استخراج شماره موبایل کاربران وردپرس (برای ارسال پیامک به کلیه مشتریان) – پنل پیامک – سامانه پیامک

اگر از خطوط تبلیغاتی برای ارسال پیامک استفاده می کنید، افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند ممکن است پیامک شما را دریافت نکنند، بنابراین پیشنهاد می کنیم یک خط خدمات اختصاصی 9000 تهیه کنید و از خط خدمات برای ارسال پیامک به مشتریان خود استفاده کنید.

ارسال پیامک به تمامی مشتریان وب سایت

خبر خوب این است که اپراتور 9000 برای ارائه خط خدمات اختصاصی نیازی به سفته ندارد و در صورت داشتن مجوز خرید یا جبران خسارت می توانید خیلی سریع و در کمتر از یک ماه خط خدمات اختصاصی دریافت کنید.

شما می توانید با استخراج شماره موبایل و نام مشتری از وب سایت، لیست اکسل مشتریان خود را تهیه کنید و با ارسال کلمات کلیدی و با استفاده از شماره ویژه باشگاه مشتریان در سامانه پیام کوتاه پراز و ارسال پیامک با نام آنها پیامک ارسال کنید. اعلان جشنواره تخفیف در وب سایت یا پیوندی به برنامه.

افزونه فراز اس ام اس قابلیت ایجاد و ذخیره شماره موبایل مشتریان به همراه نام آنها را دارد که با نصب افزونه فراز اس ام اس و کلیک بر روی دکمه ایجاد می توانید شماره موبایل افرادی که در سایت شما سفارش داده اند صرف نظر از اینکه آیا سفارش موفق بوده است یا خیر، شماره موبایل این افراد را به همراه نام شخص در سامانه پیامکی فراز ذخیره کنید.

اگر یک سایت وردپرسی دارید و می خواهید به همه شماره های کاربران پیامک ارسال کنید، چندین راه مختلف برای انجام این کار وجود دارد.

  • با استفاده از افزونه User Data Export
  • با استفاده از پسوند فراز اس ام اس

استخراج شماره موبایل کاربران وب سایت با استفاده از افزونه Export User Data

یکی از ساده ترین روش ها استفاده از آن است افزونه صادرات داده های کاربر می توانید از مخزن وردپرس پیشخوان سایت دانلود و نصب کنید (افزودن افزونه).
این افزونه با فیلترهای مختلف به شما این امکان را می دهد که تمام یا بخشی از اطلاعات مشتری را با فرمت اکسل یا csv صادر کنید.
از قسمت digits_phone برای ایجاد شماره تلفن همراه Digits و فیلد billing_phone برای شماره تلفن همراه صورت‌حساب استفاده کنید. البته لازم نیست و دانستن این اطلاعات فنی نیز خوب است و می توانید تمام مشخصات کاربر را خارج کرده و سپس فایل اکسل خروجی کلاینت را باز کرده و ستون شماره موبایل را پیدا کنید.
پس از خروج، شماره موبایل به راحتی قابل کپی و استفاده در سامانه پیامک فراز برای افزودن به دفترچه تلفن یا ارسال پیامک می باشد.

اگر هنوز پنل پیامکی تهیه نکرده اید می توانید به راحتی سامانه پیامکی را از سایت فراز اس ام اس خریداری کنید. در صورت نیاز به مشاوره رایگان با شماره 02174853 تماس حاصل فرمایید.

البته استفاده از افزونه پراز اس ام اس به همین جا ختم نمی شود و شما می توانید شماره موبایل فردی که فرم را در Gravity Form پر کرده است را در سامانه پیامکی خود دریافت کنید.

نکته جالب در مورد این افزونه این است که برای سفارشات در حال انجام یا تکمیل شده یا لغو شده می توانید خروجی را جداگانه دریافت کنید.

با استفاده از پسوند فراز اس ام اس