ارسال پیامک از طریق اینترنت به شماره درخواستی همراه با نکات مهم

شما باید از این مدل پیام دریافت کرده باشید. کد تخفیف پیامکی، ارائه فروشگاه تازه تاسیس، تبریک تولد به کاربران و … از جمله پیامک های ارسالی سامانه ای به نام سامانه ارسال پیامک ارسال شد

پشتیبانی تلفنی:
02163404

سرعت ارسال اس ام اس انبوه تقریبا بالاست. مثلا برای ارسال پیامک به هزار شماره فقط ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارید، از طرفی هزینه کمتر از آن چیزی است که فکر می کنید. بگذارید ساده تر توضیح دهم، به عنوان مثال اگر می خواهید متن راه اندازی جشنواره تخفیف را فقط برای 500 نفر ارسال کنید، علاوه بر این هزینه برای ارسال 500 پیامک با گوشی خود باید زمان زیادی صرف کنید که سیم کارت از ارسال این شماره پشتیبانی نمی کند. ضمنا با پنل اس ام اس علاوه بر امکان ارسال پیامک از طریق اینترنت محدودیت شماره ندارید.

با ثبت نام در صفحه اصلی وب سایت ملی پیامک شروع کنید. پس از کلیک بر روی قسمت ثبت نام، نام و نام خانوادگی را به همراه شماره موبایل وارد نمایید. در مرحله بعد، باید پنل خود را از بسته های Basic، Economy، Enterprise و Business انتخاب کنید.

چرا باید پیامک Leumi را انتخاب کنم؟

چرا پیامک ملی؟

نکات مهماولین نکته مهم در انتخاب خط این است که اگر شماره ای که انتخاب کرده اید موجود نیست باید شماره دیگری را انتخاب کنید. به همین دلیل باید عدد 3000 را به خاطر بسپارید بیش از 6 رقم انتخاب کنید، زیرا ردیف های 5 رقمی آن رایگان نیستند. این موضوع برای عدد 1000 نیز صادق است و بیشتر خطوط این عدد توسط کاربران مختلف گرفته شده است.

اگر می خواهید تبلیغات و بازاریابی کسب و کار خود را تازه کنید و با روش های جدیدتر مشتریان بیشتری به دست آورید، نیاز به پنل اس ام اس دارید تا بتوانید با هزینه مناسب و به جای مبالغ گزاف، پیامک را از طریق اینترنت به شماره مورد نظر ارسال کنید. می توانید از تبلیغات گسترده با قیمت مناسب استفاده کنید. شما دارید.

نام کاربری: *******0912
کد حمل و نقل: 1234
لینک ورود به پنل:

مشتری عزیز،
20% تخفیف ویژه خرید اینترنتی از سایت جین وست
www.banimode.com

در زیر به چند مورد از این عوامل اشاره می کنیم راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس شناخته شده.

بانک شماره تلفن همراه جامع و مجزا

اما برای 2000 شماره اول باید از اپراتور سوال کرد و بعد درخواست داد. البته به یاد داشته باشید که شماره 2000 گرانتر از بقیه است و باید هر سال تمدید شود.

مالی پیامک یکی از شرکت هایی است که با بیش از ده سال سابقه در ارائه سامانه های پیامکی می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، این مجموعه عالی مزایای دیگری مانند بانک شماره به صورت جداگانه برای همراه اول و ایرانسل، امکان دریافت گزارش پس از ارسال پیامک و ابزارهای کاربردی مانند کد خوانی و کدنویسی برای مشاغل خاص را ارائه می دهد.

از طریق اینترنت به شماره درخواستی پیامک ارسال کنیدبرای مشاغلی مانند تولید پوشاک یا توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی که به تازگی راه اندازی شده است و می خواهد محصولات را به سراسر ایران ارسال کند. بانک شماره های جامع به تفکیک منطقه این یکی از بهترین فاکتورها در انتخاب پنل است.

نمونه تصویر تایید اینترنتی برای ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواهاما اگر قصد خرید قانونی پنل را دارید لازم است اسکن یا عکس کارت ملی مدیرعامل به همراه عکس آخرین روزنامه رسمی شرکت را برای ما ارسال کنید.

برای انتخاب و خرید خط اختصاصی مورد نظر ابتدا صفحه خطوط اختصاصی سایت ملی پیامک را بررسی کنید هزینه ها، شرایط و ضوابط اپراتورها را ببینید. حتی اگر در این مرحله شک دارید، بهترین راه تماس با شماره است 02163404 این در مورد گرفتن بهترین تصمیم با مشاوره مناسب است.

چرا ملی اس ام اس را انتخاب کردیم؟

شما با ابزاری برای تبلیغات انبوه سامانه ملی پیامک این پیام را می توان به شماره بانک منطقه مورد نظر ارسال کرد تا مشتری با ارسال رایگان وسوسه خرید کند. ارسال بسته به سراسر ایران ارزان نیست و پیشنهاد آن می تواند اهرم تبلیغاتی مناسبی باشد.

بانکی از شماره های موبایل بر اساس مشاغل و تراکنش ها

در این مورد مالی اس ام اس پیشرو است و دارای تیمی از کارشناسان مجرب و آموزش دیده است. پشتیبانی ملی پیامک نحوه کار با پنل و استفاده از تمامی ماژول ها را به کاربران توضیح می دهد، آموزش کمپین های تبلیغاتی و ارسال پیامک در صورت نیاز را ارائه می دهد و در صورت بروز نقص مشکل در فرآیند ارسال پیامک را بررسی می کند.

در سایت ثبت نام کنید و وارد محیط کاربری شوید

سامانه ملی پیامک این نشریه ویژه و مشروح، بانک شماره به روز اصناف و مشاغل مختلف است بر اساس گروه حرفه ای و منطقه برای ارائه این روش به شما هم تبلیغات و هم تبلیغات را در میان گروهی که مشتریان بالقوه شما هستند هدف گذاری کرده اید تا به خریدار تبدیل شوند.

قیمت و نرخ مناسب

در اصل پانل نرم افزار آنلاین و توتوف پس از ارائه مدارک لازم توسط شرکت های ارائه دهنده سامانه پیامکی در اختیار کاربران قرار می گیرد. با پذیرش پنل و انتخاب شماره مورد نظر می توانید ارسال پیامک را آغاز کنید. ما این روش را بر اساس سیستم ارائه شده توسط شرکت ملی پیامک به صورت مرحله به مرحله برای شما توضیح خواهیم داد. اما قبل از آن، من قطعا آموزش تصویری را توصیه می کنم نحوه ثبت نام و فعال سازی پنل دیدن:

پس از ورود به پنل کاربری با پرکردن اطلاعات و انتخاب گزینه تایید، اطلاعات برای اپراتور ارسال می شود.

زمان ارسال مدارک فرا رسیده است!

اگر همچنان برای ارسال پیامک آنلاین با شماره های مختلف به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، برای ما کامنت بگذارید، تماس بگیرید و با مشاوران ملی پیامک صحبت کنید.

پس از ارسال مدارک باید منتظر تایید اپراتور باشید تا در صورت صحت مدارک ارسالی اپراتور خط اختصاصی را برای شما ثبت کند و بتوانید از طریق اینترنت اقدام به ارسال و دریافت پیامک نمایید. در ضمن جدا از شماره ای که اپراتور برای شما ثبت می کند، می توانید شماره مورد نظر را نیز انتخاب کنید. البته در انتخاب فرمانده مورد نظر به نکات دیگری نیز توجه داشته باشید که بسیار مختصر به آنها اشاره می کنیم.

نکات مهم در انتخاب عدد مورد نظر

از طریق اینترنت به شماره درخواستی پیامک ارسال کنیداگر در حال تحقیق برای خرید بهترین سامانه پیامک آنلاین با شماره درخواستی هستید، حتماً در مورد پنل رایگان شنیده اید یا از شما سوال شده است که محدوده قیمت آن چقدر است!

ارسال رایگان به سراسر کشور جهت ثبت سفارش و اولین خرید

حال اگر وسوسه شده اید از این سرویس در کسب و کار خود استفاده کنید و می خواهید در مورد هزینه ها و نحوه ارسال بیشتر بدانید، راهنمای جامع ارسال پیامک از طریق اینترنت به هر شماره ای که می خواهید را آماده کرده ایم تا بتوانید خطی را با هر شماره ای که می خواهید خریداری کنید و با ارسال پیامک بالا برای مشتریان خود ارسال کنید.

مراحل ارسال پیامک از طریق اینترنت به شماره دلخواه

پس از مجوز اپراتور به پنل و خط برای ارسال پیامک از طریق اینترنت به شماره مورد نظر، می توانید با پرداخت هزینه از سامانه استفاده کنید، اما ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که چرا باید پیامک را برای ارسال پیامک انتخاب کنید؟! این سیستم به عنوان پنل استاندارد چه فاکتورهایی دارد؟

ملی اس ام اس نرخ مناسبی دارد و در صورت ارسال پیام به لیستی حاوی شماره های در لیست سیاه، هزینه پیام از دست رفته را بازپرداخت می کند. همزمان این سامانه آموزش رایگان را برای کاربرانش در آپارات و اینستاگرام ملی پیامک آماده کردند.

پشتیبانی، نقطه قوت اصلی سامانه پیامکی

در پایان لایک کنید مهمترین عامل انتخاب پنل ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه، به یاد داشته باشید که نه تنها سامانه پیامکی، بلکه هر خرید دیگری بدون پشتیبانی بی فایده است.از طریق اینترنت به شماره دلخواه پیامک ارسال کنید

پرداخت شما با موفقیت انجام شد.

قبلاً گفتیم که سیستم رایگان تقریباً یکی است ترفند تبلیغاتی و حتی اگر ثبت نام پنل رایگان باشد، هزینه های آن با عودت نکردن هزینه پیامک های نرسیده به مقصد و یا نرخ بالای هر ارسال جبران می شود. بنابراین به جای جستجوی یک پنل رایگان، باید نرخ مناسب را پیدا کنید.

برای ارسال پیامک از طریق اینترنت به شماره درخواستی ابتدا باید دارای پنل پیامک باشد. حالا پنل اس ام اس چیست؟

اگر می خواهید به عنوان یک شخص حقیقی برای ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه در سامانه ثبت نام کنید، کافی است اسکن یا عکس شناسنامه ملی خود را به همراه سلفی تایید اینترنتی (مطابق تصویر زیر) بارگذاری کنید.

شاید بهترین مثال استفاده از بانک شماره شهرستان در بازاریابی پیامکی فروشگاه های آنلاین مانند سایت های فروش لوازم آرایشی و بهداشتی باشد. موی صورتسایت فروش لوازم ورزشی ایران اسپورتر و… برای مثال به پیام زیر توجه کنید:

پس از ثبت نام و پرداخت نوع خط و پنل، نام کاربری و رمز عبور به شرح زیر برای شما ارسال می شود:

احسن عزیز شماره بانک جامع و به روزبرخی از مشاغل با حرفه ها و اصناف خاصی کار می کنند. مثلا اینکه فروشگاه ایران اسپورتر در بین مردم مشتری دارد اما مخاطبان اصلی آن ورزشکاران و مربیان هستند و باید تبلیغات بیشتری در بین آنها وجود داشته باشد. یا مثلاً یک فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی اگر تجارت مستمر با سالن های زیبایی و آرایشگاه ها داشته باشد علاوه بر فروش روزانه سود بیشتری نیز خواهد داشت.