ارسال اعلان انتخابات 1400: 🔥 موثرترین راه برای تبلیغ نامزدها


ارسال پیامک انتخاباتی: با موثرترین روش تبلیغاتی در ۵ سال اخیر آشنا شوید!

همانطور که در مقاله، راهنمای کامل و به روز شده است 1400 آگهی انتخاباتی به اهمیت بسیار زیاد ارسال پیامک اشاره کردیم، در این مقاله در مورد روش های موثر به صورت ساده و کامل صحبت خواهیم کرد. انتخاب پیامک ما می خوانیم.

در ابتدا بهتر است با ایده ارسال پیامک تبلیغاتی و پنل پیامکی بیشتر آشنا شوید:

ارسال پیامک تبلیغاتی در انتخابات چگونه است؟

طبق آمار در انتخابات گذشته به طور متوسط ​​در هر دوره بیش از 200.000.000 (دویست میلیون) پیامک ارسال شده است. این عدد نشان دهنده تاثیر بسیار بالای این روش تبلیغاتی است.

تو داخل ارسال پیامک به ستادهای انتخاباتی شما برای تعداد زیادی از کاربران (مثلاً بیش از 50000 نفر) پیام ارسال می کنید. این پیام را می توان برای گروه خاصی از مخاطبین در سطوح حرفه ای تر ارسال کرد.

مثلا:

 • نقشه و موقعیت جغرافیایی را از گوگل ارسال کنید
 • ارسال بر اساس منطقه و کد پستی (مثلا منطقه 4 تهران)
 • پست بر اساس مشاغل و اصناف
 • ارسال برای افرادی که در 7 روز گذشته از منطقه عبور کرده اند
 • و..

با هر یک از روش های فوق که در ادامه بیشتر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد، می توانید به طیف گسترده ای از مخاطبین دسترسی پیدا کنید. ارسال پیامک در زمان انتخابات هدف

بهترین نمونه ها را یاد بگیرید متن انتخاب های پیامکی در زدن!

چه مواردی را در پیامک اعلام می کنیم؟

چه مواردی را در پیامک اعلام می کنیم؟

نامزدها با برنامه های تبلیغاتی، معمولا برای اطلاعیه انتخابات آنها اس ام اس را با اهداف زیر ارسال می کنند:

اطلاعیه شرکت در انتخابات بیانیه اهداف
اعلام رسمی اتحاد و همکاری افزایش آگاهی از برنامه های اجرایی پس از پیروزی در انتخابات
کد و نام انتخاباتی چند روز اخیر را به خاطر بسپارید دعوت به عضویت در گروه های تلگرام و واتس آپ انتخابات

پیامک اطلاعیه شرکت در انتخابات 1400 معمولاً با یک پیام کوتاه اولیه شروع می شود:

شهروند عزیز فرصت دارم در این دوره از انتخابات در خدمت شما باشم.

نام و نام خانوادگی؛ کد انتخابات

در مرحله دوم، پس از چند روز، داوطلب می تواند طرح خود را به مخاطبان ارائه دهد:

شکوفایی استعداد کودکان شهرمان به همت برنامه مکتوب نام و خانواده

برای مطالعه روی لینک زیر کلیک کنید: domain.ir

در این پیامک کاندیدای انتخابات در واقع مخاطب را به صفحه دیگری منتقل می کند. این صفحه می تواند یک کانال/گروه تلگرام یا واتس اپ یا به صورت حرفه ای تر، یک صفحه وب باشد.

اگر توانایی طراحی سایت را ندارید می توانید با گزارش در خبرگزاری ها برنامه خود را به مخاطبان خود ارائه دهید.

می توانید لینک یکی از مطالب منتشر شده در خبرگزاری را در پیامک دوم قرار دهید.

پیامک زیر می تواند ائتلاف شما با سایر کاندیداهای شورای شهر و روستا را اعلام کند:

شهروند گرامی؛ قرار شد با نامزدهای «نام کاندیداها» ائتلافی تشکیل شود تا در اجرای برنامه های آتی متحد باشیم.

لیست تمامی اعضای این ائتلاف را از لینک زیر مشاهده کنید:

domain.ir

بنده » نام و نام خانوادگی با کد انتخابات

چرا باید از سامانه پیامکی انتخابات 1400 استفاده جدی کرد؟

اولین دلیل تاثیرگذاری بالای آن است. این روزها همه تلفن همراه دارند. بر اساس آمار، نرخ باز شدن پیام های مربوط به انتخابات بالای 98 درصد است. در هیچ یک از روش های تبلیغات انتخاباتی این سطح از مشاهده و درگیر شدن با پیام را نخواهید داشت.

مقاومت بالا. همچنین پیامک هایی که ارسال می کنید تا روز رای گیری روی تلفن همراه گیرنده باقی می ماند. یعنی اگر به اندازه کافی جذاب باشید، حتماً هنگام رای دادن کد انتخابات شما را از روی اس ام اس ثبت می کند.

قیمت پایین در مقابل حجم حمل و نقل بالا! نرخ پیامک در مقایسه با تبلیغات کلیکی یا تبلیغات رسانه های اجتماعی بسیار پایین است. این را به نرخ باز شدن بالای 98 درصد تبدیل کنید. چرا از این روش به طور جدی و گسترده استفاده نمی کنید؟!

روش های مهم و موثر برای تبلیغات پیامکی در انتخابات

ارسال از طریق Google Maps – راهی خلاقانه و موثر!

برای شما ارسال پیامک تبلیغاتی برای انتخابات شما به یک راه هوشمند نیاز دارید. به این ترتیب می توانید بر اساس یک منطقه جغرافیایی خاص برای مخاطبین خود پیامک های انبوه ارسال کنید.

ارسال از گوگل مپ برای تعدادی از شهرهای بزرگ از جمله ارومیه، اصفهان، تبریز، تهران، زنجان، دسپول، شیراز، کوم، کرج و مشهد مشخص شد.

شما می توانید با انتخاب منطقه مورد نظر از بین شماره های موجود، تعداد مناسب ارسالی خود را انتخاب کنید. در این قسمت از ارسال می توانید چندین دامنه را انتخاب کنید.

روش کار به این صورت است که روی ناحیه مورد نظر کلیک می کنید، تعداد کل اعداد آن ناحیه در کادر باز شده نمایش داده می شود.

اس ام اس های انتخابی را بر اساس منطقه و کد پستی ارسال کنید

از آنجا که 1400 نماینده انتخاباتی مناطق مختلف شهر خود را جدا کرده و در هر منطقه برنامه های تبلیغاتی اجرا می کنند، این ویژگی از سامانه ارسال پیامک برای انتخابات این فرصت بسیار خوبی است تا هشدارهای خود را تا حد امکان به مخاطبین خود ارسال کنید.

هنگام استفاده از این ویژگی، به شهرهای بزرگ دارای کد پستی و همچنین تمام شهرها و شهرستان های یک شهرستان دسترسی کامل دارید. همچنین می توانید فیلتر شماره تلفن همراه مورد نظر را برای ارسال خود اعمال کنید، به عنوان مثال می توانید تعیین کنید که فقط 915 شماره با کد 130 پیام شما را دریافت کنند.

شما می توانید تنها یک منطقه را در هر وعده انتخاب کنید.
در این قسمت ابتدا متن پیامک را بنویسید و روی دکمه Next Step کلیک کنید.

اس ام اس های انتخابی را بر اساس منطقه و کد پستی ارسال کنید

فعالان مشاغل مختلف؛ هدف گذاری هوشمندانه انتخابات

حدود 1400 کاندیدای شوراهای شهر و روستا برای ارسال پیامک و تبلیغات انبوه در انتخابات باید تماس های خود را بر اساس سمت های مختلف دسته بندی کنند.

مثلاً نماینده فرضی، ب کمپین انتخاباتی به ساخت و ساز و امور مربوط به آن توجه ویژه داشت. او طرح های جدیدی را برای بهبود وضعیت ساخت و ساز در شهرش ارائه کرد.

برای اطلاع از مشاوران املاک، با کمک این قابلیت می تواند پیام سفارشی زیر را ارسال کند:

شهروند گرامی؛ صلح و احترام

اگر بتوانم در خدمت شما باشم، وضعیت تخصیص پروانه ساختمانی در منطقه 4 را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشم. می توانید برنامه اجرایی من را از لینک زیر بخوانید:

لینک به www.domain.ir

نماینده شما در انتخابات 1400

نام و نام خانوادگی؛ کد انتخابات

احساس مثبتی را که کارمندان این حوزه با دریافت این پیامک به شما دست می دهند را تصور کنید! بدون شک چنین اهدافی خواهید داشت برنده انتخابات او از دیگران نزدیکتر خواهد بود.

ارسال دکل Irensel; اطلاع رسانی به رهگذران در خیابان

تصور کنید یکی از برنامه های تبلیغاتی شما پخش شام در منطقه شهرتان است. شما یک پوستر و یک غرفه در منطقه خاص نصب می کنید و کارکنان شما ضمن آشنایی با شهروندان، غذا توزیع می کنند.

رهگذران غذا را دریافت می کنند و یک بار نام شما را صدا می زنند. حتی ممکن است دفترچه ارتقای شما را دریافت کنند.

اکنون می توانید در 3 روز آینده کمک کنید سامانه پیامکی ویژه با ارسال پیام به کسانی که از این منطقه گذشتند تا روز انتخابات یادشان بماند.

به عنوان مثال، شما متن زیر را ارسال می کنید:

سلام شهروند عزیز؛ من امیر حبیبی نماینده انتخابات 1400 هستم

لطفاً به من فرصت ارسال کنید تا عرضه مرغ و گوشت در شهرمان بهتر شود.

من مشتاقانه منتظر حضور شما در رای گیری در 28 ژوئن هستم

کد انتخاب: 3846754

نکات طلایی برای موفقیت بالا در ارسال اس ام اس در انتخابات

پس از بیش از 10 سال ارائه خدمات با کیفیت به نامزدهای معتبر، نکات مهم و کلیدهای زیر را برای موفقیت بیشتر در کمپین برای شما گردآوری کرده ایم:

 • حتما نام داوطلب و کد را در پیامک قید کنید.
 • به ساعات ارسال پیامک خود توجه کنید. ساعات پایانی روز، از ساعت 4 صبح به بعد، احتمال در میان گذاشتن نظرات خود را با خانواده افزایش می دهد و ساعات اولیه روز (9 صبح) شانس به اشتراک گذاشتن نام نماینده را با دوستان و همکاران افزایش می دهد.
 • در نوشتن متن پیامک به فرهنگ ها، علایق و سبک زندگی ساکنان همان نماینده شهر توجه کنید. به طوری که نماینده با نام نیک خوانده می شود.
 • سعی کنید از یک خط پیام متنی با حداکثر 10 تا 12 رقم استفاده کنید. طبیعی است که هر چه خط پیامک شما کوتاهتر باشد، اعتبار بیشتری در ذهن گیرنده خواهید داشت.
 • برای بازخورد پیامکی بیشتر می توانید از روزهای اول دوره انتخابات، ارسال پیامک را شروع کرده و در پایان این بازه زمانی مجدداً با ذکر نام نماینده و کد، پیامک ارسال کنید.
 • در هنگام خرید به قیمت پیامک پیشنهادی، اپراتور پیامک و ارزش افزوده نهایی دقت کنید و از گزارش صحیح پنل مطمئن شوید. در نظر داشته باشید که در گزارش ارسال پیامک، اطمینان از صحت ارسال به خصوص با حجم ارسال بالا بسیار مشکل است.

پرسش های رایج:

چرا ارسال پیامک انتخاباتی اینقدر موثر است؟

در 2 انتخابات گذشته به طور میانگین 200 میلیون پیامک ارسال شده است. بسیاری از نمایندگان حاضر برای ارسال پیامک در طول انتخابات کمک دریافت کردند. چرا؟ مقاله را بخوان

آیا هزینه ارسال پیامک در زمان انتخابات انجام می شود؟

اصلا! اگر مقایسه دقیقی بین روش های مختلف تبلیغاتی وجود داشته باشد، به این نتیجه خواهید رسید که ارسال پیامک انبوه علاوه بر تاثیرگذاری بالا، بسیار مقرون به صرفه است. ضرب و صاف کنید تا به شما ثابت شود!

آیا فعال سازی سامانه انتخابات پیامکی سخت است؟

ما در اس ام اس سفید بیش از 10 سال است که در ایام انتخابات با شما همراه بوده ایم. تیم پشتیبانی حرفه ای ما در هر مرحله از صبح تا عصر همراه شماست. برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید

این مقاله را نشان می دهد

[کل: ۶ میانگین: ۴.۲]