدود کرده اند) وجود دارد. به این نکته توجه داشته باشید که از این خطوط صرفاً برای مقاصد خدماتی استفاده شود و هرگونه پیامک تبلیغاتی تخلف محسوب می شود و مسئولیت عواقب آن بر عهده شماست.

اگر قصد دارید برای مخاطبینی که تلفن خود را به روی پیام های تبلیغاتی بسته اند پیامک ارسال کنید.

روش زیر مورد نیاز است:

1- مدارک کاربر باید در سایت تایید شود (از منوی ارسال اطلاعات، مدارک شخصی خود یعنی کپی رنگی شناسنامه و کارت ملی را ارسال کنید) تا تایید شود.

2- اطلاعات کاربری شما مانند تلفن ثابت، تلفن همراه، آدرس باید دقیق و کامل بوده و با اطلاعات تعهدنامه های ارسالی به شرکت مطابقت داشته باشد.

3- حتما ابتدا یک شماره تلفن همراه اعلام کنید.

4- دارنده شماره تعیین شده (برای خرید شماره تعیین شده به منوی خرید در قسمت خرید شماره تعیین شده مراجعه کنید)
5- در صورتی که مالک شماره خصوصی یک شخص حقوقی (شرکت، موسسه یا اشخاص دولتی و خصوصی) باشد. باید متن برگه تعهدنامه را روی سربرگ شرکت قرار دهید و پس از پر کردن آن را تایپ و امضا کنید و عکس تعهدنامه را در سایت آپلود کنید یا به آدرس ایمیل (sms2201 @trez.ir) ارسال کنید و آن را ارسال کنید. اصل تعهدنامه به شرکت

6- فرم تعهدنامه مربوطه را به شماره تعیین شده دریافت کنید:

زمان انتظار: نامعلوم

زمان انتظار: نامعلوم

یک نکته بسیار مهم: در صورت ارسال پیام تبلیغاتی از یکی از شماره های سرویس، علاوه بر انسداد شماره، جریمه مالی حداقل یکصد میلیون ریال این روی حساب شما اعمال خواهد شد. لذا خواهشمند است در هنگام ارسال پیامک با شماره سرویس اختصاصی حساسیت های لازم را در نظر بگیرید.


در پایان (اصل تعهدنامه به همراه کپی خوانا کارت ملی و شناسنامه و کپی قبض تلفن تماس گیرنده) باید از طریق پست برای شرکت ارسال شود.
آدرس: مازندران – بابل – چهارراه شهدا – خیابان نواب صفوی – روبروی 16 اشرفی – شرکت نرم افزاری تریز رایان – کد پستی: 4713955419

———————————————— ———————–

یادداشت 1: زمانی که شماره برای عبور از لیست سیاه تایید شد قطعی نیست و بستگی به تایید وام دهنده اول دارد او دارد. در صورت رعایت موارد فوق، شماره شما در زمان مقرر باز خواهد شد، در غیر این صورت شرکت مسئولیتی در قبال تاخیرهای احتمالی نخواهد داشت.

تبصره 2: متن نامه به لیست سیاه مشتری در صورت استفاده از عدد 3000 باید به مرکز توسعه فناوری اطلاعات (مگفا) و در صورت استفاده از شماره 50002 و 50005 باید تماس بگیرد شرکت راهکارهای زمین هوشمند بودن

نکته 3: عبور از لیست سیاه تنها خدمات ارائه شده توسط شرکت برای بهبود شما عزیزان است این شرکت هیچ گونه مسئولیت و مداخله ای در روند اجرای آن توسط اپراتورهای تلفن همراه ندارد بنابراین حداقل 1 ماه پس از ارسال مدارک، در صورتی که شماره شما همچنان فعال نشد، مراحل را از شرکت پیگیری نمایید.