آموزش دوره فن بیان آنلاین و غیر حضوری علم ساز | آموزشگاه آپادانا تبریز

هرچقدر حروف را با وضوح بیشتری بیان کنید در مجموع صدایی شفاف تر و بیانی واضح تر خواهید داشت. هیچ جمله اضافی که باعث اتلاف زمان و هزینه شما شود در این بسته وجود ندارد. آموزشگاه صدر اندیشه مفتخر است با سابقه درخشان در زمینه آموزش و ارائه دوره های کاربردی برای بازار کار  در عرصه کارآفرینی و اشتغال زایی موفق عمل کرده و توانسته بسیاری از جوانان را در داخل و خارج از مرزهای ایران به اهدافشان برساند. این دوره برای بازیگران، گویندگان و مجریان، معلمان، وکلا و قضات، مشاوران و روانشناسان، سخنرانان و  همه افراد با هر شغل و شخصیتی مناسب است. همان قدر که کلماتی که به زبان می‌آوریم اهمیت دارد چگونگی بیان آن کلمات هم اهمیت دارد و چه‌بسا مهمتر نیز است، زیرا منظور ما بیشتر از آن که بسته به کلمات باشد به لحن ما بستگی دارد. به توانایی سخن گفتن در هر زمان و هر موقعیتی فن بیان گفته می‌شود.

  • برای مدیران کسب و کار که با عدم اعتماد به نفس صحبت کردن در بین کارمندان، جلسات و سمینارها مواجه هستند و بازاریابان عزیز که در ارائه محصولی یا خدماتی که می خواهند درباره آن توضیحی دهند که در نهایت منجر به خرید محصول و یا خدماتشان شود .
  • پس برای رسیدن به این مقصد و این هدف نیاز داریم زمان بیشتری را برای آشنایی و همچنین تقویت فن بیان خود در نظر بگیریم.
  • تعداد اعضای گروه جهت ثبت نام گروهی ۳ نفر و بیشتر میباشد.با انجام ثبت نام گروهی و پرداخت یکجا، ۱۰ درصد تخفیف شامل هرکدام از اعضای گروه خواهد شد.
  • جهاد دانشگاهی به عنوان يكی از بزرگترين نهادهای آموزشی و پژوهشی كشور مورد اعتماد مردم و سازمان های مختلف است و بيش از 30 سال سابقه دارد، به همین دلیل آن را جز مراکز معتبر جهت یادگیری دوره های فن بیان به شما معرفی می کنیم.
  • این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد.
  • این مهارت به ما کمک خواهد کرد که نفوذ کلام بیشتر و تاثیرگذاری بهتری در مراودات، مذاکرات و ارائه مباحث گوناگون داشته باشیم.

یکی از  اشکالات رایج گفتاری این است که بسیاری از افراد در حین صحبت کردن از تمام ظرفیت اندام های گفتاری خود استفاده نمی کنند. به عنوان مثال دهان آنها در حین صحبت کردن  به طور استاندارد و به اندازه لازم باز و بسته نمی شود. باعث می شود به راحتی خدمات و محصولات خودمان را در برابر دیگران پرزنت و ارائه کنیم. به شما قول می دهیم که ملاک ما برای بازگشت وجه، تنها و تنها نظر شما باشد و بدون هیچ سوال یا مطلبی هزینه ای که پرداخت کرده اید را به شما ارجاع دهیم. در واقع اگر شما به هر دلیلی از این دوره ناراضی باشید، می توانید از این گارانتی استفاده کنید و هزینه پرداختی خود را پس بگیرید.

دلایلی که باعث میشود از صدای ضبط شده خود متنفر باشیم

یکی از راه‌های موثر برای افزایش مهارت شما در زمینه فن بیان و اصول سخنوری، شرکت در دوره‌های فن بیان در یک موسسه معتبر است. شما با تمرین سخنوری یاد می‌گیرید که یک پیام را برای هر نوع مخاطبی آماده کنید. موسسه آموزش عالی فن پردازان اقدام به ارائه یک دوره گویندگی و فن بیان کرده است.

آموزش دوره فن بیان آنلاین و غیر حضوری علم ساز | آموزشگاه آپادانا تبریز

فن بیان یا مهارت های ارتباطی در حقیقت همان توان سخن‌ گفتن (در هر شرایط و زمان) است. پژوهشگران به این نتیجه رسیده اند که بخش مهم تاثیرگذاری سخنران از روی زبان بدن او صورت می گیرد. طبق تحقیقات زبان بدن ۷۰ درصد از فرایند انتقال مفهوم مورد نظر در سخنرانی را ایفا می کند. البته قرار نیست ما در سخنوری کپی برابر با اصل سخنران دیگری باشیم. بلکه می توانیم تکنیک هایی چون داستان پردازی، زبان بدن و دیگر نکات را از سخنرانان برجسه الگوبرداری کنیم.

محصولات مرتبط

گاهی برای برخی افراد از جمله مدیران و رهبران سازمانی نباید صحبت را به درازا کشید و مختصر و سودمند گفتن بهترین گزینه است. برای برخی دیگر از افراد باید با جزئیات کامل گفت و برای گروه سوم میانه روی بهترین راه است. منظور این است که بسته به زمان و مکان و تیپ شخصیتی فردی که با او صحبت می کند باید کلام خود را تنظیم کند و بداند که منظور خود را چگونه بیان کند که مخاطبین را جذب کند.

ثبت نام دوره فن بیان به صورت رایگان