افزونه ارسال لینک پرداخت ووکامرس از طریق پیامک – پنل اس ام اس – سامانه پیامکی

در حالت 2، بلافاصله پس از تحویل کالا درب منزل، می توان یک پیامک همراه با لینک پرداخت به همراه مشخصات مشتری و جزئیات سفارش برای مشتری ارسال کرد و مشتری می تواند با کلیک بر روی لینک مستقیم وارد پرداخت شود. صفحه چهره به خودکار وضعیت تایید پرداخت تبدیل کنید و می توانید از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس برای پیکربندی پیامک برای مدیر و کاربر هنگام پرداخت با افزونه پیامک ووکامرس استفاده کنید.

به جای ارسال شماره کارت و کارتخوان به محل، می توانید لینک پرداخت مستقیم آن سفارش را برای مشتریان ارسال کنید. در سناریوی 1 می توان به جای ارسال شماره کارت، مشخصات مشتری به همراه نام محصول و لینک پرداخت مستقیم را با کلیک یک دکمه به همان سفارش و برای مشتری ارسال کرد. بدون اینکه وارد سایت خود شوید سفارش را پرداخت کنید.

توجه: برای پرداخت مستقیم، سفارشات می توانند در حال انجام یا در حال بررسی یا تکمیل باشند، بنابراین مشکلی وجود ندارد.

مشخصات لینک پرداخت افزونه ووکامرس پارس

  • پرداخت فاکتور سفارشات بدون نیاز به ورود کاربر (تشخیص خودکار سفارش)
  • انتخاب نوع درگاه بانکی برای پرداخت مستقیم (در حالت پرداخت معلق، درگاه های پیش فرض WooCommerce نمایش داده می شوند.)
  • تعویض سیستم کارت برای کارت پرداخت سفارش
  • لینک پرداخت را فقط با کد کوتاه در پیامک ارسال کنید
  • سازگار با افزونه پیامک فارسی ووکامرس (پشتیبانی از سیستم چاپ)
  • دارای کدهای کوتاه ویژه برای سهولت در ارسال پیامکبا گسترش لینک تسویه حساب ووکامرس از طریق پیامک، قصد داریم از درگاه پرداخت آنلاین برای ما باید به جای آن از پرداخت استفاده کنیم و این سیستم پیشرفته را با سیستم کارت به کارت یا کارتخوان جایگزین کنیم. پس با ما در این صفحه از سامانه پیامکی فراز اس ام اس همراه باشید تا ببینید چگونه می توانیم درگاه پرداخت آنلاین را در وب سایت راه اندازی کنیم و سیستم کارت را با کارت و کارتخوان جایگزین کنیم. در واقع با این افزونه لینک و ترتیب پرداخت از طریق پیامک برای مشتری شما ارسال می شود و مشتری می تواند با کلیک بر روی لینک پرداخت را انجام دهد.

توجه: در افزونه ارسال لینک هماهنگی از طریق پیامک، کاربر باید برای پرداخت قبض وارد سایت خود شود. خیر و پرداخت به همان سفارش به صورت هوشمند و بدون ورود کاربر به سایت اختصاص می یابد.

پسوند لینک پرداخت ووکامرس پارس چیست و چگونه کار می کند؟

2- شما درگاه پرداخت را در یک سایت فعال در سایت خود دارید و پس از ارسال کالا باید پیک را با کارتخوان به سایت ارسال کنید.

راه حل چیست از افزونه برای ارسال لینک به ترتیب از طریق پیامک استفاده کنید

1- شما محصولاتی دارید که به صورت دستی ثبت می شوند و در نهایت شماره کارت را برای مشتری ارسال می کنید و همچنان باید حساب خود را تمام مدت بررسی کنید تا ببینید آیا مشتری پول را واریز کرده است و وضعیت سفارش را به صورت دستی تغییر دهید.

احتمالا با این دو مورد مواجه شده اید: