ارسال پیامک همتا به همتا با متن متفاوت برای هر مشتری + فیلم آموزشی

سلام آقای فرهدی
سفارش شما با شماره سریال 2314 توسط صابر تحویل داده شده است.
گروه صنعتی دراب اسل

همچنین ممکن است بخواهید یک پیام کوتاه با متنی متفاوت به هر یک از مخاطبین مورد نظر خود ارسال کنید. ارسال پیامک همتا به همتا یا ارسال پیامک مناسب دقیقا نیاز شما را برآورده می کند.
اگر با روش ارسال انبوه پیامک آشنا هستید، می دانید که در این ماژول پیامک همیشه یک متن ثابت برای ارسال تنظیم شده است. (اگر می خواهید از تمامی امکانات پنل های اس ام اس مطلع شوید، شما را به مطالعه مقاله دعوت می کنمپنل پیامک چیست و چه کاربردی دارد؟خواندن “.)

مثلا من برای 3 مشتری پیامک های مشابهی تهیه کردم که برایشان فرستادم.

این روش ارسال پیامک همتا به همتا برای تعداد کم جواب می دهد و مشکلی ندارد. اما مشکل اینجاست که می خواهیم برای حدود 500 نفر پیامک تک به تک ارسال کنیم. پس بیایید به سراغ راه حل دوم برویم.

ارسال مکاتبات همتا یا پیامک

2 روش برای ارسال پیامک همتا به همتا برای هر فرد وجود دارد: ارسال تکی و ارسال مطابق. حالا هر کدام را در زیر توضیح دادم. پیشنهاد من استفاده از ماژول ارسال مناسب در سامانه ملی پیامک است. در پنل های شرکتی و تجاری گزینه ارسال مناسب تعریف شده است.

یک پیامک برای مشتری ارسال کنید

یک پیامک برای مشتری ارسال کنید

آقای سلطانی روز بخیر
ما یک کارتن یک کانکتور 50 پین و دو حلقه کابل PVC درجه یک 18 را برای شما ارسال می کنیم.

فایل اکسل برای ارسال پیامک همتا به همتا

در نهایت متن پیامک به حالت زیر تغییر می کند که به آن الگو می گوییم.

صبح بخیر آقای کاظمی
سفارش شما با شماره پیگیری 89652 به باربری ایرانزمین ارسال شد.

چگونه می توانم برای هر یک از مشتریانم یک پیامک خصوصی ارسال کنم؟

اما اگر کسب و کار شما در حال توسعه است و روز به روز بر تعداد کاربران شما افزوده می شود، حتما برای خود وب سایتی برای ارسال پیامک به تمامی مشتریان با استفاده از وب سرویس پیامک و ارسال پیامک بر اساس الگوی بدون هیچ تلاش اضافی آماده کنید.

اگر بخواهیم برای همه مشتریان پیامکی مشابه متن بالا ارسال کنیم، مواردی مانند نام خانوادگی، شماره سریال و نام ارسال قطعا تغییر می کند. این حالت با پیامک نظیر به نظیر متفاوت است.

تنظیم متغیر در پیام های متنی بر اساس الگو

برای دریافت گزارش ارسال پیامک همتا به همتا و اطلاع از اینکه کدام پیامک به دست مشتری رسیده و کدام نه، به قسمت پیام ها رفته و از گزینه ارسال، گزارش کامل پیامک را دریافت کنید.

ارسال پیامک مشابه و تفاوت آن با ارسال طبق الگو

قبل از انجام هر کاری، یک ویدیو از ارسال پیامک به دوستان کانال را پیشنهاد می کنم دستگاه های پیامکی ملی به این نگاه کن

اما کاربرد ارسال پیامک مناسب کجاست؟

در پایان یک پیشنهاد برای شما دارم. اگر تعداد مشتریان شما کم است و به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید؛ می توانید از ارسال مناسب برای شروع با ارسال پیام استفاده کنید که در آن فقط متغیر تغییر می کند (مثال بالا).

اکنون بر اساس این الگو و از طریق پنل کاربری وب سایت، اپلیکیشن یا نرم افزار خود، برای تمامی مشتریان بر اساس ویژگی های منحصر به فردشان پیامک ارسال می کنیم. (در اینجا سعی کردم به طور کلی در مورد تبلیغات چاپی توضیح دهم. اگر می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید، مقاله آموزش ارسال پیامک بر اساس الگوها خواندن.)

کاربردهای ارسال پیامک با استفاده از الگوها (الگوها)

خب همانطور که مشاهده کردید در ارسال بر اساس الگوی کلی متن پیامک ثابت است و فقط متغیرها تغییر می کنند. اما با ارسال همتا به همتا می توانیم برای هر مشتری متنی کاملا متفاوت بفرستیم. به عنوان مثال، با یک کلیک به هر سه مخاطبی که در زیر می بینید، پیام های متنی کاملا متفاوت ارسال کنید.

برای ارسال بر اساس الگو، باید وب سایت، اپلیکیشن یا نرم افزاری داشته باشید تا بتوانید با استفاده از وب سرویس با تعریف متغیر برای مشتریان خود پیامک ارسال کنید.

فرض کنید یک بوتیک لباس دارید. با توجه به سابقه خرید مشتریان شما، ممکن است متوجه شوید که برخی پیراهن های بیشتری از شما خریده اند و برخی دیگر همیشه به دنبال ست هستند.

جناب آقای مظاهی
سفارش شما شامل دو حلقه کابل TPR 14 می باشد. جهت هماهنگی و تحویل با خانم قاسمی تماس بگیرید.

پنل اس ام اس در واقع یک نرم افزار تحت وب است که بدون نیاز به دستگاه فیزیکی خاص و تنها با دسترسی به مرورگر و اینترنت قابل استفاده است. بنابراین پنل پیامک با هر وسیله ای مانند موبایل، کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و … قابل استفاده است. می توانید از ابزارهای مختلفی در پنل پیامک استفاده کنید. این ابزارها بر اساس 10 سال تجربه و نیاز شما در سامانه ملی پیامک در 4 پنل مختلف ارائه شده است. شما می توانید با مشاوره کارشناسان فروش پیامکی ملی پنل مورد نیاز خود را انتخاب کنید. برای این کار کافی است با شماره 02163404 تماس بگیرید.

پیام متنی نظیر به نظیر چیست و چه کاربردی دارد؟

پیامک های مشابه در مشاغل مختلف مانند بیمه، فروشگاه های پوشاک، رستوران ها، شرکت ها و ادارات، مدارس و دانشگاه ها، کلاس های خصوصی، مشتریان صفحه اینستاگرام و غیره کاربردهای زیادی دارد. بعداً چند نمونه از کاربردهای آن را بیان کردم.

فروش محصولات از طریق ارسال پیامک همتا به همتا:

بجای سرمایه، پایتخت ما دادیم {2}

با توجه به اطلاعاتی که در مورد علایق مشتریان خود دارید، می توانید با توجه به سابقه مشتری، پس از ورود مرسوله جدید، پیامک متناظری برای آنها ارسال کنید. به عنوان مثال، پیامک زیر را برای شخصی که به دنبال طرح های مختلف تیشرت است ارسال کنید:

یک تی شرت با طرح جوکر را به شما اختصاص داده ایم! برای دیدن طرح و رنگ به پیج اینستاگرام ما سر بزنید.

برخی پیامک های الگو را با پیامک های موازی اشتباه می گیرند، اما باید به شما بگویم که این دو مورد کاملاً متفاوت هستند و روش ارسال آنها نیز متفاوت است.

روز بخیر خانم باگری
همایش کسب درآمد از بورس فردا ساعت 14 در دانشگاه تهران برگزار می شود.

خلاصه و نتیجه گیری

یکی از راه ها ارسال پیامک تک به تک برای هر مشتری است. یعنی هر متن را جداگانه تایپ کنید و بعد از تنظیمات نهایی دکمه ارسال را فشار دهید تا به مشتری مورد نظر برسد.

جناب آقای رامین احمدی
تولدت رو بهت تبریک میگیم
برای شما و خانواده محترمتان آرزوی موفقیت روز افزون دارم
شرکت پارسان پلیمر

دومین و بهترین راه استفاده از پیامک است. برای این کار ابتدا باید یک فایل اکسل راه اندازی کنید. فایل اکسل شما، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، شامل ستون شماره موبایل و متن پیامک مربوطه برای هر فرد می باشد.

شکل 2 – ارسال و آپلود مناسب فایل اکسل

پس از راه اندازی فایل اکسل کافی است ماژول ارسال مناسب را در سامانه ملی پیامک آپلود کنید تا تمامی پیامک های شما به یکباره ارسال شود.

آموزش ارسال پیامک همتا به همتا

صفحه اول برد پیامک مربوطه

بجای گلدار ما دادیم {0}

ارسال فیش حقوقی یا اطلاعات مربوط به میزان و ساعات اضافه کاری برای کارکنان شرکت که ممکن است شرح و متن آن برای هر کارمند متفاوت باشد. در این صورت ارسال پیامک یک به یک ضروری است.

ارسال پیامک همتا به همتا با نام مشتری:

این اپلیکیشن برای تمامی مشاغلی است که وب سایت یا اپلیکیشنی ندارند و می خواهند بدون استفاده از سرویس اینترنتی برای مشتریان خود پیامک ارسال کنند. وب سرویس این سرویس امکان ارسال پیامک برای هر مشتری را بر اساس یک الگو و تنها با تنظیم تعدادی متغیر فراهم می کند. اگر می خواهید در مورد خدمات وب بیشتر بدانید، مقاله ” را توصیه می کنماستفاده از خط خدمات اشتراک (سرویس خدمات اینترنتی)Now را بخوانید در ادامه در مورد ارسال بر اساس قالب و تفاوت آن با ارسال موازی بیشتر توضیح خواهم داد.استفاده از پیامک های همتا به همتا

بجای 2314 ما دادیم {1}

شکل 1 – صفحه اصلی و منوی ارسال مربوطه

تا به حال، هر آنچه در مورد پیامک های تبلیغاتی انبوه می گفتیم و می نوشتیم دقیقاً از همان متن هایی تشکیل می شد که با یک کلیک غیرقابل مقاومت به سمت مشتریان سرازیر می شد. اما اکنون می خواهم روش جدیدی به نام پیام رسانی همتا به همتا معرفی کنم. من می دانم که شما مشتاق هستید یاد بگیرید که چگونه با متن های مختلف به هر کسی پیامک ارسال کنید، بنابراین بیایید به سرعت به سراغ ابزاری برویم که به شما امکان می دهد پیام های متنی سفارشی ارسال کنید. پنل اس ام اس!

پنل اس ام اس چیست؟

حال تعریف متغیر به چه معناست؟
به متن اس ام اس زیر دقت کنید تا براتون توضیح بدم.

اگر روی آن کلیک کنید وارد صفحه بعدی می شوید.

سلام آقای اسلیمی
سفارش شما با موفقیت در سامانه ثبت شد. برای تکمیل اطلاعات کاربری خود لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.

آقا {0} صلح
سفارش شما با شماره سریال {1} تحویل بار {2} من شدم
گروه صنعتی دراب اسل

https://www.instagram.com/shikmezon

اطلاع رسانی به والدین دانش آموزان از طریق پیامک مناسب:

در منوی ارسال در پنل ملی پیامک می توانید گزینه ارسال مناسب را مشاهده کنید.

با ارسال پیامک مناسب فایل اکسل را آپلود کنید

اگر در حال حاضر به فکر ساختن یک وب سایت هستید و ذهن شما پر از سوالاتی در مورد خدمات وب است، بدون. 02163404 تماس بگیرید همکاران ما شما را همراهی خواهند کرد.در قسمتی که با شماره یک نشان دادم باید خطی را انتخاب کنید که دوست دارید پیامک شما با آن ارسال شود.
روی گزینه Choose File (شماره 2) کلیک کنید و فایل اکسلی را که قبلا آماده کرده بودید آپلود کنید. (توجه داشته باشید که فایل اکسل شما باید با آنچه در بالا توضیح دادم مطابقت داشته باشد.)

به عنوان مثال، برای گزارش های تحصیلی دانش آموزان؛ اگر معلم خصوصی یا مدیر مدرسه هستید؛ لازم است هر چند وقت یکبار وضعیت تحصیلی هر دانش آموز را به اطلاع اولیا برسانند. بنابراین لازم است با استفاده از ماژول ارسال پیامک همتا به همتا، یک فایل اکسل ایجاد و به کمک پنل پیامک برای والدین ارسال شود.

پیامک همتا به همتا برای کارکنان شرکت:

اکنون که با مفهوم و اجرای ارسال پیامک مناسب آشنا شدیم، وقت آن رسیده است که وارد فاز عملی و اجرا شویم.

چند نمونه متنی برای ارسال پیامک همتا به همتا

پس از آپلود فایل، روی دکمه ارسال کلیک کنید و کار تمام است.

پیامک از ماژول ارسال مناسب ارسال می شود

شکل 3 – گزارش پیامکی ارسالی همتا به همتا