استعلام موجودی اینترنت ایرانسل برای خطوط اعتباری ثابت

اگر از بسته اینترنت به عنوان هدیه استفاده می کنید، می توانید با کد دستوری *141*4444 به جزئیات بسته اینترنت خود دسترسی پیدا کنید.

با استفاده از برنامه ایرانسل من

عموما تمامی اپراتورهای تلفن همراه از وضعیت سیم کارت خود مانند موجودی حساب، موجودی اعتبار و بسته اینترنت باقیمانده به شما اطلاع می دهند. اپراتور ایرانسل نیز از این قاعده مستثنی نیست و زمانی که بسته اینترنت شما رو به اتمام است، پیامکی برای شما ارسال می کند تا شما را مطلع کند. اما اطلاعاتی که اپراتورها در پیامک به شما می دهند اطلاعات دقیقی نیست. برای دریافت کامل استعلام وب ایرانسل باید از یکی از روش های زیر استفاده کنید.

2. کد دستوری وب کوئری ایرانسل چیست؟

برای دریافت کامل استعلام وب ایرانسل باید از یکی از روش های زیر استفاده کنید.

  • از کدهای دستوری استفاده کنید
  • با استفاده از برنامه ایرانسل من
  • استفاده از سایت ایرانسل
  • پشتیبانی آنلاین

سایت ایرانسل من

استفاده از پشتیبانی آنلاین ایرانسل

پس از ثبت نام در اپلیکیشن من ایرانسل، می توانید اطلاعات و مشخصات بسته اینترنت خود را در همان صفحه اصلی مشاهده کنید. اگر چندین بسته اینترنتی فعال دارید، اپلیکیشن من ایرانسل همه آنها را در صفحه اول نمایش می دهد.

استفاده از سایت ایرانسل

یکی دیگر از راه هایی که می توانید به بسته اینترنت خود دسترسی داشته باشید و جزئیات آن را مشاهده کنید، مراجعه به وب سایت ایرانسل من است. در این صورت نیازی به دانلود و نصب اپلیکیشن نیست. کافیست به سایت ایرانسل من مراجعه کنید و شماره موبایل خود را وارد کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود به کد تأیید نیاز دارید. این کد پس از وارد کردن شماره تلفن همراه توسط اپراتور ایرانسل برای شما ارسال می شود. پس از ورود به حساب کاربری خود، به راحتی می توانید به جزئیات بسته اینترنت خود دسترسی داشته باشید.

یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین راه‌ها برای استعلام از وب ایرانسل استفاده از کدهای دستوری است. کدهای دستوری به چه معناست و به چه معناست؟ کدهای دستوری یک سری اعداد هستند که با شماره گیری آنها دستوری توسط اپراتور مورد نظر برای شما اجرا می شود. برای استفاده از کدهای دستوری ایرانسل برای اطلاع از موجودی اینترنت، کد را وارد کنید #4*1*555* شماره گیری شد با شماره گیری این کد می توانید به مشخصات سیم کارت خود مانند طرح مکالمه و طرح اینترنت خود دسترسی داشته باشید و از مبلغ دقیق باقی مانده مطلع شوید. برای اینکه بتوانید با این کد دستوری به جزئیات بسته اینترنت خود دسترسی پیدا کنید، باید 1 را نیز برای مشاهده جزئیات شماره گیری کنید. جزئیات بسته به همراه تاریخ اعتبار آن به صورت پیامی بر روی صفحه گوشی شما نمایش داده می شود.

[کل: ۰ میانگین: ۰]

یکی دیگر از راه هایی که می توانید به بسته اینترنت خود دسترسی داشته باشید و جزئیات آن را مشاهده کنید، مراجعه به وب سایت ایرانسل من است. در این صورت نیازی به دانلود و نصب اپلیکیشن نیست. کافیست به سایت ایرانسل من مراجعه کنید و شماره موبایل خود را وارد کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود به کد تأیید نیاز دارید. این کد پس از وارد کردن شماره تلفن همراه توسط اپراتور ایرانسل برای شما ارسال می شود. پس از ورود به حساب کاربری خود، به راحتی می توانید به جزئیات بسته اینترنت خود دسترسی داشته باشید.

اگر با هر یک از راه های ذکر شده مشکل داشتید و نتوانستید استعلام وب ایرانسل را دریافت کنید، می توانید از پشتیبانی آنلاین ایرانسل استفاده کنید. با استفاده از چت آنلاین، می توانید از پشتیبانی بخواهید تا به شما اطلاع دهد چقدر اینترنت در بسته سیم کارت شما باقی مانده است.

خلاصه

خیر، اگر از بسته اینترنت هدیه استفاده می کنید، می توانید با کد دستوری *141*4444# به جزئیات بسته اینترنت خود دسترسی پیدا کنید.

دیدن پیامک هایی مانند اعتبار یا بسته شما که در شرف انقضا است همیشه احساس بدی است. تمامی اپراتورها مانند ایرانسل برای اطلاع کاربران خود چنین پیامک هایی را برای کاربران خود ارسال می کنند. این پیامک ها حاوی اطلاعات دقیقی در مورد مبلغ بسته نیستند. برای اطلاع از اینترنت ایرانسل می توانید از روش هایی مانند استفاده از اپلیکیشن من ایرانسل، وب سایت من ایرانسل، استفاده از کدهای دستوری یا پشتیبانی آنلاین استفاده کنید.

پرسش های رایج

روش های بررسی اینترنت ایرانسل

استفاده از کدهای دستوری برای پرسش های اینترنتی ایرانسل

4. چگونه می توانیم از سایت ایرانسل به مشخصات حساب خود دسترسی داشته باشیم؟

بررسی وب ایرانسل

بررسی وب ایرانسل این یکی از کارهایی است که دارندگان سیم کارت ایرانسل معمولا چندین بار در هفته انجام می دهند. در سال های اخیر که استفاده از اینترنت و دسترسی به آن به یک ضرورت در زندگی امروزی تبدیل شده است، نگرانی عدم دسترسی به اینترنت و یا تمام شدن بسته اینترنت نیز به یکی از دغدغه های ما تبدیل شده است. همچنین از دیدن پیامک‌هایی که از اعتبار باقی‌مانده بسته اینترنتی ما خبر می‌دهند خوشحال نمی‌شویم. برای اینکه همیشه از اعتبار و حجم بسته اینترنت ایرانسل خود آگاه باشیم، ممکن است از روش های بررسی اینترنت ایرانسل استفاده کنیم. این روش ها برای کارت های اعتباری ایرانسل و سیم کارت های ثابت یکسان است. در این مقاله می خواهیم به بررسی این روش ها بپردازیم. با ما بمان.

روش های بررسی اینترنت ایرانسل

3. اگر بسته اینترنت هدیه داریم باز هم باید از همان کد دستوری استفاده کنیم؟

به این مقاله اشاره کنید

برای استفاده از کدهای دستوری ایرانسل برای اطلاع از موجودی اینترنت، باید کد را وارد کنید #4*1*555* شماره گیری شد با شماره گیری این کد می توانید به مشخصات سیم کارت خود مانند طرح مکالمه و طرح اینترنت خود دسترسی داشته باشید و از مبلغ دقیق باقی مانده مطلع شوید. برای اینکه بتوانید با این کد دستوری به جزئیات بسته اینترنت خود دسترسی پیدا کنید، باید 1 را نیز برای مشاهده جزئیات شماره گیری کنید. جزئیات بسته به همراه تاریخ اعتبار آن به صورت پیامی بر روی صفحه گوشی شما نمایش داده می شود.

1. روش های استعلام موجودی اینترنت ایرانسل چیست؟

برنامه ایرانسل من اپلیکیشنی است که توسط ایرانسل برای کاربرانش طراحی شده است تا با دانلود و نصب آن به تمامی اطلاعات دسترسی داشته باشند و به راحتی انواع بسته های پیشنهادی و جدید ایرانسل را مشاهده کنند. می توانید برنامه ایرانسل من را برای گوشی های اندروید و iOS دانلود و استفاده کنید. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید وارد سایت ایرانسل شوید و نسخه مورد نظر را برای گوشی موبایل خود انتخاب کنید. پس از دانلود و نصب این برنامه باید ثبت نام کنید تا اجازه ورود به برنامه را داشته باشید.