ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ به تعداد زیاد

یکی از برنامه هایی که می توان از آن برای ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ استفاده کرد، نرم افزار واتس اپ است. باید بدانید که این نرم افزار فقط بر روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز قابل نصب است. این برنامه با اتصال به واتس اپ شما قابلیت ارسال پیام های انبوه و به موقع را دارد. البته باید بدانید که این نرم افزار هنوز تست خود را به طور کامل پس نداده است و ممکن است در آینده هنگام استفاده از آن با مشکلاتی مواجه شوید.

ربات هایی برای ارسال پیام های گروهی در واتس اپ

پیام انبوه در واتس اپ چیست؟

گزینه های بیشتری برای ارسال پیام در WhatsApp Business وجود دارد. در این نسخه از واتس اپ می توانید به 256 مخاطبی که شماره آنها را در گوشی خود ذخیره کرده اید به طور همزمان پیام ارسال کنید. همچنین احتمال بن شدن در این نسخه از واتس اپ کمتر از نسخه معمولی آن است.

آیا امکان ارسال پیام انبوه در واتس اپ وجود دارد؟

این روزها با پیشرفت تکنولوژی تقریبا همه از گوشی های هوشمند استفاده می کنند. این امر باعث شده است که همه به طور مداوم به اینترنت دسترسی داشته باشند و به عضویت شبکه های اجتماعی مختلف مانند واتس اپ درآیند. این امر باعث شده است که بسیاری از کسب و کارها کارهای تبلیغاتی خود را انجام دهند ارسال پیام تبلیغاتی در واتس اپ انجام دهید اما باید بدانید که این کار آنطور که به نظر می رسد ساده نیست و برای انجام آن باید به نکات زیادی توجه کنید تا با مشکلاتی مانند گرفتگی مواجه نشوید. در این مطلب از وبلاگ ایده پردوزران قصد داریم نکاتی را در مورد ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ بیان کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

پیام انبوه در واتس اپ چیست؟

پیام گروهی در WhatsApp Business

[کل: ۰ میانگین: ۰]

ارسال پیام انبوه در واتس اپ با استفاده از (پخش پیام)

ربات هایی برای ارسال پیام های گروهی در واتس اپ

یکی از بهترین راه ها برای ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ استفاده از قابلیت پخش پیام است. با استفاده از این قابلیت می توانید در مدت زمان کوتاهی برای مخاطبان زیادی پیام ارسال کنید. این تابع بسیار شبیه به عملکرد (BCC) ایمیل ها است. همچنین با استفاده از این روش هیچ خطری مانند مسدود کردن حساب شما وجود ندارد. برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید، ابتدا باید حساب کاربری خود را به حساب تجاری تبدیل کنید. سپس یک لیست (Broadcast) ایجاد کنید. پس از آن می توانید به راحتی از این قابلیت استفاده کنید و برای تعداد زیادی از افراد در واتس اپ پیام های تبلیغاتی ارسال کنید.

نحوه ایجاد لیست (پخش)

3- آیا می توان از ربات ها برای ارسال پیام های گروهی در واتس اپ استفاده کرد؟

4- یک نرم افزار مناسب برای ارسال پیام های گروهی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

1- چرا ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ برای بسیاری از افراد جذاب است؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک نرم‌افزار یا اپلیکیشن برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی خوب در واتس‌اپ باید مواردی مانند رابط کاربری خوب و سهولت استفاده، اعتبار و قابلیت اطمینان برنامه در استفاده، تنظیماتی که ارسال را با کاربر انسانی شبیه‌سازی می‌کند، باشد. عدم وجود اشکال در آن، امکان ارسال تصاویر. ، تصویر، متن و صوت به صورت مجزا یا ترکیبی، سازگاری با آپدیت های واتس اپ و امکان پیکربندی سیم کارت های مختلف و استفاده از شماره موبایل های مختلف.

ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ به تعداد زیاد

سازندگان واتس اپ امکان ارسال پیام های انبوه را فراهم کرده اند. اما باید بدانید که برای این کار باید هزینه خود مجموعه واتس اپ را پرداخت کنید. با توجه به تحریم های اعمال شده علیه ایران، محدودیت های زیادی در این زمینه برای مشاغل ایرانی وجود دارد و نمی توانند از این قابلیت استفاده کنند. به همین دلیل مجموعه داران ایرانی برای ارسال پیام های تبلیغاتی انبوه در واتس اپ نیاز به استفاده از نرم افزارها و اپلیکیشن های مختلف دارند.

ارسال پیام انبوه در واتس اپ با استفاده از (پخش پیام)

نکته این است که می توانید در صورت نیاز این لیست را ویرایش کنید و برخی از حساب ها را از آن حذف کنید و حساب های جدید را به آن اضافه کنید.

ویژگی های برنامه مناسب برای ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ

در حال حاضر با استفاده از اکانت شخصی می توانید یک پیام را تنها به 5 نفر ارسال کنید. اجازه استفاده از این روش برای کارهای تبلیغاتی را نمی دهد. همچنین توجه داشته باشید که اگر برای افراد زیادی پیام ارسال می کنید، ممکن است توسط واتس اپ بلاک شوید و نتوانید برای مدتی از بسیاری از ویژگی های آن استفاده کنید.

ارسال پیام گروهی در واتساپ بیزینس

برای اینکه بتوانید از ویژگی (پیام پخش) استفاده کنید، ابتدا باید حداقل یک لیست برای این کار ایجاد کنید. طرز تهیه این لیست به شرح زیر است.

 1. برنامه WhatsApp را باز کنید.
 2. گزینه سه نقطه که در واقع منو است را لمس کنید.
 3. از بین گزینه های موجود گزینه (پخش) را انتخاب کنید.
 4. صفحه ای برای شما باز می شود که در آن مخاطبین خود را می بینید.
 5. هر مخاطبی را که می خواهید در لیست ایجاد شود انتخاب کنید.
 6. لطفا توجه داشته باشید که حداکثر 256 نفر می توانند در لیست قرار گیرند.
 7. پس از انتخاب افراد و تکمیل لیست، علامت سبز رنگ در پایین صفحه را انتخاب کنید.
 8. صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید متن مورد نظر را تایپ کنید یا عکس یا فیلمی را که می خواهید برای این افراد ارسال کنید آپلود کنید.

ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ به صورت انبوه به این معنی است که می توانید پیام های مختلف حاوی متن، تصویر، فیلم و موارد دیگر را برای تعداد زیادی از کاربران ارسال کنید. این کار را می توان به صورت دستی انجام داد که زمان زیادی می برد و یا با استفاده از نرم افزارها و پنل هایی که برای این کار وجود دارد.

در واتساپ پیام گروهی بفرستید

به این مقاله اشاره کنید

برخی از افراد از ربات ها برای ارسال پیام های گروهی در واتس اپ استفاده می کنند. اما باید بدانید که استفاده از این ربات ها خالی از خطر نیست و ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید. واتس اپ به دلیل خطر امنیت افراد هنگام استفاده از ربات های مختلف به این مسائل حساس شده و محدودیت های زیادی را برای حساب هایی که از ربات ها استفاده می کنند ایجاد کرده است.
اگر واتس اپ تشخیص دهد که از یک حساب ربات استفاده می شود، شماره تماس و حساب کاربری متصل به آن را مسدود می کند. این باعث می شود که تمام زحمات فرد به هدر برود و نتواند از زمان و تلاشی که صرف کرده است به درستی استفاده کند.

استفاده از بانک شماره موبایل

می‌توانید با استفاده از حساب WhatsApp Business و ویژگی‌هایی مانند (پخش پیام) یا نرم‌افزاری مانند Wattsender، یک پیام گروهی در WhatsApp ارسال کنید.

یکی از مواردی که برخی افراد برای ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ از آن استفاده می کنند، خرید یا لذت بردن از بانک شماره موبایل است. برای این کار می توانید از مجموعه هایی استفاده کنید که خدمات مختلفی مانند پنل پیامک ارائه می دهند. با استفاده از این روش به مخاطبان بسیار بیشتری دسترسی دارید و می توانید کار تبلیغاتی خود را بهتر و کارآمدتر انجام دهید.

خلاصه

 • امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی افراد زیادی از شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف مانند واتس اپ استفاده می کنند.
 • این امر باعث شده تا بسیاری از افراد با ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ، کارهای تبلیغاتی خود را به شیوه ای جدید و بهتر انجام دهند.
 • توجه داشته باشید که در واتس اپ معمولی نمی توانید همزمان به بیش از 5 مخاطب پیام ارسال کنید.
 • ارسال پیام های زیاد به افراد می تواند منجر به مسدود شدن حساب کاربری افراد شود.
 • استفاده از حساب های تجاری WhatsApp برای ارسال پیام های تبلیغاتی انبوه گزینه بهتری در نظر گرفته می شود.
 • در این اکانت ها می توانید برای 256 نفر به صورت همزمان پیام ارسال کنید و امکان مصادره نیز کاهش می یابد.
 • یکی از قابلیت هایی که می توان از آن برای ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ استفاده کرد، قابلیت (Broadcast Message) است.
 • با استفاده از این ویژگی، می توانید پیام های تبلیغاتی را به لیست هایی که ایجاد کرده اید ارسال کنید.
 • استفاده از نرم افزارها و اپلیکیشن های مناسب و قابل اعتماد یکی دیگر از راه های ارسال پیام های گروهی در واتس اپ است.
 • نرم افزار Wattsender یکی از نرم افزارهایی است که با استفاده از سیستم عامل ویندوز می توانید برای افراد زیادی پیام تبلیغاتی ارسال کنید.
 • استفاده از ربات راه دیگری برای ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ است.
 • توجه داشته باشید که اگر واتس اپ تشخیص دهد که یک حساب از ربات استفاده می کند، شماره و حساب کاربر را مسدود می کند.
 • استفاده از بانک شماره موبایل یکی از راه های ارسال پیام تبلیغاتی به افراد بیشتر است.

پرسش های رایج

با توجه به اینکه در حال حاضر افراد زیادی به گوشی های هوشمند و اینترنت دسترسی دارند، استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها بسیار افزایش یافته است. بنابراین بسیاری از مشاغل از این نقطه استفاده می کنند و از واتس اپ برای کارهای تبلیغاتی خود استفاده می کنند.

2- چگونه در واتس اپ پیام های گروهی ارسال می کنید؟

همانطور که گفتیم ایرانی ها مجبورند از نرم افزارها و اپلیکیشن های مختلفی برای ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ به صورت انبوه استفاده کنند. این برنامه ها باید دارای ویژگی هایی باشند تا به راحتی قابل اجرا باشند. مهمترین ویژگی هایی که یک برنامه پیام رسان واتس اپ باید داشته باشد موارد زیر است.

 • رابط کاربری خوب و سهولت استفاده
 • اعتبار برنامه و اطمینان در استفاده
 • تنظیمات شبیه سازی ارسال با کاربر انسانی
 • هیچ باگ ندارد
 • امکان ارسال عکس، فیلم، متن و صدا به صورت جداگانه یا ترکیبی
 • سازگاری با آپدیت ها
 • امکان پیکربندی سیم کارت های مختلف و استفاده از آنها برای شماره های مختلف موبایل

ارسال پیام انبوه از طریق واتس اپ

از ربات های مختلف می توان برای ارسال پیام های گروهی در واتس اپ استفاده کرد. اما طبق قوانین سختگیرانه امنیتی واتس اپ، اگر تشخیص دهد که حسابی از ربات استفاده می کند، حساب شما و آن شخص را مسدود می کند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از روش های دیگری برای ارسال پیام های تبلیغاتی در واتس اپ استفاده کنید.