آزمون آیین نامه رانندگیقبولی ۱۰۰٪ نمونه سوالات آیین نامه 1402 درایویت | driveing

پس بهتر است در پاسخگویی به تستهای آزمایشی وسواس به خرج تا نتایج ایده آل باشد. پس از رسیدن به راندمان بالا وقت آن است که زمان را نیز در نظر بگیرید. در واقع شما تستها را بدون محدودیت زمانی پاسخ میدادید و باید در مرحله بعدی تستها را با در نظر گرفتن محدودیت زمانی پاسخ دهید.

امتحان آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل چه موارد است؟

هر سوالی که فکر کردید اشتباه می باشد ممنون می شم اسکرین گرفته و برای ما ارسال ازمون ایین نامه کنید. جهت سفارش فایل pdf سوالات در کادر اول نام خود و در کادر دوم شماره موبایل را وارد کنید و در آخر دکمه خرید را بزنید. در صورت خرید عضویت طلایی بعد از خرید به صورت آنلاین تمام آزمونها برای شما فعال می شود, چنانچه به هر دلیلی بعد از خرید مشکلی پیش آمد از طریق پشتیبانی آنلاین با ما تماس بگیرید . مثلا سوالات مربوط به حق تقدم، شرایط و حوادث جزو این دسته از سوالات می باشد که کافیست مفاهیم را بلد باشید و از این نوع سوالات قبلا حل کرده باشید تا به راحتی پاسخ دهید. من کلا ۱۲ تا آزمون این سایت زدم و یه دور کتاب فقط روخوانی کردم امروز برای بار اول قبول شدم . اما باید بدانید که نکات کتاب در رانندگی روزمره و اطلاعات عمومی شما تاثیر بسزایی دارد بنابراین اگر قصد حفظ کردن آن را هم ندارید بهتر است که یک دور آن را مطالعه کنید.

  • بله درسته به دلیل بیماری کرونا و تعطیلات عید فعلا آموزشگاه ها بسته هستند اما به زودی , آموزشگاه ها دوباره به فعالیت خود ادامه خواهند داد .
  • همچنین آیین نامه‌ها و مقررات مختلفی برای دریافت گواهینامه رانندگی در نظر گرفته شده است که باید به طور دقیق رعایت شود.
  • اگر به شما بگوییم که می توانید از مطالعه برای آزمون رانندگی لذت ببرید، چه می شود؟ ما آن را مانند یک بازی به نظر می‌رسانیم و شما را دقیق و علاقه مند نگه می‌داریم.
  • سلام این را بدانید این سایت همیشه سوالات ایین نامه که قرار می دهیم همیشه بروز هستند پس هر وقت خواستید بگیرید با خیال راحت می تونید فایل سوالات اصلی آیین نامه را بگیرید .

آزمون آیین نامه رانندگیقبولی ۱۰۰٪ نمونه سوالات آیین نامه 1402 درایویت | driveing سلام سوالاتی که شما چند غلط در اون پیدا کردید سوالات دست اول با آخرین تغییرات بهمن ماه هست که به لطف شما و دوستان دیگر کاملا درست و اصلاح شدند . چون این سوالات دست اول هستند و در هیچ سایتی هنوز قرار نگرفته است کمی ایراد در جواب 5 سوال داشت که تصحیح شد با این حال ممنونیم از لطف شما همه سوالات الان درست هستند . سوالات رو دانلود کردم و جالب بود برام که اصل سوالا بود اما سوالات آموزشگاه ما با آموزشگا رانندگی دیگه واقعا فرقی نداره ؟ ممنون میشم جواب بدید دوشنبه امتحان دارم . خیلی کمک کننده بود برای قبولی در آزمون و امحان ایین نامه ام…. بعد از اینکه تست زدید می توانید جواب ها را مشاهده کنید و گزینه هایی که به اشتباه زدید را بررسی کنید.

زیرا نمی خواهند تمرین کنند , مثلا شخصی پس از مردودی در امتحان شهری نمی خواهد دوباره تمرین کند چون آموزشگاه گران می گیرد خب حق هم دارد اما با ماشین خانواده هم تمرین نمی کند . امتحان شهری برای موتور سواران شامل رانندگی با موتور در پیست آموزش موتور درست در جلوی دید افسر صورت میگیرد که بسیار هم آسان است . شما دقیقا خود سوالات با آخرین تغییرات در اردیبهشت ماه 1402 را دانلود خواهید کرد و این یعنی قبولی 100% و قطعی . نه صدها نمونه سوال که باعث کلافگی شما و در نتیجه مردود شدن در امتحان می شود . اول کتاب رو مطالعه کردم و بعد حدود ۲۰ تست این سایت رو زدم و مرور کردم و کاملا مشابه امتحان بودند.

آزمون های اصلی آیین نامه

در واقع هم آیین نامه را با روشی اصولی یاد می گیرید و همچنین در کنار یادگیری آیین نامه گلچینی از نمونه سوالات آیین نامه را یاد می گیرید. همانطور که میدانید، زمان آزمون آیین نامه رانندگی کوتاه است. به عبارتی دیگر برای پاسخگویی به هر سوال کمتر از یک دقیقه فرصت خواهید داشت. بسیاری از داوطلبان این آزمون با وجود آنکه تسلط کامل به سوالات داشته اند؛ اما با کمبود زمان مواجه شده اند. خبر خوب این است که شما با حل امتحان آیین نامه آنلاین می توانید به مدیریت زمان برسید تا در جلسه آزمون اصلی وقت کم نیاورید. اپلیکیشن آزمون آیین نامه رانندگی شامل تمامی سوالات آزمون های مقدماتی و اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد.

سایر علل مردودی در آزمون آیین ‌نامه