آموزش شفاف سازی آزمون فنی در پیامک

اطلاع از جریمه معاینه فنی خودرو در پیامک

درخواست معاینه فنی از طریق پیامک بهترین راه برای جلوگیری از جریمه است

یکی از امکانات مفید و کاربردی سامانه پیامکی سیمپا یادآوری تاریخ انقضای معاینه فنی خودرو به صاحب خودرو است. این اطلاعیه 10 روز قبل از پایان مهلت معاینه فنی خودرو اعلام می شود. به این ترتیب پیامی دریافت خواهید کرد که زمان انقضا قبل از اتمام معاینه فنی خودرو را به شما یادآوری می کند. در نتیجه می توان در اسرع وقت به معاینه فنی رسید و از جریمه و خسارت مالی جلوگیری کرد. در حال حاضر این سرویس برای افرادی که دارای سیم کارت از موبایل اول هستند قابل استفاده است. این اطلاعات از طریق وب سرویس پیام کوتاه برای افراد ارسال می شود.

هزینه هر پیامک برای دریافت درخواست معاینه فنی

مکان یابی مراکز خصوصی تست فنی از طریق پیامک

آشنایی با اطلاع از جریمه معاینه فنی خودرو با ارسال پیامک

تمامی نکات ذکر شده در مورد استعلام معاینه فنی عالی از طریق پسوند ارسال پیامک سیفما انجام می شود. این افزونه و پنل پیامکی معتبر بوده و گزارشات و اطلاعات دقیقی را در اختیار کاربران قرار می دهد. برای خرید پنل و افزونه ارسال پیامک باید از بسترهای مطمئن و جامع استفاده کرد. با خرید پنل پیامک و سامانه پیامک فراز می توانید از تمامی خدمات جامع این سامانه ارسال پیامک بهره مند شوید. برای اطلاعات بیشتر و خدمات تکمیلی فراتر از پیامک با شماره 02174853 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

طبق دستورالعمل سازمان استانداردسازی در اسرائیل، هر وسیله نقلیه داخلی و خارجی بالای 4 سال که در جاده های عمومی و بزرگراه های اسرائیل تردد می کند باید گواهی معاینه فنی دریافت کند. در غیر این صورت طبق قانون روزانه 50 هزار تومان جریمه می شود. با توجه به اهمیت این موضوع و آسیب های مالی که می تواند برای شما داشته باشد، در اسرع وقت با معاینه فنی تماس بگیرید. یکی از بهترین راه ها برای صرفه جویی در زمان و هزینه، درخواست معاینه فنی از طریق پیامک است. در این مقاله با نحوه انجام این کار و مزایای درخواست معاینه فنی از طریق پیامک آشنا می شویم.

نحوه استعلام معاینه فنی از طریق پیامک; اطلاعات در مورد مهلت معاینه فنی

بررسی جریمه معاینه فنی خودرو از طریق پیامک به مردم این امکان را می دهد که نتیجه جریمه را به صورت لحظه ای دریافت کنند. برای این کار باید کد سریال روی کارت خودرو را به شماره 1101202020 ارسال کنید. همچنین این سیستم میزان امتیاز منفی دریافتی خودرو را نشان می دهد. سازمان ها می توانند برای تهیه پنل پیامکی مورد نیاز خود یا افزونه هایی مانند پسوند تایید شماره موبایل از کارشناسان پیامک فراز راهنمایی بگیرند.

توجه داشته باشید که استفاده از خدمات سامانه سیمفا برای دریافت درخواست معاینه فنی رایگان نیست. البته پیامک های اولیه در خصوص اطلاع از عضویت در سامانه و هزینه سرویس رایگان می باشد. پس از پایان عضویت در این سامانه، هزینه دریافت هر درخواست پیامکی 300 تومان خواهد بود. در حال حاضر تنها مشترکین سیم کارت همراه اول به این خدمات دسترسی دارند. برای عضویت، باید شماره 1 را به 2008 پیامک کنید. اگر دیگر مایل به دریافت پیام نیستید، کلمه “off” را به همان شماره پیامک کنید تا اشتراک خود را لغو کنید. همچنین مشترکین سیم کارت ایرانسل می توانند از کدهای دستوری مشخص شده و نرم افزار ایرانسل من برای لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل استفاده کنند.

استعلام تست فنی از طریق پیامک راهی برای یافتن مراکز خصوصی تست فنی

در این مقاله یاد گرفتیم که چگونه از طریق پیامک از معاینه فنی مطلع شویم. برای اینکه در معرض جریمه و هزینه معاینه فنی قرار نگیرید، باید همیشه از وضعیت معاینه فنی خودرو خود مطمئن باشید و در زمان مناسب آن را تمدید کنید. با تماس از طریق پیامک در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. به مدت اعتبار آزمون فنی نیز به راحتی دسترسی خواهید داشت. با این روش چندین روز قبل از تاریخ معاینه فنی پیامک ارسال می شود. در نتیجه می توانید بهترین زمان را برای دریافت برگه معاینه فنی خودرو اختصاص دهید و در صورت نداشتن معاینه فنی از جریمه جلوگیری کنید.

از امروز میانگین زمان انتظار هر راننده در مراکز معاینه فنی حدود دو ساعت است. نگرانی بسیاری از رانندگان این است که آیا راهی برای به حداقل رساندن این زمان وجود دارد؟ یکی از مزایای درخواست معاینه فنی از طریق پیامک این است که می توانید ایزوله ترین مرکز معاینه فنی را برای صرفه جویی در وقت خود بیابید. برای یافتن مراکز معاینه فنی هولوت باید به شماره 1 به شماره 2000112 پیام دهید سپس اسامی مراکزی که زمان انتظار در آنها کمتر است را با پیامی دریافت خواهید کرد. این سیستم می تواند با استفاده از ابزار خودکار SMS Bomber تعداد زیادی پیامک را به یک شماره خاص ارسال کند.

کاهش هزینه با درخواست معاینه فنی از طریق پیامک

امکان استعلام تست فنی از طریق پیامک، اطلاع از زمان تکمیل گواهینامهآموزش شفاف سازی آزمون فنی در پیامک
هر صاحب وسیله نقلیه سبک یا سنگین می تواند با ارسال پیامک درخواست معاینه فنی خودروی گازسوز یا بنزینی خود را داشته باشد. برای اطلاع از تست فنی از طریق پیامک عدد 1 را به سامانه پیامک 2008 ارسال نمایید در پاسخ از طریق پنل پیامک پیامکی برای شما ارسال خواهد شد. در این اطلاعیه هزینه بهره برداری از سرویس ستاد معاینه فنی منتشر شد. در صورت پرداخت هزینه می توانید از سرویس پیامک برای استعلام معاینه فنی استفاده کنید. پس از فعال سازی خدمات این سامانه، تمامی پیام های مربوط به شفاف سازی و اعتبار معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین به صورت خودکار برای شما ارسال می شود.