افزونه ارسال پیامک برنامه ریزی شده ارسال پیامک وردپرس بر روی فرم جاذبه و تایمر رقمی


بسیاری از سایت ها به دلایل مختلف مانند بازاریابی، ردیابی و تشکر از مشتریان و غیره نیاز به ارسال پیامک های زمان دار دارند. افزونه پیامک برنامه ریزی شده برای وردپرس این به شما این امکان را می دهد که پیامک های مورد نیاز WooCommerce، Digits یا Gravity Form را به موقع برای کاربران ارسال کنید.

با افزونه وردپرس Scheduled SMS Extension، می توانید پس از مدت زمان معینی (که توسط مدیر وب سایت تنظیم شده است) از طریق افزونه Digits برای افرادی که در سایت شما ثبت نام کرده اند، پیام خوشامدگویی ارسال کنید.

ضمناً پس از زمان تعیین شده، پیامکی در مورد وضعیت هر یک از سفارشات برای کاربران ارسال می شود و به عبارتی پیامک برنامه ریزی شده نیز در ووکامرس ارائه می شود.

افزونه اس ام اس زماندار همچنین قابلیت ارسال پیامک برای هر یک از فرم های ایجاد شده در سایت شما توسط Gravity Forms را دارد.

یک برنامه افزودنی پیامک برنامه ریزی شده برای وردپرس توسط مجموعه راستچین ارائه شده است و می توانید به آن مراجعه کنید لینک خرید در زدن.

ویژگی های وردپرس افزونه زمانبندی پیامک

ویژگی های اصلی برنامه افزودنی پیامک برنامه ریزی شده وردپرس عبارتند از:

  • تعیین زمان ارسال پیامک، پس از مدت زمان مشخص و ترجیحاً پس از خرید
  • ارسال پیامک برنامه ریزی شده پس از ثبت نام کاربر با استفاده از پسوند رقمی
  • برای تمام محصولات خریداری شده در ووکامرس یک پیامک برنامه ریزی شده ارسال کنید
  • ارسال پیامک برنامه ریزی شده پس از (حداقل) یک روز برای کاربرانی که فرم جاذبه را پر کرده اند.

راه اندازی و راه اندازی پسوند تایمر برنامه افزودنی پیامک

پس از آماده سازی افزونه و نصب آن در سایت وردپرسی خود. از منوی اصلی وردپرس، روی گزینه “پیامک برنامه ریزی شده“فشار.

افزونه پیامک برنامه ریزی شده برای وردپرس

برگه تنظیمات

در این قسمت افزونه وردپرس Scheduled SMS Extension از طریق وب سرویس به برد پیامک شما در سامانه ملی پیامک متصل می شود.

سامانه پیامکی: در لیست کشویی، «اس ام اس ملی» را انتخاب کنید.

نام کاربری / توسعه دهنده API: نام کاربری مرتبط با پنل پیامک شما در سامانه ملی پیامک

کد دسترسی: رمز پنل پیامک شما در سامانه ملی پیامک

خط فرستنده: شماره فرستنده پیامک منحصر به فرد مرتبط با برد کاربری شما.

زمان پیش فرض ارسال پیامک: زمان ارسال اس ام اس.

پس از وارد کردن صحیح تمامی اطلاعات و کلیک بر روی ذخیره، در قسمت «مبلغ اعتبارات» سامانه ملی پیامک مرتبط با پنل کاربری شما در سامانه ملی پیامک نمایش داده می شود.

به صفحه ویرایش محصولی که می‌خواهید برنامه زمان‌بندی WooCommerce را ارسال کنید، بروید

توجه داشته باشید که برای ارسال پیامک برنامه ریزی شده در ووکامرس باید تنظیمات را در قسمت ویرایش محصول انجام دهید.

به عنوان مثال، اگر کاربری سفارش خود را لغو کرده است، برای تشویق کاربر به خرید محصول، پیامکی با لینک نظرسنجی یا کد تخفیف ارسال کنید.

یک پیامک برنامه ریزی شده در ووکامرس ارسال کنید

اگر وارد بخش محصولات سایت خود شوید، در صفحه ویرایش محصول، گزینه “یک اس ام اس برنامه ریزی شده ارسال کنیدمی تواند نشان دهد.

تایید با کلیک کردن بر روی “اضافه کردن«پیامک برنامه ریزی شده را می توان برای هر یک از وضعیت های سفارش محصول مورد نظر تنظیم کرد.

هنگام ارسال پیامک برنامه ریزی شده در WoCommerce، می توانید گزینه های ساعت (روز)، وضعیت سفارش (تکمیل، لغو شده و غیره)، زمان ارسال و متن پیامک را ویرایش کنید.

برگه ثبت نام کاربر در پسوند ارسال پیامک تایمر

تنظیمات ثبت نام کاربر

افزونه وردپرس Scheduled SMS Extension به شما امکان استفاده از آن را می دهد پسوند کد تأیید پیامکی ثبت نام رقمی و ورود به سیستمیک اس ام اس برنامه ریزی شده برای کاربران سایت خود ارسال کنید.

این بخش به شما این امکان را می دهد که پیامک هایی مانند تبریک به کاربر، کد تخفیف برای اولین خرید و یا اعلان های مورد نیاز از طریق پیامک را در زمان مشخص شده ارسال کنید.

برای ثبت ارقام پیامک ارسال کنید: اگر این گزینه غیرفعال باشد، هیچ یک از تنظیمات (که در تصویر بالا می بینید) اعمال نمی شود.

فیلد شماره موبایل سفارشی را انتخاب کنید: همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، برای این قسمت باید قسمت شماره تلفن را در پسوند رقم انتخاب کنید.

به طور پیش فرض ووکامرس از فیلد “billing_phone“استفاده می کند.

اما اگر از افزونه دیگری برای دریافت شماره تلفن همراه کاربران در قسمت ورود و ثبت نام استفاده می کنید، باید قسمت شماره تلفن آن افزونه را در این قسمت انتخاب کنید.

اضافه کردن: پس از انجام تنظیمات فوق، با کلیک بر روی دکمه افزودن، می توانید روز، ساعت و متن پیامک های برنامه ریزی شده ای که پس از ثبت نام برای کاربران ارسال می شود را مشخص کنید.

جاذبه از تنظیمات

می توانید از یک یا چند فرم ایجاد شده توسط افزونه Gravity Form در سایت وردپرس خود استفاده کنید. به این ترتیب اطلاعات مورد نیاز را از کاربران دریافت کنید.

یا از افزونه Gravity Form برای مواردی مانند پشتیبانی، دریافت نظرات و غیره استفاده کنید.

با استفاده از این افزونه علاوه بر ارسال افزونه پیام متنی رایگان به صورت جاذبههمچنین می توانید یک پیامک گرانشی برنامه ریزی شده ارسال کنید.

ارسال اس ام اس به صورت جاذبه

در این قسمت مطابق تصویر بالا ابتدا فرم مورد نظر را انتخاب کنید.

سپس فیلد مربوط به شماره تلفنی که ایجاد کرده اید را در فرم دلخواه انتخاب کنید. و در مرحله آخر با زدن دکمه «افزودن» تنظیمات مربوط به ساعت، ساعت و متن پیامک را تکمیل کنید.

توجه داشته باشید که همانطور که افزونه Gravity Form از منطق شرطی پشتیبانی می کند، این ویژگی در قسمت تنظیمات فرم Gravity در افزونه Scheduled SMS Send نیز پشتیبانی می شود.

ارسال پیامک برنامه ریزی شده برای تمامی محصولات موجود در سایت

در این قسمت از افزونه افزونه پیامک زماندار می توانید به تمامی محصولات سایت خود پیامک ارسال کنید.

به این ترتیب یک پیامک برنامه ریزی شده مشخص به موقع برای خریداران تمامی محصولات ارسال می شود.

آخرین کلمه

افزونه وردپرس Scheduled SMS Extension به شما کمک می کند تا بتوانید پس از گذشت مدت زمان مشخصی از تعامل با سایت شما با کاربران ارتباط برقرار کنید.

از آنها دعوت کنید تا دوباره از سایت شما بازدید کنند یا آنها را تشویق کنید تا با استفاده از روش های مختلف بازاریابی پیامکی دوباره در سایت شما خرید کنند.

همچنین می توانید مراجعه کنید صفحه آزمایشگاه پلاگین مشاهده و دانلود سیستم پیامک ملی از سایر افزونه های وردپرس / ووکامرس که توسط ملی اس ام اس پشتیبانی می شوند.

و یا برای مشاوره دقیق تر در زمینه تهیه پنل پیامک و افزونه های ما با شماره تلفن 02163404 و داخلی 1 تماس بگیرید.