ارسال از دکل همراه اول

چگونه درخواست ارسال دکل را ارسال می کنید؟
ارسال پیامک زنده به همراه اول چون مستقیما از طریق اپراتور انجام می شود امکان ارسال مستقیم از طریق سامانه وجود ندارد. برای ارسال ابتدا 48 ساعت کاری قبل از ارسال فایل اکسل زیر را پر کرده و از طریق کارت سامانه با موضوع ارسال دکل همراه اول ارسال نمایید. .

[کل: ۰ میانگین: ۰]

ارسال پیامک از طریق دکل همراه اول:

هزینه ارسال پیامک از طریق دکل همراه اول بین 550 تا 600 تومان است که 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده و تبصره شش نیز به آن اضافه می شود. به عنوان مثال کل هزینه ارسال پیامک ده هزار شماره با یک پیامک 60250000 تومان می باشد.

مواردی که باید در فایل پر شود:
خط: اگر چندین متن مختلف یا مکان های مختلف دارید، خط را قرار دهید.
– محل سکونت: محدوده محدوده ای را که مشخص کردید نام ببرید مثلا میدان آزادی و …
– مختصات جغرافیایی: مختصات دقیق را از طریق نقشه گوگل خروجی گرفته و در فایل وارد کنید. هنگامی که از Google Map از طریق رایانه استفاده می کنید، هنگامی که نقطه ای را مشخص می کنید، مختصات در نوار آدرس مرورگر به شما نشان داده می شود، مانند: www.google.com/maps/@35.7613693,51.3262213,15z که مقدار 35.7613693،51.3262213،15 است. این مختصات است، در تلفن همراه، وقتی برنامه Google Map را باز می‌کنید و نقطه‌ای را نشان می‌دهید، آن مختصات در اشتراک‌گذاری به شما نشان داده می‌شود.
Radius: این مورد را روی حداکثر مقدار تنظیم کنید تا شعاع بر اساس تعداد اعداد افزایش یابد.
-نوع سناریو: اگر افرادی که وارد منطقه مورد نظر شما شده اند، آن را به عنوان ورودی و اگر افرادی که از منطقه خارج شده اند، آن را به عنوان خروجی قرار دهید.

– فیلتر پیشوند: اگر نیاز به ارسال پیامک فقط به یک یا چند پیشوند دارید، به این نکته توجه کنید و یا اگر نیازی به ارسال آن فقط به یک پیشوند ندارید، توجه داشته باشید که مثلاً به 912 ارسال نشود.

به این مقاله اشاره کنید

4- آیا شماره تلفن های ارسالی پس از ارسال پیامک به دکل ایرانسل در اختیار ما قرار می گیرد؟
خیر، به دلیل مسائل امنیتی، گزارش ارسال پیامک به شما ارائه نمی شود.

خلاصه:
ارسال پیامک از طریق دکل همراه اول به افرادی که موقعیت مکانی برایشان بسیار مهم است ارائه می شود، مثلا رستوران ها، افرادی که وارد فرودگاه شده اند، نمایشگاه ها و … به دلیل به روز بودن بانک، قطعا این کار را انجام خواهند داد. بازخورد خوبی دریافت کنید

1- ارسال پیامک با دکل همراه اول با ارسال از طریق گوگل مپ چه تفاوتی دارد؟
ارسال از طریق نقشه به این صورت انجام می شود که شماره ها از قبل در سیستم بارگذاری شده اند و پخش زنده انجام نمی شود، ممکن است اعداد مربوط به چندین سال قبل باشد و اعداد بی صدا در این بین وجود داشته باشد، تحویل به شما ارائه می شود.
ارسال LBS با اولین پیامک به شماره هایی ارسال می شود که در همان لحظه در همان مکان هستند، بنابراین شماره ها کاملا به روز و فعال هستند. اما پس از ارسال گزارشی به شما نمایش داده نمی شود. هزینه ارسال از طریق دکل همراه اول بیشتر از ارسال از طریق گوگل مپ است.

داشتن یک پایگاه داده خوب برای تبلیغات پیامکی بسیار مهم و ضروری برای کارایی بهتر تبلیغات است. متأسفانه در سال های اخیر به دلیل عدم به روز رسانی بانک های اطلاعاتی توسط اپراتورهای تلفن در اسرائیل، ارسال پیامک به برخی از پایگاه های داده ممکن است مانند قبل موثر نباشد.
تا مدت ها در حوزه تبلیغات پیامکی وجود بانک اطلاعاتی جدید یا ارسال زنده به مخاطبین اپراتور همراه اول ضروری خواهد بود.
اخیرا یکی از اپراتورهای پیامکی فعال در این زمینه، سرویس LBS (Location Base Service) را از طریق دکل موبایل راه اندازی کرده است.
خوبی این روش ارسال پیامک به شماره های کاملا بروز و در محل مورد نظر است.
نحوه ارسال پیامک با استفاده از این سرویس به این صورت است که محل ارسال پیامک تبلیغاتی محصول را در فایل مربوطه اعلام می‌کنید، اپراتور نزدیک‌ترین ایستگاه حمل‌ونقل عمومی (تاکسی، اتوبوس و …) را به عنوان مرکز ارسال متن پیام ها.، و با توجه به شماره مورد نظر شما پیامک می فرستد، طبیعی است که هر چه شماره پیامک شما بیشتر باشد شعاع ارسال پیامک بیشتر می شود.

پس از تکمیل فایل، فایل را در سامانه کارت آپلود کرده و منتظر پاسخ کارشناس باشید.

– تاریخ شروع و پایان، روز هفته، ساعت شروع و پایان را یادداشت کنید، بر اساس تاریخ، ساعت و روز مورد نظر شما پیامک ارسال می شود. (لطفا تاریخ شروع و پایان و زمان شروع و پایان را یکسان تنظیم کنید)

– متن: متن کامل پیامک را وارد کنید (انتهای پیامک را لغو کنید: 11) و تعداد کاراکترها را در نظر بگیرید. متن را می توان یک بار به تعداد کاراکترها در سیستم ذخیره کرد.

پرسش های رایج

فایل اکسل را دانلود کنید

توجه داشته باشید که شماره های ارسالی پس از ارسال به شما داده نخواهد شد و در واقع هیچ گزارشی در این نوع ارسال ارسال نمی شود.

– تعداد پیام ها را مشخص کنید. تعداد پیام ها به معنای تعداد افرادی است که پیامک شما را دریافت می کنند (توجه داشته باشید که اگر متن شما دو یا سه پیامک باشد هزینه پیام شما دو یا سه برابر می شود).
-ارسال پیامک: در صورت عدم نیاز به تکرار پیامک، لطفاً بدون تکرار آن را یادداشت کنید.

2- هزینه ارسال پیامک از طریق دکل همراه اول چقدر است؟
هزینه ارسال پیامک در این گزینه بین 550 تا 600 تومان است و به این مبلغ ارزش افزوده و تبصره شش می باشد.

3- تفاوت سرویس LBS همراه اول با سرویس BTS ایرانسل چیست؟
ارسال پیامک هر دو سرویس به صورت تکی انجام می شود و امکان مشاهده گزارش هر دو وجود ندارد.
پیامک ها به صورت زنده برای افراد حاضر در سایت ارسال می شود، اما ممکن است شماره های ارسال پیامک دکل ایرانسل چند هفته ای باشد.