افزونه Digits DigiVita برای ورود با شماره موبایل در وردپرس + راهنمای تصویری

کد متنی احراز هویت وب سرویس

متن نمونه

شکل 3 – تنظیمات کلی افزونه دیجی ویتا

وارد کردن بخش پیام متنی در کد

در قسمت های دیگر تب تنظیمات عمومی، می توانید تنظیمات مربوط به ورود به حساب کاربری ووکامرس را در صفحه ورود افزونه دیجیت دیجی ویتا تغییر دهید و کاربران را پس از ورود، ثبت نام و یا به آدرس های خاصی در سایت خود هدایت کنید. … (شکل 5)

تنظیمات ووکامرس و تغییر مسیر در افزونه عددی

در این دو قسمت می توانید آیتم های منوی افزونه Digits DigiVita را شخصی سازی کرده و شورت کدهای این افزونه را کپی کرده و در محل مورد نظر در وب سایت خود قرار دهید.

خلاصه

با این روش می توان ضمن استقبال از کاربر، شماره تلفن همراه کاربر را با استفاده از کد تایید یک بار مصرف تایید کرد.(شکل 2) به عنوان مثال:

کد الگو: یکی کد عددی همان مقدار کد الگو به آن اختصاص داده شده است و می توانید آن را در شکل 1 و کادر مربوطه قرار دهید.

در این فیلد کشویی دو گزینه وجود دارد.

همانند سایر نسخه های افزونه Digits، می توانید فیلدهای مورد نیاز خود را در این بخش با ستاره (الزامی) یا اختیاری علامت بزنید. فیلدهای جدیدی مانند “نام کاربری”، “نام و نام خانوادگی” و غیره را اضافه یا حذف کنید. اگر می خواهید صفحه ثبت نام و ورود کاربران شما یکسان باشد یا به عبارتی کاربر تنها با یک فیلد شماره موبایل (چه در هنگام ثبت نام و چه در هنگام ورود) مواجه شود، باید این افزونه را نیز تهیه کنید. این افزونه با نام “افزونه ورود و ثبت نام با فرم رقم مشترکاین شناخته شده است.

تب غلاف

پس از تهیه پنل پیامک و افزونه رقمی از سامانه دیجی ویتا مراحل زیر را مرحله به مرحله دنبال کنید.

تب سیستم پیامک در افزونه

پیشنهاد می کنم در مورد عملکرد افزونه Digits بیشتر بدانید. ویدئو پسوند رقمی با شماره موبایل در وردپرس ثبت نام و وارد شوید تماشا کردن

اگر تا به حال از افزونه Digits استفاده کرده اید، باید بدانید که افزونه تایید شماره موبایل Digits از شماره های فارسی پشتیبانی نمی کند. بنابراین کاربران و مشتریان وب سایت شما باید هنگام تایپ اعداد از صفحه کلید لاتین تلفن همراه یا سیستم خود استفاده کنند. سیستم دیجی ویتا این موضوع را که دغدغه بسیاری از مدیران سایت وردپرسی است درک کرده و قابلیت پشتیبانی از اعداد فارسی را در افزونه خود تعبیه کرده است.

فونت های مختلف در افزونه دیجی ویتا

پوسته های اکستنشن رقمی دیجی ویتا

چرا باید از سامانه پیامکی استفاده کنیم؟

1- اگر کد تایید پیامکی شماره موبایل خود را توسط داخلی دیجی ویتا می خواهید خط اختصاصی برنامه اس ام اس شما ارسال می شود، روی ” کلیک کنیدخوب“آن را تنظیم کنید.

حتما شنیده اید که افرادی هستند که پیامک های تبلیغاتی سیم کارت خود را مسدود می کنند و این دغدغه ذهنی شما می شود که چگونه برای افرادی که در لیست سیاه مخابرات هستند پیامک OTP ارسال کنید؟

پس از نصب افزونه Digit DigiVita در وردپرس خود، مرحله ثبت اطلاعات را در تب ” وارد کنید.سامانه پیامکی“اعداد” و ابتدا با کلیک بر روی نماد و نام برنامه افزودنی ارقام در منوی وردپرس، تنظیمات افزونه DigiVita digits را وارد کنید. طبق شکل 1، این افزونه دارای تب های سیستم پیامک، تنظیمات کلی، تنظیمات فرم، پوسته، ترجمه ها و کدهای کوتاه است که در ویدیوی ابتدای مقاله تمامی این موارد توضیح داده شده است. برای تماشای دوباره اینجا را کلیک کنید.

افزونه Digits Digi Vita

همچنین در این بخش می‌توانید کشورهای پیش‌فرض را تنظیم کنید، کد کشور را مخفی کنید، تعداد ارقام کد تأیید و زمان مورد نیاز برای درخواست ارسال مجدد کد دسترسی را انتخاب کنید. (شکل 4)

تنظیمات ارسال کد ورود پیامک در افزونه دیجیتال دیجی ویتا

این فیلد نیز دو حالت دارد.

کد تخفیف انحصاری خرید افزونه دیجیتس دیجی ویتا: melipayamak

ویژگی های برنامه افزودنی رقم دیجی ویتا

حال اگر قصد دارید کاربران و مشتریان سایت وردپرسی خود را با افزونه digivita احراز هویت کنید، ابتدا به پنل پیامک نیاز دارید. با استفاده از پنل پیامک می توانید با ارسال پیامک حاوی کد تایید شماره موبایل یا OTP (یک بار رمز عبور) به سیم کارت مشتری، هویت مشتری را تایید و تایید کنید. تعریف کوتاه پنل پیامک:

در پاسخ به این سوال، این افزونه نسبت به سایر افزونه های Digits دارای ویژگی های خاصی است که افزونه Digit DigiVita را از سایر افزونه های تایید شماره موبایل وردپرس متمایز می کند. بعضی از آنها … هستند:

پشتیبانی از اعداد فارسی در پسوند دیجی ویتا

یکی از محبوب ترین افزونه های تأیید شماره موبایل در سیستم مدیریت محتوا وردپرس، افزونه Digits است. این افزونه توسط بسیاری از توسعه دهندگان ارائه شده است، قصد داریم در این مقاله به صورت اختصاصی در مورد افزونه Digits DigiVita صحبت کرده، آن را معرفی کرده و هر آنچه برای اتصال این افزونه به سامانه ملی پیامک نیاز است را آموزش دهیم.

پلاگین Digits چیست؟

ما سعی کردیم تمامی قسمت های این افزونه را ارائه کنیم و نحوه اتصال پنل پیامک ملی به افزونه Digits DigiVita را به صورت کامل و جامع به شما آموزش دهیم. اگر باز هم سوالی در ذهن دارید و یا هنگام اتصال افزونه دیجی ویتا به پنل پیامک خود با مشکل مواجه شدید، می توانید از داخل سامانه و از قسمت مرکز پشتیبانی تیکت ارسال کنید. با شماره هم میتونید تماس بگیرید 02163404 با داخلی 1 و سپس با داخلی 3 تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان فنی ملی پیامک در میان بگذارید.

افزونه ادبیات و شرکت های لاگین برای سایت های وردپرس طراحی شده است. با استفاده از این افزونه در وب سایت خود، کاربران و مشتریان وب سایت شما به جای استفاده از ثبت نام ایمیل و به خاطر سپردن رمزهای عبور طولانی و متنوع، می توانند به سادگی با استفاده از کد تأیید شماره موبایل یا رمز عبور یک بار مصرف، در وب سایت شما ثبت نام کنند یا به حساب کاربری خود وارد شوند. .
اکنون که به خوبی از مزیت ثبت نام و ورود با شماره موبایل در سایت وردپرسی خود مطلع شدید، ادامه مقاله افزونه Digits DigiVita را بخوانید.

چگونه افزونه Digits Digi Vita را دریافت کنیم؟ارقام

در پایان از شما دعوت می کنم نظرات خود را با ما و سایر کاربران این افزونه در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

1- اگر م خط پیامک اختصاصی پاتل شما کاربر هستید، در این قسمت باید متن کامل خود را همراه با متغیر پسوند DigiVita Digits بنویسید.
مثال:

شکل 2 – الگوی نمونه برای پلاگین DigiVita Digits

تنظیمات ارسال پیامک از قالب ها در افزونه Digits DigiVita

در این قسمت باید نام کاربری پنل ملی پیامک خود را وارد کنید.

رمز عبور

برای راحتی شما و صرفه جویی در وقت گرانبهای شما آموزش تصویری ارسال پیامک از طریق قالب (قالب) با وب سرویس ملی پیامک چشم انداز

درج قالب در وب سرویس سرویس افزونه دیجی‌ویتا

در کادر ارسال شماره، باید شماره خط خود را وارد کنید.

شاید با این گزینه آشنایی نداشته باشید به همین دلیل در ادامه مقاله در مورد کد الگو توضیح داده ایم. یک کد عددی منحصر به فرد نمایش داده شده برای هر قالب در سامانه ملی پیامک، به کد متنی یا کد الگو میگویند. این قالب ها حاوی متن ثابت + چندین متغیر هستند.

کد متنی احراز هویت وب سرویس

کاربر گرامی به وب سایت ملی پیامک خوش آمدید.
کد تأیید شما {0} است.
melipayamak.com

نمونه الگوی وب سرویس ملی پیامک

شکل 1 – مکمل DigiVita Digits

نام کاربری

همانطور که قبلا ذکر کردیم، این افزونه ارقام توسط بسیاری از توسعه دهندگان و توسعه دهندگان افزونه ها و افزونه ها ارائه شده است که یکی از این سایت های محبوب سیستم دیجی ویتا است. در ابتدا برای تهیه افزونه digivita می توانید به وب سایت دیجی ویتا دیدن.

شکل 4 – تنظیمات ارسال پیامک با کد دسترسی در پسوند رقمی دیجی ویتا

تنظیمات و تغییر مسیر ووکامرس در افزونه دیجیتال دیجی ویتا

پیامک پنل نرم افزاری برای مدیریت پیامک های ارسالی و دریافتی به صورت آنلاین و اینترنتی است که فقط با دسترسی به اینترنت قابل استفاده است.

راهنمای عملیات افزونه Digit Vita

در این قسمت کافیست رمز برد پیامک خود را وارد کنید. البته برای اینکه رمز شما در وردپرس قرار نگیرد پیشنهاد می کنم از مقدار APIKey یا همان کلید API استفاده کنید.

اکثر پلاگین‌های Digits با حدود 6 پوسته پیش‌فرض عرضه می‌شوند، اما DigiVita به این فکر کرده و حدود 5 پوسته جدید را نیز به صفحه ثبت نام/ورود اضافه کرده است.

پوسته های اکستنشن رقمی دیجی ویتا

متن نمونه: در جعبه متن مثال، فقط مقدار کافی است {OTP} بگذار

تب تنظیمات عمومی افزونه DIGITS Digi Vita

2- اگر می خواهید یک کد تایید پیامکی برای اتصال به وردپرس خود داشته باشید اشتراک خط خدمات به سیستم ارسال شده، گزینه “آرهانتخاب کنید “

کد الگو

همچنین دیجی ویتا در افزونه تایید شماره موبایل برای کاربران وردپرسی با نام DigiVita DigiVita فونت های فارسی مختلفی را اضافه کرده است که مدیران وردپرس می توانند بنا به سلیقه خود از آنها استفاده کنند.

پوسته های انحصاری در اکستنشن دیجی ویتا

کد فعال سازی شما در سایت ملی پیامک این است: {OTP}.
melipayamak.com

2- اگر از خط سرویس اشتراکی سیستم استفاده می کنید، در این قسمت فقط مقدار {OTP} را بنویسید.
مثال:
{OTP}

فعال کردن ارسال اس ام اس با استفاده از قالب ها و قالب ها

اگر به دنبال یک افزونه تأیید شماره موبایل برای کاربران وردپرس خود هستید، ممکن است از خود بپرسید که تفاوت افزونه های Digits چیست و چرا این مقاله فقط در مورد افزونه Digivita است؟ پس بیایید به سوال شما پاسخ دهیم.

توجه) در پنل پیامک خود وارد بخش شوید تعاریف سپس دوباره تحت این گزینه تعاریف ضربه بزنید و کلید ای پی ای خودت کپی کن

شماره حمل و نقل

حمل و نقل سریع با الگو: در این فیلد کشویی، فقط روی “کلیک کنید”آره“قرار دادن

لذا توجه شما را به قابلیت سرویس اینترنتی سرویس یا ارسال پیامک با استفاده از الگوهای موجود در سامانه ملی پیامک جلب می نمایم. ملی پیام سرویسی راه اندازی کرده است که به این دغدغه ذهنی پاسخ می دهد و مشکل لیست سیاه مدیران سایت وردپرس را حل می کند. از آنجایی که در مقاله ای جداگانه نحوه ارسال پیامک با استفاده از خطوط سرویس اشتراکی و آموزش آن را به تفصیل بیان کرده ایم، پیشنهاد می کنم مقاله ارسال پیامک بر اساس الگو به لیست سیاه مخابرات را مطالعه فرمایید.

آموزش ارسال اس ام اس با استفاده از قالب و قالب با سرویس وب سرویس

همانطور که در مورد مزایای افزونه Digits Digi Vita نوشتیم، این افزونه دارای 5 پوسته اضافی است که می توان از این قسمت انتخاب کرد.

واژه نامه ترجمه ها و اختصارات

افزونه Digits DigiVita با نسخه 7.9.3.4 دارای ویژگی های بسیاری است که برخی از آنها به شرح زیر است:

 • پشتیبانی از زبان فارسی و فونت های مختلف
 • پشتیبانی از اعداد فارسی در تمامی زمینه ها و سایر فرمت ها
 • پوسته های انحصاری دیجی ویتا
 • پشتیبانی از سرویس ملی اینترنت پیامک (ارسال استاندارد)
 • پشتیبانی از خدمات اینترنتی (ارسال از طریق الگو)
 • امکان مشاهده موجودی تابلوهای پیامک
 • امکان تغییر رمز عبور از طریق ارسال پیامک حاوی کد تایید
 • پشتیبانی از تمام افزونه های Digits اضافی
 • سازگاری با ووکامرس و دکان
 • به روز رسانی و پشتیبانی سریع
 • و بسیاری امکانات دیگر…

دیجیتس دیجی ویتا چه مزیت هایی نسبت به نسخه های دیگر دارد؟مزایای دیجیتس دیجی ویتا

مهمترین بخش بخش مبانی این مورد در تب تنظیمات عمومی الزامی است، امکان فعال کردن ارسال کد تایید شماره موبایل پیامکی در هنگام فراموشی رمز عبور و استفاده از کد تایید شماره موبایل در قسمت ورود ادمین وردپرس وجود دارد. (شکل 3)

بند اساسی

تعاریف کلی افزونه دیجی ویتا

شکل 5 – تنظیمات WooCommerce و تغییر مسیر در افزونه DigiVita Digit

برگه تنظیمات فرم ها

توجه) در پنل پیامک خود وارد بخش شوید تعاریف سپس دوباره تحت این گزینه شماره ضربه بزنید و شماره تعیین شده خودت کپی کن

تحویل سریع با الگو