ارسال پیامک بر اساس کد منطقه + 10% تخفیف ویژه

همچنین توصیه می شود با استفاده از کد پستی کد تخفیف پیامک ارسال کنید. به این ترتیب می توان کد تخفیف را فقط به یک محله داد و یا حتی قبل از ارسال پیامک انبوه ابتدا در یک یا چند محله آن را تست کرد و در صورت دریافت بازخورد به تعداد زیاد آن را ارسال کرد.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی قابل برنامه ریزی است و برای مشاغل با بودجه محدود توصیه می شود. به این ترتیب می توانید هر هفته به یک یا چند محله پیامک ارسال کنید، هفته بعد به مناطق دیگر بروید و خیلی سریعتر به نتیجه دلخواه برسید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستیدر این مقاله نحوه ارسال پیامک بر اساس کد پستی و البته یافتن کد پستی مناطق و محله های مختلف شهر را به تفصیل توضیح داده ایم تا دیگر بهانه ای برای شروع تبلیغات از طریق پیامک نداشته باشید. . بر اساس محله.

با این اکانت ارسال پیامک منطقه ای، لیستی از مخاطبینی را در اختیار شما قرار می دهد که به زودی مشتریان دائمی و واقعی شما خواهند شد، فقط کافی است توجه این گروه را به خود جلب کنید، برنامه ای مشخص برای برندسازی داشته باشید و طبق اصول پیامک بازاریابی برای آنها پیامک ارسال کنید.

فرق ارسال اس ام اس کد پستی با ارسال BTS؟!

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

احتمالا اگر کمی بیشتر در مورد بازاریابی پیامکی بدانید این سوال برای شما پیش آمده که ارسال پیامک بر اساس کد پستی با ارسال منطقه ای ایرانسل یا ارسال از دکل BTS چه تفاوتی دارد؟

  • همانطور که از نامش پیداست ارسال دکل ایرانسل فقط شامل شماره های ایران می باشد. اما امکان انتخاب شماره های همراه اول هنگام ارسال پیامک انبوه با کد پستی نیز وجود دارد.
  • حداقل ارسال از برج ایرانسل برای 50000 نفر و اعداد کمتر از آن را شامل نمی شود.
  • برای ارسال از طریق دکل ایران این کار باید انجام شود فرم آن را تکمیل و حداکثر سه روز قبل از ارسال برای تیم پشتیبانی ارسال کنید.
  • امکان ارسال از طریق BTS برای هشت شب دیگر وجود ندارد. اما ارسال پیامک بر اساس کد پستی بین ساعت 8:00 تا 22:00 فعال است.
  • این ابزار پیامک شما را فقط به سیم کارت هایی می فرستد که ظرف دو هفته گذشته از دکل منطقه مورد نظر شما آنتن داده اند. اما ارسال پیامک با استفاده از کد پستی، پیامک را برای ساکنین منطقه مورد نظر ارسال می کند.

خب حالا یک سوال مهم، فواید ارسال پیامک انبوه با کد پستی چیست؟

چرا باید از ارسال پیامک از طریق کد پستی استفاده کنیم؟

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

در غیر این صورت برای شهرهای کوچکتر می توانید از قابلیت ارسال پیامک با استفاده از کد پستی استفاده کنید. یعنی محدوده کد پستی منطقه یا مناطق مورد نظر را پیدا کنید و سپس از طریق رابط کاربری سامانه ملی پیامک به آن مناطق پیامک ارسال کنید.

یکی از اولین انتخاب هایی که شما به عنوان صاحب کسب و کار دارید تبلیغات محلی است! اما چگونه راه حل ارسال پیامک بر اساس کد پستی البته قبل از آن باید پنل پیامک داشته باشید.

پنل اس ام اس چیست؟!

با وجود شرایطی که گفتم ارسال پیامک با استفاده از کد پستی برای تبلیغات در محله بهتر است علاوه بر ایرانسل، شماره همراه اول را نیز در بر بگیرد.

با استفاده از کد پستی پیامک ارسال کنید

پنل پیامک قابلیتی به نام ارسال پیامک منطقه ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که شامل ارسال از روی نقشه و ارسال پیامک بر اساس کد پستی است.

برای دریافت سامانه می توانید در سایت ملی پیامک ثبت نام کنید و یا با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و بلافاصله تبلیغات پیامکی را آغاز کنید.
ابتدا وارد رابط کاربری سیستم شوید و سپس یکی از قسمت های ارسال بین موبایل اول و ایرانسل را انتخاب کنید. در صفحه باز شده متن مورد نظر را بنویسید و در قسمت عنوان عبارتی بنویسید که به شما در طبقه بندی پیام در قسمت ارسال شده کمک کند. این هدر برای کاربر ارسال نمی شود و فقط برای یکپارچگی پیام های شماست!

برای ارسال پیامک با استفاده از کد پستی، ساده ترین راه، یافتن کد پستی از طریق سامانه شرکت ملی پست ایران است. پس از بازدید از اولین سایت، شهر مورد نظر را انتخاب کرده و سپس منطقه، خیابان، کوچه یا حتی خانه مورد نظر را در نقشه پیدا کنید. بعد از اینکه روی را انتخاب کردی جلسات توجیهی یک برای دریافت محدوده زیپ هر واحد، خیابان یا خانه ای که می خواهید کلیک کنید.

ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی از پیامک

اولین مزیت ارسال پیامک با کد پستی این است که می توانید تبلیغات پیامکی خود را به دسته های کوچکتر تقسیم کنید و به اصطلاح با محدود کردن بازار هدف، تبلیغات را با جزئیات بسیار بیشتری انجام دهید.

ارسال پیامک با کد پستی، تبلیغات در مناطق مختلف

ارسال رایگان محصول یا تخفیف های مختلف همیشه بهانه های خوبی برای جذب مشتری است که البته هر کدام باید بر اساس طرح خاصی باشد. مثلا اگر قصد ارسال رایگان محصولات را دارید باید طوری برنامه ریزی کنید که سودآور باشد یا مثلا بودجه و چارچوب مشخصی برای تخفیف دادن داشته باشید. پس چه راه هایی برای قاب بندی تبلیغات خود داریم؟

در این مرحله تعداد شماره منطقه نمایش داده می شود و در صورت تایید شما با تایید و رفتن به مرحله بعد می توانید تمامی مقادیر را بررسی کرده و سپس بر روی ارسال کلیک کنید تا پیامک شود. بر اساس محدوده کد پستی انتخابی شما به همان محله یا مناطق انتخاب شده ارسال می شود.

خلاصه ارسال اس ام اس با کد پستی

خب حالا یه سوال خیلی مهم! در صورت عدم دسترسی کاربر به کد پستی محله های مورد نظر، نحوه ارسال پیامک با توجه به کد پستی چگونه است؟

کد پستی را پیدا کنید

در این مقاله قصد داریم در مورد ارسال پیامک بر اساس کد پستی صحبت کنیم.

پنل ارسال اس ام اس در اصل یکی است نرم افزار آنلاین استفاده از آن با نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد آسان است. شما به راحتی می توانید در هر مرورگری با تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر به پنل دسترسی داشته باشید و آماده هستید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و حتی پاسخ مشتری را دریافت کنید. از طرفی پنل مزیت های اضافی برای تبلیغات محلی در اختیار شما قرار می دهد که یکی از آنها امکان ارسال پیامک انبوه با کد پستی است.

نمایش تبلیغات بر اساس منطقه

خوب حالا که محدوده کد پستی محله یا خیابان مورد نظرتان را می دانید، شروع به ارسال پیامک بر اساس کد پستی (بر اساس رابط کاربری سامانه ملی پیامک) می کنیم. در ویدیوی زیر همین صفحه دستگاه های پیامکی ملی گفت: نحوه ارسال کد پستی مرحله به مرحله.

شما می توانید از مزایایی مانند ارسال رایگان استفاده کنید تا فقط برای منطقه خود مقرون به صرفه باشد و با ارسال پیامک انبوه با کد پستی به همسایگان خود اطلاع دهید.

اگر ساکن 17 شهر بزرگ ایران مانند تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و غیره هستید، می توانید با استفاده از ابزار PMAP پیامک های تبلیغاتی را از روی نقشه برای مخاطبان خود ارسال کنید.

نحوه ارسال پیامک با استفاده از کد پستی تصادفی یا پیوسته ارسال اعداد به صورت تصادفی را انتخاب کنید یا هر بار یک ردیف را انتخاب کنید. اگر ارسال شما به صورت ترتیبی بود، حتما پنل خطی را که شماره های پیامک باید به آن ارسال شود را انتخاب کنید و سپس به مرحله بعد بروید.