اس ام اس، متن و جملات زیبای تبریک روز نوجوان

“پسر عزیز! امروز روز توست. روزی که ابرها، باد، مه، خورشید و آسمان دست به دست هم دهند، زمین را برای جشن رشد تو برکت بده. روز جوان مبارک”

متن زیبا برای تبریک روز جوان

روز جوان مبارک
[کل: ۰ میانگین: ۰]

به این مقاله اشاره کنید

بهار عزیز! نوجوانی زمان ورود به دوره جدیدی از زندگی است. به مسیر نگاه کنید. راه سختی در پیش دارید، اما زندگی همیشه پر از فراز و نشیب است. پس اگر بگویند دو چشم برای نگاه کردن کافی نیست، اشتباه نمی کنیم.

تبریک روز جوان با ارسال اس ام اس برای نوجوانان باعث شادی آنها می شود. شما می توانید با پیام هایی که در ادامه ارائه خواهیم کرد، به دوستان و آشنایان که در حال افزایش سن هستند، تبریک های زیبا و جذاب بفرستید. در ادامه این مقاله از مجله ایده پردوزران با ما همراه باشید.

روز جذب دانشجو، روز جوان

شما می توانید روزهایی را که می آیند و می روند نادیده بگیرید، اما نوجوانی ناب ترین دوران زندگی هر کسی است. شاید درست نباشد که بگوییم شما در آغاز رابطه خالق و مخلوق و آغاز رسالت الهی هستید. این آغاز دوره هیجان انگیز نوجوانی است، زمانی که شما سعی می کنید زنجیر تجملات و مادیات را باز کنید.

پیام های زیبا به مناسبت روز دانشجو

 • پسر عزیز! خنده های پرشور شما در ذهن این عصر ثبت می شود. امید و حرکت و شور و هیجانت را تا می توانی در دلت بگذار تا یادش سالها در وجودت بدرخشد. روز جوان مبارک!
 • امروز روزی است که می توانید بیش از گذشته به توانایی خود ایمان داشته باشید و در آینده قدم های سازنده بردارید! شعله های کوچک تلاش شما جرقه های رشد و موفقیت آینده شماست! به امید روزهای روشن تر در پیش رو روز جوان مبارک!
 • “ای جوانه هایی که تازه شکوفا شده ای! ای ساقه هایی که به تازگی روییده اند! ای برگ های سبز روشن! طراوت بر تو فرود می آید، بهار به طراوتت تعظیم می کند. پس برای هر دانه ای خاک حاصلخیز دلت را رها کن. آن را آبیاری نکن جز با خدا. آب های بسته.”
 • قدر تک تک لحظه های زندگیت را بدان! حالا شما وارد میدان شکوفایی و درخشش می شوید! فراز و نشیب های زیادی دارد. اما با عزم خود می توانید آینده خوبی بسازید. روز جوان مبارک!
 • این آرزوهای زندگی شماست که به گوشه هایی از این دنیای بزرگ امید و حرکت می دهد. سپس هوای تازه نمک و خلاقیت را استشمام کنید. بله، بگذارید همه شعله های کوچک فکر و احساس در شما به راحتی و بدون کمبود شکوفا شود!
 • زندگی سخت ساده است و نمی توان پیچیدگی آن را فراموش کرد! آینده از آن شماست. پس سعی کنید در لحظات آینده خود سرزنده و شاد باشید.
 • روز جوانی را با تمام آرزوهای خوب و روشن برای شما آرزومندم. روزتان پر از خنده و نشاط بی پایان باشد. روز جوان مبارک!

خلاصه

 • در روز هشتم آبان ماه 1359 پسری شجاع به نام محمد حسین فهمیده به شهادت رسید.
 • به مناسبت سالروز شهادت شهید پهمیده، 17 آبان ماه روز جذب دانشجو اعلام شد.
 • این روز به عنوان روز جوان نیز شناخته می شود. شما می توانید پیام های تبریک زیبا برای نوجوانان ارسال کنید.
 • آنچه مهم است شاد کردن نوجوانان است.
 • با کمک این پیام‌ها می‌توانیم نوجوانان را به شادابی، سرشار از زندگی و پرشور تشویق کنیم.
 • بهتر است به این نکته توجه کنید که انتخاب اس ام اس با توجه به پسر مخاطب و سلیقه او متفاوت خواهد بود.

پسر عزیز، ای کاش خودت را می شناختی!
کاش پنجره راحتی را رها می کردی و فردایی نو می ساختی
کاش تازه و طراوت وجودت را می فهمیدی و می دانستی که راز به پایان می رسد.
دوست دارم بدانی که آمدن آینده با کشمکش های همیشگی روحت هماهنگ خواهد شد و موسیقی شاد با بی قراری تو خواهد نواخت. روز جوان مبارک

17 آبان در تقویم ملی جمهوری اسلامی ایران روز جوان یا روز جذب دانشجو نامیده شده است. در واقع این روز به دلیل شهادت محمد حسین فهمیده به «روز جذب دانشجو» ملقب شد. بعداً پیام تبریک روز جوان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

جملات زیبا برای تبریک روز جوان

در این دوران که بلوغ و رشد بیشتری را تجربه می کنید، تمام وجودتان باید چشم باشد. به این ترتیب به راحتی می توانید مسیر و مسیر را تشخیص دهید و گم نشوید. به یاد داشته باشید که امروزه مشکلات زیادی وجود دارد. گاهی اوقات با کلمات گمراه کننده در قاب های رنگارنگ زیبا روبرو می شوید. باید زرنگ باشید تا برگ های سبزتان با پیام های گمراه کننده زرد نشوند. نگذار طراوت وجودت در گند زمانه هدر رود. هوشیار باشید تا بهارتان به پاییز غفلت ختم نشود.

متنی دلنشین برای تبریک روز جوان

شما در این زمان احساس دیگری دارید. به فرزندتان می گویید: مرا با بازی های بیهوده کودکانه یا سرگرمی های بیهوده گره نزن. پس به کودکی شادتان می گویید من دیگر سرگرمی های کودکانه شما را دوست ندارم. اما شاید با نگاهی به آینده بگویید که “من مشغول زرق و برق دنیا نیستم. ذهنم را با تخیل خشن فیلم ها اشتباه نگیرید”. بله، این روزها از مرز بلوغ عبور خواهید کرد و ورود به دنیای دیگری را تجربه خواهید کرد. روز جوان مبارک

پیام های تبریک روز جوان و جذب دانشجو

 • “امروز روز حسین فهیمه است و همه هم سن و سال شجاع و دلیر او هستند. نوجوانانی که قدر جوانی خود را می دانند و هر سال مثل امروز با همه خوبی ها و تلاش ها و مردانگی و نو دست می دهند. پسر سبز! روزت مبارک!”
 • 17 آبان، روز جوان و روز بزرگداشت حماسه آفرینی شهید فهمیده اسطوره ایرانی را به همه جوانان دلیر و دلیر ایران زمین تبریک می گوییم.
 • امروز بوی تازه بهار در هوای پاییزی است و جوانان ایرانی سرشار از شور و هیجان زنده اند. یاد و خاطره اسطوره ایرانی شهید فهیمده با گل مهر بر سینه نوجوانان ایرانی مزین شده است.
  بهشت چنین روز روشن، یک دل و مهربانی، هماهنگی و صفا، همبستگی و اتحاد را در میان جوانه های باغ ایران عزیز گستراند. نام و یادش همیشه جاودان باد.
 • «در 17 آبان 1359 محمد حسین فهمیده پسر سیجی به درجه رفیع شهادت نائل آمد و به همین مناسبت 17 آبان به عنوان «روز جوان» و «روز جذب دانش آموز» تعریف شد.
 • هشتم حجر سالروز شهادت نوجوان 13 ساله ایرانی و بسیجی شهید محمد حسین فهمیده است. وی در هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسید. به همین مناسبت این روز را «روز جذب جوانان و دانشجویان» نامیده اند. روز جوان مبارک

پیام های زیبا به مناسبت روز دانشجو

جوانی تو پر از عشق
اوه بله، شما سرشار از انگیزه و آزادی هستید
این بوی جیغ و باروت و مسلسل است، بوی خون
تمام این نبردهای مداوم، پر از جنون
تو خوب می دانی که عشق تو سرود آزادی است
شعله های آتش و جنون در جبهه های جنگ
شاید از آن آزادی باشد.
روز جوان مبارک

در این روز می توانید متن مناسبی با توجه به نوجوانی که پیام شما را دریافت می کند بنویسید.

روز جوان مبارک

روز جوان مبارک