آموزش ارسال عکس از طریق پیامک و فعال سازی MMS

امروزه علیرغم پیشرفت گوشی های هوشمند، قابلیت MMS به صورت پیش فرض گنجانده شده است. ممکن است سرویس پیام چندرسانه ای شما به هر دلیلی متوقف شده باشد یا نتوانید با آن عکس و محتوای ویدیویی ارسال کنید. برای اینکه بتوانید عکس ها و تصاویر خود را از طریق پیامک ارسال کنید، ابتدا باید از این سرویس استفاده کنید MMS خودت را فعال کن در ادامه روش های فعال سازی MMS در اپراتورهای مختلف را توضیح می دهید.

فعال سازی MMS برای سیم کارت های همراه اول

اکنون که MMS در گوشی شما فعال شده است، باید نکات مهمی را در مورد این نوع ارسال متذکر شویم تا بتوانیم به درستی از آن استفاده کنیم.

فرمت ارسال عکس از طریق پیامک

به طور معمول، زمانی که تنظیمات اینترنت برای شما ارسال می شود، تنظیمات MMS نیز به صورت خودکار برای سیم کارت همراه اول شما فعال می شود. اما اگر به دلایلی این اتفاق نیفتاد، IMEI به کد دستوری 8008 پیام تنظیمات به گوش شما ارسال می شود و می توانید ویژگی پیام چندرسانه ای خود را فعال کنید.

فعال سازی MMS برای سیم کارت های ایرانسل

زمان تحویلهمانطور که گفتیم یک پیام چندرسانه ای در واقع از چندین پیام متنی تشکیل شده است. بنابراین این نوع ارسال حجم بیشتری نسبت به پیامک و در نتیجه خواهد داشت زمان تحویل نیز کمی بیشتر از حد معمول است ارسال اس ام اس به صورت متنی است.

مشاوره تلفنی رایگان در سراسر کشور از طریق پیامک

شاید بخواهید برای کسی عکس بفرستید، اما اینترنت شما قطع است یا در منطقه ای هستید که اینترنت در دسترس نیست. در این مرحله فقط می توانید تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید تا ارتباط برقرار کنید. حال تصور کنید باید یک عکس فوری برای همکار خود ارسال کنید. در این شرایط چه باید کرد؟

هزینه حمل و نقلهزینه ارسال عکس با اس ام اس در واقع می باشد تعداد زیاد و متنوع پیامک بفرستید. زیرا یک پیام چندرسانه ای از چندین پیام متنی تشکیل شده است. به این دلیل هزینه حمل و نقل نیز بالاتر است خواهد بود. بنابراین اگر قصد دارید چندین عکس را از طریق پیامک ارسال کنید، توجه داشته باشید که قرار است هزینه بیشتری بپردازید.

زمان ارسال تصاویر از طریق پیامک فرا رسیده است

در پیام های چند رسانه ای، بر خلاف پیام های متنی، شما هیچ محدودیتی برای شخصیت وجود ندارد می توانید مطالب را ارسال کنید. اما شما باید توجه کنید حجم کل پیامک شما نباید بیشتر از 300 کیلوبایت باشد.

باید خیلی سریع برای همکارم عکس بفرستم. اما من به اینترنت دسترسی ندارم و خیلی گیج هستم.
احتمالا برای شما هم پیش آمده که بخواهید تصویر یا فایل صوتی را برای دوستان و خانواده خود ارسال کنید اما به اینترنت دسترسی ندارید. یکی از کارهایی که در این زمان می توانید انجام دهید ارسال عکس از طریق پیامک مادر چگونه می توان تصاویر و محتوای چند رسانه ای را با پیامک ارسال کرد؟

چگونه تصاویر را از طریق پیامک ارسال می کنید؟قطعی اینترنت برای ارسال عکس

MMS مخفف سرویس پیام چندرسانه ای مادر از این ویژگی پیام های چندرسانه ای مانند تصویر، ویدئو، GIF و … زردآلو. اساساً می‌توانید از SMS برای ارسال پیام‌های متنی و MMS برای پیام‌های ویدیویی خود استفاده کنید.

برای ارسال عکس با اس ام اس چه باید کرد؟ارسال عکس از طریق پیامک

فرمت ارسال تصاویر از طریق پیامکبنابراین تصاویر با کیفیت بالا ارسال نخواهد شد. بنابراین باید کمی حجم آنها را کاهش دهید. وقتی عکسی را از طریق پیامک ارسال می کنید، خود گوشی آن را از کیف پول دانلود می کند و سپس ارسال می کند. اگر متوجه شده اید برنامه هایی مانند تلگرام، واتس اپ و … نیز کیفیت محتوای ویدیویی شما را کاهش می دهند.

هزینه ارسال عکس با پیامک

در واقع، اگر شما یک کسب و کار دارید و مشتریان خود را می خواهید پیامک برای ارتقای فروش و سرویس ارسال کنید، ما پیشنهاد می کنیم وب سایت ملی پیامک از تابلوهای پیامک ما دیدن کنید و مشاهده کنید. این تابلوها روش های خاصی را برای ارسال پیامک ارائه می کنند.

MMS چیست؟

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

در سیم کارت های ایرانسل تنظیمات به صورت خودکار برای شما فعال می شود. در غیر این صورت نه #1*4*555* تنظیماتی که برای شما ارسال می شود را بپذیرید و آنها را نصب کنید. پس از آن می توانید از گزینه ارسال عکس از طریق پیامک استفاده کنید.

چند نکته مهم برای ارسال عکس از طریق پیامک

برای ارسال تصاویر و محتوای چندرسانه ای، باید از تابعی به نام استفاده کنید MMS برای استفاده. بیایید در مورد این ایده بیشتر بدانیم.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد و نحوه ارسال عکس از طریق پیامک را یاد گرفته باشید. برای تماس و درخواست مشاوره از بخش حمایت کردن، کارت ارسال یا شماره 02163404 زنگ زدن.