ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل

ما یک سیستم کامل ارسال پیامک را برای شما طراحی کرده ایم تا بتوانید با خیال راحت از پنل برای ارسال پیامک انبوه حتی بدون دسترسی به اینترنت یا لپ تاپ استفاده کنید. اگر پنل دارید و نیاز به مشاوره بیشتر در زمینه ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل دارید، با ما مکاتبه کنید یا با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم.

راه حل ما برای این شرایط، یعنی عدم دسترسی به کامپیوتر یا لپ تاپ، سرعت بسیار پایین یا قطع اینترنت، ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل است. لذا می خواهیم نحوه استفاده از این ابزار را بر اساس سامانه ملی پیامک به طور کامل توضیح دهیم. برای شروع کار اول باید به صفحه اصلی پیامک ملی رفته و در گوشه سمت چپ روی ورود کلیک کنید.

وارد وب سایت شوید

ارسال پیامک انبوه با ابزار ارسال موبایل

ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل

به یاد داشته باشید که برای استفاده از این پنل باید شماره تماس های خود را در دفترچه تلفن وارد کنید تا بتوانید با این روش پیامک ارسال کنید.

مزایای پیامک انبوه از طریق موبایل

آیا می دانید سالم ترین راه برای سرگرمی و آموزش کودکان در این شرایط چیست (دسترسی به دنیای فیلم و سریال با کیفیت) مشاوره رایگان ارسال شماره 2

اکنون که می دانید این ابزار چگونه کار می کند، یک دور آزمون ارسالی را در این قالب امتحان کنید @sms@پیام متنی@کلمه کلیدی یک پیام آزمایشی ارسال کنید تا مطمئن شوید که درست و سریع است.

رفع خط و خش و بازیابی رنگ در حرفه ای ترین کلینیک خودرو در تهران

ارسال پیام های تبلیغاتی هم مقرون به صرفه و هم کاربردی است و خیلی سریع به گوش مشتری می رسد.

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟ ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

به عنوان یک صاحب کسب و کار، ممکن است در سفر باشید یا در شرایطی قرار داشته باشید که لپ تاپ یا تبلت همراه خود نداشته باشید، اما بخواهید برای مخاطبین و مشتریان خود پیامک ارسال کنید. در این شرایط به راحتی می توان پیام مورد نظر را با استفاده از تلفن همراه به سامانه ارسال کرد تا به صورت خودکار برای مشتریان ارسال شود.

ارسال اس ام اس بدون اینترنت وای فای

چقدر به پیام هایی که برایتان ارسال می شد توجه داشتید؟

SMS Panel یک نرم افزار آنلاین و زیرشبکه ای است که برای ارسال پیامک انبوه استفاده می شود. بازاریابی پیامکی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد و البته کار با آن بسیار آسان است.

مزایای پیامک انبوه از طریق موبایلگاهی اوقات ممکن است اصلاً به اینترنت دسترسی نداشته باشید و بخواهید برای گیرنده پیامک ارسال کنید. گاهی اوقات به دلیل ترافیک زیاد، سرعت اینترنت اصلا مناسب نیست. در چنین شرایطی اصلا به پنل نروید و با سرعت کم اینترنت معطل نکنید. در عوض، با استفاده از یک سیستم اختصاصی با کد دستوری که برای سیستم تنظیم کرده اید، یک پیامک انبوه به دفترچه تلفن پنل خود ارسال کنید.

دسترسی چند کاربره

مزایای پیامک انبوه از طریق موبایلحال باید یک کلمه کلیدی برای سیستم تعیین کنید تا پنل با دریافت این کلید به صورت خودکار پیام های مورد نظر شما را ارسال کند. پس از تعریف این کلمه کلیدی به قسمت اعداد شناخته شده می رسیم. در قسمت اعداد معلوم دو یا سه عدد از کسانی که می توانند پیام مورد نظر را برای مخاطب ارسال کنند وارد کنید.

همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است، نامی را برای پیامک ارسالی در قسمت هدر انتخاب کنید. این هدر در متن پیام گنجانده نشده است و فقط برای دسته پیامک های ارسال شده در پنل شما می باشد. حال در قسمت فرستنده شماره سیستمی که می خواهید پیام را با آن ارسال کنید را وارد کنید و در قسمت گیرنده شماره سیستمی را که می خواهید پیام را به آن ارسال کنید از روی گوشی یادداشت کنید.

برای استفاده از ابزار ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل وارد پنل ملی پیامک شده و بر روی قسمت ابزارهای ویژه کلیک کنید ارسال از موبایل در زدن. در صفحه باز شده روی پیامک تلفن همراه جدید کلیک کنید تا پنجره زیر باز شود. البته یادتان باشد در قسمت دفترچه تلفن پنل باید گروهی از مخاطبین را از قبل وارد کنید تا بتوانید بدون اینترنت و ورود به سیستم برای آنها پیامک ارسال کنید!

بگذارید ساده تر بگوییم. به عنوان مثال، صاحب پنل می خواهد یک کد تخفیف برای مشتریان وفادار در تعطیلات آخر هفته ارسال کند، اما به پنل دسترسی ندارد. می تواند شماره خود را به همراه دو نفر از همکارانش به عنوان شماره معلوم وارد کند تا هر کدام به عنوان شماره های شناخته شده پنل پیامک تخفیف در قالب ارسال کنند. @sms@codetkhfeif فروشگاه برای خرید آخر هفته@123 ارسال کلمه کلیدی این پیام 123 و کد تخفیف کلمه فروشگاه است.

اگر این پیام ها به شکلی جذاب نوشته شوند و خواسته مخاطب را ارائه دهند، نتیجه خوبی در افزایش فروش و درآمد دارند که منجر به برندسازی نیز می شود. اکنون ارسال پیامک تبلیغاتی برای مشتریان به اندازه استفاده از شبکه های اجتماعی و تبلیغات در وب سایت های مختلف موثر است! به همین دلیل امروز می خواهیم ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل را به شما تقدیم کنیم تا در صورت تمایل به دریافت پنل، نگرانی بابت کار با سیستم نداشته باشید!

ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل

پنل اس ام اس چیست؟

پنل پیامک مدیریت تبلیغات پیامکی هر کسب و کار دارای رمز عبور و نام کاربری مشخصی است که فقط صاحب سامانه باید به آن دسترسی داشته باشد. اما مزیت ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل این است که می توان دو شماره اضافی را به عنوان شماره های شناخته شده برای سیستم تعریف کرد تا بتوانند از این طریق برای مخاطب پیامک ارسال کنند.

ارسال انبوه از موبایل، الزامات تبلیغات پیامکی

نتیجه پیامک انبوه از طریق موبایلسامانه ملی پیامک یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه کننده پنل پیامک با نرخ و قیمت مناسب است و با بیش از ده سال سابقه در این زمینه با بزرگترین برندها و شرکت های ایرانی همکاری داشته است. اگر می خواهید بازاریابی پیامکی را در بین روش های مختلف تبلیغاتی امتحان کنید، یک حساب ویژه در پیامک ملی باز کنید.

اگر نگران اتصال به اینترنت یا همیشه دسترسی به لپ تاپ یا تبلت برای کار با پنل هستید، نگران نباشید! این جمله یکی از معروف ترین شعارهای بازاریابی است، اما درست است. سامانه ملی پیامک شرایط و ابزارهایی را طراحی کرده است تا بتوانید به هر شکل ممکن به پنل دسترسی داشته باشید و پیامک انبوه ارسال کنید. به یاد داشته باشید، اگر می خواهید ابزار ارسال از پنل تلفن همراه شما فعال شود، باید یک کلمه کلیدی و شماره شناخته شده برای سیستم را از قبل تنظیم کنید، خط فرستنده را تعیین کنید و شماره سیستم گیرنده را برای ارسال از تلفن همراه شخصی خود به همراه داشته باشید. .

اما ممکن است بپرسید استفاده از این ابزار پیام رسانی چه مزایایی دارد و چرا باید به جای استفاده از پنل از این روش پیامک ارسال کرد؟ به همین دلیل می خواهیم در مورد مهمترین مزیت های ارسال پیامک در موبایل صحبت کنیم.

دسترسی به پنل بدون کامپیوتر یا لپ تاپ

ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل

برای استفاده از پنل علاوه بر لپ تاپ یا کامپیوتر باید به اینترنت نیز دسترسی داشته باشید. اما می توانید بپرسید اگر بدون اینترنت یا لپ تاپ بخواهیم برای گیرنده اس ام اس بفرستیم راه ما چیست؟

ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل