ارائه نرخ و راه های ارسال پیامک به خارج از کشور

با استفاده از سیستم های ارسال و دریافت پیامک بین المللی می توانید به گروهی از مخاطبین خود پیامک های خارجی ارسال کنید. این پیام ها برای مشتریان هزینه زیادی ندارند و می توان پیام های کوتاه را با ارزان ترین نرخ ممکن ارسال کرد. ایمیل به اس ام اس به شما امکان می دهد پیام های اس ام اس را از سیستم ایمیل دلخواه خود به خارج از کشور ارسال کنید.
همچنین می توانید پاسخ های دریافتی را در صندوق ورودی پیام در پنل کاربری خود مشاهده کنید. در قسمت نرخ های ارسال پیامک به خارج از کشور می توانید با وارد کردن نام کشور مورد نظر نرخ روز را به راحتی مشاهده کنید، همچنین هر سوالی در این زمینه دارید از ما بپرسید.

قوانین ارسال پیامک به برخی از کشورهای خارجی

در ایالات متحده آمریکا سه نهاد مهم وجود دارد که مسائل مربوط به پیام های متنی را بررسی می کند. این نهادها عبارتند از انجمن ارتباطات تلفن همراه (CTIA)، کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) و انجمن بازاریابی تلفن همراه (MMA). شاید باورش برای ما ساکن ایران کمی سخت باشد، اما طبق قانون حمایت از مصرف کننده تلفنی (TCPA) باید از آنها برای ارسال پیامک به مردم موافقت نامه کتبی بگیریم.

ارسال پیامک به کشور

چرا از پیامک بین المللی استفاده کنیم؟

هنگام ارسال پیامک به خارج از کشور لازم است قوانین و مقررات محلی هر کشور را بدانید هر زمان که تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام می دهید باید از شرایط و ضوابط آن آگاه باشید با رعایت اصول رضایت مشتری و امنیت آن تامین می شود. همیشه حق با او خواهد بود و شما را در اولویت کار خود قرار می دهد برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

ارسال پیامک به مشتری که منتظر دریافت آن است، کار خوبی است. پیامک بدون تایید قبلی و اسپم مشتریان و مخاطبان را به شدت آزار می دهد. جلوگیری از بروز بسیاری از مشکلات در این زمینه مستلزم آگاهی و شناخت قوانین کشورهای مختلف است. صاحبان مشاغل به یک استراتژی مناسب برای شغل پیش رو نیاز دارند.

البته برخلاف قانون TCPA آمریکا، در قانون اسپم استرالیا، در صورتی که کسب و کار با گیرنده ارتباط قبلی داشته باشد، ارسال پیامک بدون مشکل امکان پذیر خواهد بود. در هر صورت در تمامی این قوانین لازم است که گزینه لغو پیامک برای مشتریان به وضوح در دسترس باشد تا مشتری در هر زمانی که بخواهد بتواند از دریافت پیامک از شرکت انصراف دهد.

آمار نشان داده است که بیش از 90 درصد از پیام های کوتاه در 90 ثانیه خوانده می شوند. بنابراین ارسال پیامک به خارج از کشور می تواند در جذب مشتریان جدید و جلب رضایت مشتریان قدیمی موثر باشد به همین دلیل ارسال پیامک می تواند در مقایسه با سایر ابزارها و ارتباطات الکترونیکی موثرتر باشد.با استفاده از پیامک های بین المللی می توانید تقریباً در هر نقطه از کشور با اطمینان با مشتریان ارتباط برقرار کنید. جهان

استفاده از شماره تعیین شده برای ارسال پیامک به خارج از کشور

در بریتانیا، مقررات حریم خصوصی و ارتباطات الکترونیکی (PECR) – که توسط دفتر کمیسر اطلاعات (ICO) منتشر شده است – قوانینی را برای بازاریابی پیامکی تحت قانون حفاظت از داده ها تعیین می کند. مانند قوانین استرالیا، پیام های متنی باید با تایید قبلی ارسال شوند و امکان انصراف از دریافت پیامک ضروری است.

مزایای ارسال پیامک به خارج از کشور

این قانون با ارسال پیامک به تمام کشورهای دنیا به این صورت است که وقتی یک پیامک تبلیغاتی از طریق ایمیل برای کاربران سراسر دنیا ارسال می شود، باید به وضوح مشخص شود که پیامک تبلیغاتی است. در نتیجه، اگر کاربر تمایلی به دریافت پیامک های مداوم از همان شرکت نداشته باشد، می تواند به طور دائم دریافت پیام ها را مسدود کند.

کشور استرالیا

در سال 2016، استرالیا قانونی را تصویب کرد که ارسال پیام های تجاری ناخواسته را غیرقانونی می کرد. این قانون چه از طریق ایمیل مارکتینگ و چه از طریق پیامک داخلی و یا ارسال پیامک به خارج از کشور اعمال می شود. به همین دلیل کسب رضایت کتبی از کسب و کار مورد نظر برای دریافت پیامک و ایمیل از طرف گیرنده پیام ضروری است.

ارسال پیامک به خارج از کشور یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای برقراری ارتباط فوری و مطمئن با ساکنان خارج از ایران است.استفاده از پیامک بین المللی به این معنی است که می توانید با دوستان خارج از کشور ارتباط برقرار کنید. در این صورت حتی اگر به اینترنت دسترسی نداشته باشند، می توانید از آن به عنوان یک ابزار مطمئن استفاده کنید.
سیستم های مدیریت ارسال و دریافت پیامک بین المللی امکان ارسال پیامک خارجی را فراهم کرد. به این ترتیب می توانید پوشش کامل ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی را احساس کنید. در این مقاله با نرخ و راه های ارسال پیامک به خارج از کشور آشنا می شویم.

اهمیت ارسال پیامک به خارج از کشور چیست؟

در آمریکا قانون دیگری به نام CAN-SPAM وجود دارد. این قانون علاوه بر قانون حمایت از کاربران تلفن، ارسال پیام های الکترونیکی تبلیغاتی به تلفن همراه را ممنوع کرده است. البته این قانون شامل پیامک های غیرتجاری نمی شود.

به این مقاله اشاره کنید

ارسال پیام تبلیغاتی به خارج از کشور

  • یک شبکه قوی و گسترده
  • تشویق مشتریان خارجی
  • افزایش فروش و درآمد
  • به مخاطبان هدف اطلاع دهید
  • ارزان و مقرون به صرفه باشد
  • گزینه ای برای انتخاب شماره تعیین شده

آخرین کلمه

این بدان معنی است که اتصال مورد نیاز برای ایجاد یک اتصال با امنیت بالا را می توان از این طریق برقرار کرد. به عنوان مثال، پیامک برای اعلام تاخیر در سفر و هشدار لغو می تواند در این زمینه بسیار کمک کننده باشد.

پنل ارسال پیامک خارجی

با خرید سامانه پیامکی امکان ارسال پیامک به خارج از کشور از طریق اینترنت را خواهید داشت، سامانه های پیامکی زیادی وجود دارند که این گزینه را در اختیار کاربران خود قرار می دهند، ارسال پیامک به خارج از کشور می تواند به منظور ارسال یک پیام کوتاه و یا ارسال پیام گروهی انجام شود. زمانی که می خواهید شماره موبایل کاربران ایرانی را در وب سایت یا نرم افزار ارسال پیامک تایید کنید، می توانید از پنل های مختلفی برای این کار استفاده کنید. به این ترتیب خطوط خدماتی می توانند نیازهای شما را برای این منظور برآورده کنند.

تفاوت عمده دیگر این قانون با قانون ایالات متحده این است که اگر لیستی از مخاطبین ایجاد کنید. اگر آن مخاطبین قبلاً مجوز ارسال پیامک را به شرکت واسط داده‌اند، می‌توانید از این لیست در ارتباطات بازاریابی خود استفاده کنید و بدون نیاز به دریافت مجدد مجوز، به سراسر جهان یا ساکنان استرالیا پیامک ارسال کنید. این قوانین نشان می دهد که قانون هرزنامه استرالیا نسبت به قوانین آمریکا تا حدودی ساده تر و سختگیرانه تر است.

انگلستان

استفاده از پیام های متنی بین المللی با شماره پیام کوتاه اختصاصی، پیام های متنی شما را متفاوت می کند. این روشی مناسب برای ارتباط دو طرفه با مشتری است و از طرفی شماره اختصاصی همانطور که از نامش پیداست مخصوص شرکت شما است و نیازی نیست با پیامی متفاوت برای مشتریان خود پیام ارسال کنید. هر بار شماره

ارسال پیامک به خارج از کشور به چند دلیل رواج دارد یکی از مهمترین مزیت های آن ارزان بودن و مقرون به صرفه بودن آن است و به همین دلیل می توان از آن به عنوان بهترین و ارزان ترین راه برای تبلیغات خارج از کشور استفاده کرد. پیامک های بین المللی برای ارتباط ایده آل با مشتریان و مخاطبان بسیار موثر هستند.

اگر در زمینه کسب و کار اینترنتی هستید و قصد دارید آن را به ایرانیان مقیم خارج از کشور معرفی کنید، یکی از بهترین راه ها ارسال پیامک به خارج از کشور است. از این طریق می توانید محصولات و خدمات خود را به آنها ارائه دهید. برای این منظور باید از روش های مختلف تبلیغاتی و ارتباطی استفاده کرد. از این رو تصمیم گرفتیم برخی از مزایای آن را با هم مرور کنیم.

علاوه بر این توافق نامه کتبی، قوانین مهم دیگری نیز وجود دارد که برای ارسال پیامک به کشورهای جهان باید رعایت شود.

  • هویت فرستنده مشخص است
  • کاربر این امکان را دارد که از دریافت پیامک خودداری کند و هر زمان که بخواهد می تواند با پاسخ مستقیم به پیامک، ادامه دریافت پیامک را لغو کند.
  • پیام های متنی باید بین ساعت 8:00 صبح تا 9:00 شب ارسال شوند تا از ایجاد مزاحمت برای کاربران جلوگیری شود.

بنابراین لازم است قوانین برخی از کشورهای مهم برای ارسال و دریافت پیامک را بدانید. اگر کسب و کار شما از جمله کسب و کارهایی است که به کشورهای دنیا پیامک ارسال می کند، دانستن اصولی ضروری است.

ایالات متحده

[کل: ۰ میانگین: ۰]

ارسال پیامک به کشور

ارسال اس ام اس آسان و ارزان است