ارسال پیامک از روی نقشه چیست؟ | راهنمای تصویری + 10% تخفیف

پس از ارسال پیامک ها برای مخاطبان، وضعیت آنها از منتظر پذیرفته شدنبه منتشر شده تغییر می کند و بس!

اس ام اس را ضبط کنید و از روی نقشه پیامک ارسال کنید

شکل 5 – شماره و خط ارسال پیامک در PMIP

پیش نمایش ارسال پیامک از روی نقشه

شکل 6 – پیش نمایش ارسال پیامک از روی نقشه

گزارش ارسال پیامک از روی نقشه

هنگام ارسال پیامک، درست مانند ارسال یک منطقه هوشمند، این امکان را دارید که از بین شماره های موجود در همان محدوده، شماره مورد نظر را انتخاب کنید و مشخص کنید که قصد دارید به کدام اپراتور پیامک ارسال کنید. ایرانسل یا وام دهنده اول؟ پس از وارد کردن این اطلاعات گزینه ثبت نام در لیست فوت کردن، دمیدن

سرویس پیامک سامانه ملی پیامکاین یک ویژگی آسان و کاربردی است که با استفاده از آن می توانید به راحتی برای مشترکین شهر و منطقه پیامک ارسال کنید. ارسال پیامک از روی نقشه نیازی به بانک اعداد و دردسر بارگیری آن ندارد و کافی است مناطق مورد نظر خود و همچنین اپراتورهای تلفن همراه مشتریان را انتخاب کنید.

3- پس از انتخاب گزینه ثبت نام در لیست، صفحه ای مانند تصویر زیر مقابل شما باز می شود. از کشوی بالای این صفحه می توانید خط و شماره ای را که می خواهید پیامک خود را با آن ارسال کنید انتخاب کنید. در قسمت متن پیامک، محتوای پیامک خود را وارد کنید. در قسمت عنوان ارسال، عنوانی برای ذخیره پیامک در سیستم وارد کنید. در قسمت روش ارسال می توانید روش ارسال خود را به صورت تصادفی یا به ترتیب تنظیم کنید.

اس ام اس - از نقشه اس ام اس بفرستید

شکل 7 – ضبط و ارسال پیامک از روی نقشه

خلاصه

تبلیغات محلی یا تبلیغات محلی، بخش مهمی از استراتژی های بازاریابی را تشکیل می دهد. شکی نیست که یک کسب و کار جدید که در این منطقه تأسیس شده است می خواهد خود را به بهترین شکل ممکن به ساکنان یا عابران نشان دهد. مشتریان محلی از چندین جهت دارای مزیت هستند و تشویق آنها به استفاده از خدمات شما به نفع شماست. از این رو در این مقاله قصد داریم به مزایا آن بپردازیم ارسال پیامک از روی نقشه و نحوه انجام آن را توضیح دهید.

مزایای ارسال پیامک از روی نقشه

با روش ارسال پیامک (ارسال پیامک از روی نقشه) کافی است شهر مورد نظر را از روی نقشه انتخاب کنید. سپس مناطقی را که در آن شهر انتخاب کرده اید روی نقشه علامت بزنید. با انتخاب هر محدوده می توانید تعداد مشترکین همراه اول و ایرانسل را به تفکیک روی نقشه مشاهده کنید.

بانک شماره تلفن همراه با کد پستی

وقتی وارد سامانه ملی پیامک می شوید، متوجه می شوید که روش های مختلفی برای ارسال پیامک وجود دارد. مثل ارسال انبوه، ارسال هوشمند، ارسال مناسب، ارسال منطقه هدف، تحویل به موقع، تحویل تدریجی و….. پیامک یکی از این روش هاست که مدتی است به سامانه ملی پیامک اضافه شده است.

این روش چیزی جز جادو نیست پیامک!

ارسال پیامک از نقشه یا PIM چیست؟

اولین مزیت این است که مشتریان محلی در نزدیکی کسب و کار شما زندگی می کنند. بنابراین آنها به راحتی تشویق می شوند تا برای رفع نیازهای خود به شما مراجعه کنند. این باعث گسترش روابط شما با مشتریان می شود. شاید تعجب کنید، اما بیشتر افراد ترجیح می دهند از آرایشگاه ها، سالن های ورزشی، مغازه ها، رستوران ها و امکانات در محل خود خدمات دریافت کنند. یک آرایشگاه با تبلیغات محلی مناسب به راحتی می تواند مشتریان خود را در این زمینه افزایش دهد.تبلیغات محلی

افزایش تعداد مشتریان دائمی

مزیت سوماین استفاده بهینه از هزینه های تبلیغاتی است. یک رویکرد هدفمند به مشتریان با مشخص کردن موقعیت جغرافیایی در بازاریابی محلی به کسب و کارها کمک می کند تا به جای راه اندازی یک کمپین بازاریابی عمومی، بازاریابی شخصی تر، متناسب با کاربران آن منطقه را انجام دهند. با این روش هزینه های تبلیغاتی خود را به صورت کاملا متمرکز سازماندهی می کنید. اگر چیزی در مورد تبلیغات هدفمند و مبتنی بر مکان نمی دانید، این مقاله مطمئنا است “چرا باید از تبلیغات مبتنی بر مکان تشکر کنیم؟” را بخوانید

می توان گفت مزیت اصلی PMIP نسبت به سایر روش های ارسال پیامک، سهولت استفاده و دسترسی راحت به بانک شماره ها به تفکیک منطقه است. همانطور که در بالا اشاره کردیم، اگر می خواهید به منطقه خاصی پیامک ارسال کنید، به کد پستی آن منطقه یا منطقه نیاز دارید. سرویس PIMP به شما این امکان را می دهد که با انتخاب شهر و منطقه مورد نظر، پیامک خود را بدون کد پستی ارسال کنید.

ارسال اس ام اس با نقشه گوگل به شهرها

ارسال پیامک از نقشه شهر تهران

محله ای را برای ارسال پیامک از روی نقشه انتخاب کنید

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، لیست کشویی حاوی نام شهرها در این قسمت قرار دارد. با کلیک بر روی کشو، لیست کامل شهرهای تحت پوشش PIMP به شما ارائه می شود. با انتخاب هر شهر، نقشه کامل آن شهر برای شما باز می شود.

ارسال پیامک از روی نقشه سه مزیت مهم دارد:

جذب همسایگان با ارسال پیامک از روی نقشه

انتخاب محله از ماژول Pipem

تنظیم متن و شماره فرستنده در PM

مزیت دوم چیزی که در مورد تبلیغات محلی وجود دارد این است که با شناخته شدن درست در محدوده می توانید حساب کنید مشتریان دائمی خودت را بزرگ کن البته خرید یک محصول یا استفاده از خدمات توسط مشتری اتفاق بسیار خوشایندی است، اما چیزی که شما را به یک کسب و کار موفق تبدیل می کند تکرار خرید مشتری مادر مطمئن باشید هیچ چیز مانند مشتریان وفادار به کسب و کار شما کمک نمی کند.

کاهش هزینه های تبلیغاتی

شکل 4 – تنظیمات Pimp

تنظیم تعداد شماره تلفن های همراه درخواستی هنگام ارسال پیامک از روی نقشه

پیامکاگر از پنل ملی پیامک استفاده کرده باشید، می دانید که روش های مختلفی برای ارسال پیامک وجود دارد. به عنوان مثال، می توانید پیامک خود را بر اساس شهرستان، شهر، منطقه یا حتی کد پستی ارسال کنید. برای این کار پس از ورود به پنل باید نوع ارسال را مشخص کنید; سپس باید یک یا چند بانک شماره را برای ارسال پیامک از بانک شماره موجود انتخاب کنید. اما بهتر است بدانید که این تنها راه ارسال پیامک به تبلیغات محلی نیست! روش دیگری نیز در سامانه ملی پیامک وجود دارد به نام ارسال پیامک از روی نقشه یا پیامک! این فرآیند حمل و نقل منطقه ای را بسیار آسان تر کرد!

ماهیت شخصی ذاتی پیامک آن را به یک کانال بازاریابی ایده آل برای دسترسی و ارتباط با جامعه محلی شما تبدیل می کند. مشتریان محلی را از طریق پیامک به رویدادها، کارگاه ها، حراج های بزرگ و فرصت های طلایی دعوت کنید. از آنها بخواهید که به سراغ شما بیایند و از نزدیک با کسب و کار شما آشنا شوند. به خصوص اگر شرکت یا موسسه جدیدی تاسیس کرده اید یا مرکز خدمات دارید، بهترین حالت تبلیغات برای شما فقط در یک منطقه یا محدوده تعریف شده از محل کار

همانطور که می دانید یکی از روش های تبلیغات بومی استفاده از پنل پیامک می باشد. با استفاده از پنل پیامک می توانید به راحتی مناطق، شهرها و حتی مناطق مختلف را برای ارسال پیامک تبلیغاتی هدف قرار دهید. در این مقاله قصد داریم یکی از روش های ارسال پیامک را معرفی کنیم که می تواند هدفمندی و دقت تبلیغات پیامکی شما را دوچندان کند.

4- پس از انجام تنظیمات و فشار دادن دکمه راش صفحه ای برای شما باز می شود که در آن می توانید تعداد شماره های درخواستی و در صورت لزوم خط انتخاب شده را ویرایش کنید. بعد از انجام تمام تنظیمات روی دکمه مرحله ی بعدی در زدن.

تعداد و ترتیب ارسال پیامک در PMIP

اس ام اس چیست یا چگونه از نقشه اس ام اس می فرستیم؟

2- پس از بارگذاری کامل نقشه، برای انتخاب منطقه مورد نظر، کافیست بر روی آن منطقه در نقشه کلیک کنید. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، با کلیک بر روی هر منطقه، چند رقم اول کد پستی آن منطقه به همراه تعداد شماره های ایرانسل و شماره همراه اول آن به شما نمایش داده می شود.

اگر می خواهید یک کمپین تبلیغاتی راه اندازی کنید و با تبلیغات پیامکی هدفمند به میانه راه برسید، با ما تماس بگیرید 02163404 زنگ زدن! بچه های متخصص ملی پیامک بر اساس نوع فعالیت و کسب و کار شما روش ها و روش های تبلیغاتی موثری را تعیین می کنند تا روز به روز فروش و سودآوری کسب و کار شما را افزایش دهند.

البته نحوه ارسال اس ام اس از روی نقشه مشکل دارد و آن محدودیت شهرهای تحت پوشش است. به عنوان مثال در حال حاضر PMIP فقط برای شهرهای بزرگ و مرکزی ایران موجود است و امکان ارسال نقشه به شهرهای دیگر وجود ندارد. امیدواریم این قابلیت برای تمامی شهرهای ایران به طور کامل اجرا شود.

مراحل ارسال پیامک از PMIP

در نهایت اطلاعات کاملی مانند پیامک، تعداد شماره های صحیح، خط ارسال و هزینه ارسال به شما نشان داده خواهد شد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید از این قسمت می توانید زمان ارسال پیامک را مشخص کنید. پس از تایید، یک وضعیت برای شما ارسال می شود منتظر پذیرفته شدن قرار می گیرد و رکورد مربوط به ارسال در لیست ارسال های انبوه نمایش داده می شود.

پیش نمایش ارسال پیامک از روی نقشه

1- برای شروع با نماد پیامک روی منوی ارسال کلیک کنید تا صفحه بعدی نمایش داده شود.

در واقع از آنجایی که کاربران برای یافتن کد پستی منطقه مورد نظر و ارسال از ماژول‌های کد پستی ایرانسل و همراه اول کمی مشکل دارند، با روش PMIP به بانک کامل شماره‌های همراه اول و ایرانسل دسترسی دارید. کل کشور را با کد پستی می توانید به راحتی به شماره های ایرانسل و شماره همراه اول در این محدوده پیامک ارسال کنید.

تفاوت PMIP با روش های دیگر چیست؟