آموزش ارسال پیامک یادآوری پرداخت مزایای پیامک فرا رسیده است

موضوع دوم راحتی کاربر است. شاید بسیاری از اطرافیان ما از فضای مجازی استفاده می کنند، اما هنوز افراد زیادی هستند که ارتباط خوبی با شبکه های اجتماعی و گروه های چت در تلگرام و واتس اپ ندارند. شاید حتی پیام یادآوری شما در انبوه چت های آنها گم شود.

اکنون به قسمت مهم ارسال پیامک یادآور پرداخت یعنی تعیین زمان ارسال رسیدیم. در اینجا تمام جزئیات پنل را مشخص می کنید تا پیام شما به صورت خودکار ارسال شود.

سامانه ارسال پیامک نرم افزار آنلاین و اینترنت برای ارسال پیامک تبلیغاتی است. به زبان ساده این نرم افزار با رابط کاربری فارسی به زبانی بسیار ساده و آسان به شما این امکان را می دهد که در صورت داشتن کسب و کار به راحتی با ارسال پیام تبلیغ کنید. پیام های مخاطب را دریافت کنید و تعداد کل پیام های ارسال شده و دریافتی را مدیریت کنید.

تاریخ پایان را برای گزینه بعدی انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر پرداخت 12 ماهه است، سال آینده دقیقا همان زمان را به عنوان تاریخ پایان انتخاب کنید.

در هنگام ارسال، می توانید برای پنل مشخص کنید که کدام متن پیامک روزانه، هفتگی، ماهانه یا سالانه برای گیرنده ارسال شود. به عنوان مثال، اگر خریدار هر ماه پرداخت خود را پرداخت می کند، گزینه ماهانه را روی تابلو انتخاب کنید تا هر ماه یک پیامک یادآوری پرداخت را برای او ارسال کنید.

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

در صفحه دریافت پیامک، روی Send New کلیک کنید تا به بخش بعدی هدایت شوید. اکنون تمام فیلدهای مربوطه را مطابق فرمی که در زیر برای شما آماده کرده ام پر کنید:

ب فیلم آموزشی در زیر می توانید تمام این مراحل را به صورت تصویری مشاهده کنید:

اس ام اس دریافت شد

  • اس ام اس دریافت شدعنوان: در این قسمت باید از عنوان خاصی برای پیام ارسالی استفاده کنید تا پیام ها به راحتی در قسمت مدیریت دسته بندی شوند. به یاد داشته باشید که این هدر در متن ارسالی برای گیرنده ارسال نمی شود و فقط شما آن را مشاهده خواهید کرد
  • شماره فرستنده: اگر چندین خط دارید، در این قسمت خطی را که می خواهید از طریق آن برای گیرنده پیامک ارسال کنید، انتخاب کنید.
  • در بخشی از متن اس ام اس گزینه ارسال فلش را مشاهده می کنید که اگر آن را انتخاب کنید پیام به صورت فلش اس ام اس ارسال می شود اما در حال حاضر امکان ارسال پیام فلش وجود ندارد. پس این گزینه را انتخاب نکنید!
  • متن اس ام اس: در این قسمت بهتر است متن پیامک را تا 70 کاراکتر بنویسید. اما اگر بیش از 70 کاراکتر بنویسید، هزینه پیام شما افزایش می یابد.
  • پناهگاه ها: در این قسمت 4 روش برای وارد کردن اعداد دارید. شماره تماس در اکسل یا فایل متنی متناسب با آن فایل نمونه در سایت آپلود کنید
  • همچنین می توانید اعداد زیر را در کادر پایین وارد کنید.
  • اگر قبلاً شماره های خود را ذخیره کرده اید، دفترچه تلفن را انتخاب کرده و گروه مخاطبان خود را از آن قسمت انتخاب کنید.

زمان ارسال پیام را فراموش نکنید!

حال ممکن است برخی از کاربران بپرسند که چرا به جای پنل پیامک از شبکه های اجتماعی استفاده نمی کنیم؟! برای پاسخ به این سوال، اجازه دهید به طور خلاصه با مزایای ارسال پیامک یادآوری برای پرداخت آشنا شویم:

امنیت بالا و حفاظت از اطلاعات کاربر

هر کدام از ما چند جلسه مهم را فراموش کرده ایم؟ با توجه به مشغله های زندگی، چقدر باید انتظار داشته باشیم که چیزی را فراموش نکنیم؟! هزاران مثال از این دست نشان می دهد که زندگی ما را به فراموشی بسیاری از چیزها سوق داده است. حالا فکر کنید این فراموشی به چیزهای مهمی مثل سررسید چک یا پرداخت اقساطی می رسد!

یک پیام برنامه ریزی شده ارسال کنیددر بخشی از ابزاری ویژه برای پنل ملی پیامک ماژول هایی برای حفظ مشتری و تعامل وجود دارد. برای مثال می توانید از این قسمت برای کاربر پیام تبریک تولد ارسال کنید یا در قسمت جلسات برای او زمان ملاقات تعیین کنید. در پایان، مهم نیست که چه تجارتی دارید، در این بخش حمل و نقل ویژه ابزارهایی دارید که تعامل شما با مشتریان را تسهیل می کند.

یادآوری پیامکی برای پرداختبگذارید ساده تر بگویم. اگر امروز از شما خرید اقساطی انجام دادم و از کیفیت کار راضی بودم، زودتر سررسید اقساط را به من اطلاع دهید و حساب و کتابم را سالم نگه دارم، رضایت من باعث بازاریابی دهان به دهان فروشگاه شما می شود. یعنی فروشگاه شما را به دوستانم معرفی خواهم کرد. دوستان من شما را به دوستان خود توصیه می کنند و شبکه در حال رشد است بازی برد-برد برای مشتری و شما ساده خواهد بود

از نتایج مثبت پنل استفاده کنید!

این فراموشی برای هیچ یک از ما عاقبت خوشایندی ندارد، پس باید کسی باشد که این موارد مهم را به ما یادآوری کند. مثلا بانک زنگ می زند و می گوید فردا نوبت پرداخت وجه است! اما این یک مشکل جدید دیگر است! یک بانک، دفتر بیمه یا فروشگاه اینترنتی که شرایط خرید پرداخت را دارد باید چندین نفر را استخدام کند تا به هزاران تماس تلفنی پاسخ دهند و هر روز و هفته آینده به مردم یادآوری کنند. یادآوری پیامکی برای پرداختحقوق خود را پرداخت کنند؟ از طرفی قیمت گوشی چقدر است؟ اگر کسی تلفنش را جواب ندهد مشکل ما بدتر می شود.

زمان ارسال پیامک یادآور پرداخت فرا رسیده است

بیایید مراحل ارسال پیامک یادآوری برای پرداخت ها را گام به گام با هم مرور کنیم. در قسمت ارسال تایمر، آیکون رسید پیامک را مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید تا صفحه جدیدی باز شود.

یادآوری پرداخت پیامکی + مزایا و آموزش کامل ارسال پیامک رسید

اما راه حل این مشکل چیست؟

پنل اس ام اس چیست؟

پس امروز به جای بهانه جویی، برای یک بار هم که شده به این فناوری اعتماد کنید و به مشتری یادآوری کنید که بیاید و با یک کلیک وجه پرداختی خود را به موقع پرداخت کند.

بازاریابی دهان به دهان

به اطلاع سرکار خانم ناگین صولتی می رساند که سررسید ششمین پرداخت خرید پولی شما 25/05/1300 می باشد، لطفا پس از ورود به وب سایت از طریق پروفایل کاربری در لینک زیر وجه را پرداخت نمایید. با تشکر از Casti Club
www.ghesticlub.com/Profile.php

یک یادآور پرداخت با تاریخ سررسید از طریق پیامک ارسال کنید

نتیجه ارسال پیامک یادآور پرداختاکنون که می دانید پیامک یادآور پرداخت، شما را رهبر بازار می کند، هزینه زیادی ندارد و خیلی سریع به دست همه خریداران می رسد، منجر به رضایت مشتری می شود و نوعی تبلیغ است، چرا از این قابلیت صورتحساب استفاده نکنید؟

در این قسمت تایمر را به ماژول یا همان ابزار ارسال کنید اس ام اس موعد است شما به ارسال پیامک یادآور پرداخت دسترسی خواهید داشت.

اکنون با ارسال پیامک یادآوری پرداخت، علاوه بر سرعت بالای کار و هزینه بسیار بسیار کمتر، لیست مشتریان آیا می دانید چه زمانی از فروشگاه شما چیزی خریدند؟! این لیست در واقع مشتریان وفادار شماست و می تواند در بازاریابی و مشتری مداری کسب و کار شما مفید باشد. یعنی اگر امروز روحیه مشتری دارید در آینده نزدیک تاثیر آن را در افزایش درآمد و تعداد مشتریان خود خواهید دید.

اما در قسمت دوم به راه حل طلایی این مقاله یک تایمر بفرستید هر پیامی که بخواهید به دست ما می رسد بهترین زمان و مانند بطور خودکار می توانید Send to Customer را در بخش Send Scheduler پیدا کنید. مانند پیام زیر:

ابتدا تاریخ اولین محموله را مشخص کنید. یعنی به عنوان مثال اگر مشتری امروز از فروشگاه اینترنتی شما به صورت اقساطی خرید می کند و باید اولین پرداخت را در ماه آینده پرداخت کند، این تاریخ را به عنوان اولین زمان تحویل انتخاب کنید و به فیلد بعدی بروید.

پنل پیامک دارای بخش‌های مختلفی برای ارسال پیام است که پیامک یادآور پرداخت تنها یکی از این بخش‌ها است. این ابزار در اکثر پنل ها قابل دسترسی است اما در این مقاله از پیامک برای پرداخت استفاده می کنیم سامانه ملی پیامک ما برای شما توضیح خواهیم داد.

ابزارهای متنوعی برای حفظ و جذب مشتری

وقتی مزایای تبلیغاتی پنل مانند ارسال به تعداد زیاد، ارسال کد تخفیف و تشویق مشتریان به خرید بیشتر، ارسال پیام به مشاغل خاص و غیره را اضافه کنیم، شکی نیست که ارزش دارد همین الان با این شماره تماس بگیرید. 02163404 و درخواست پنل Give SMS. یک روش بازاریابی و تبلیغات جدید را به یکباره شروع کنید و نگران پرداخت هزینه صدها مشتری نباشید که ممکن است آنها را فراموش کنند و هرگز آنها را به خودشان نیاورند.
امنیت کاربر برای ارسال پیامک یادآور پرداختاولین موضوع یک یادآوری پیامکی برای پرداخت است امنیت مادر بگذارید ساده بگویم. اگر پرداختی از فروشگاه شما انجام دهم، ممکن است بخواهید یک گروه رسانه اجتماعی ایجاد کنید تا پرداخت را به من یادآوری کند، اما من نمی‌خواهم دیگران شماره من را دریافت کنند. با فرض اینکه فروشگاه شما یک گروه واتس اپ ایجاد کرده و مهلت پرداخت هر ماه را به شما یادآوری می کند. علاوه بر شماره شخصی، بسیاری از کاربران ممکن است دوست نداشته باشند دیگران از خرید، پرداخت و خریدهای بعدی خود مطلع شوند.

راحتی مشتری را دست کم نگیرید!

در نهایت باید زمان ارسال پیام را مشخص کنید. در بیشتر موارد به کاربران توصیه می شود زمان ارسال پیامک را بین ساعت 8 تا 20 انتخاب کنند تا در خاطر کاربر بماند و مزاحمتی برای او ایجاد نکند. بعد از اینکه ساعت را انتخاب کردید، روی ثبت کلیک کنید و به مرحله بعد بروید.

مزایای یادآوری پرداخت پیامکی