آب رادیاتور ضدزنگ،ضدخورندگى لوازم یدکی | توکو لیفتراک

فقط قطعات ثابت موتور مانند بلوک و سر توسط سیستم خنک کننده قطعات لیفتراک کوماتسو اصلی به طور مستقیم خنک می شوند. قطعات متحرک مانند پیستون ها ، و تا حدی میل لنگ و میله ها ، باید به روغن روانکاری به عنوان خنک کننده ، یا به مقدار بسیار محدودی از هدایت به داخل بلوک تکیه کرده و از این طریق مایع اصلی را خنک کنند. موتورهای با کارایی بالا اغلب روغن اضافی دارند ، فراتر از مقدار لازم برای روغن کاری ، فقط برای خنک کننده اضافی به طرف پایین پیستون پاشیده می شوند. موتورسیکلتهای خنک کننده هوا علاوه بر خنک کننده هوا بشکه های سیلندر ، به شدت به خنک کننده روغن تکیه می کنند.

  • شاخک ها، چنگال های بازو مانندی هستند که به منظور پشتیبانی از پایین بار به کار می روند.
  • در این موارد ، هر چرخ محرک مجهز به موتور الکتریکی مخصوص به خود است که می تواند با نیروی الکتریکی مختلف تغذیه کند تا هر گشتاور یا توان خروجی مورد نیاز برای هر چرخ را بطور مستقل تأمین کند.
  • هریک از لوازم یدکی لیفتراک نقش اساسی در کارایی این ماشین صنعتی دارند اما اهمیت بعضی از این قطعات بیشتر از بقیه آن ها است؛ برای مثال گیربکس و موتور دو قسمت بسیار مهم در لیفتراک اند.
  • گذشته از موارد اضطراری ، پلاستیک HDPE برای ذخیره کوتاه مدت دیزل و بنزین مناسب است.
  • کیفیت قطعات لیفتراک در بخش دیفرانسیل تاثیر مستقیمی بر نحوه عملکرد آن ها دارد.

عملکرد خاکبرداری (چرخش) و بیل مکانیکی خاکبرداری توسط موتورهای هیدرولیک مایع هیدرولیک فعال می شوند. سیستم های خنک کننده معمولاً از خنک کننده هوا (خنک کننده با هوا) یا مایع (معمولاً آب) استفاده می کنند ، در حالی که برخی موتورهای بسیار داغ از خنک کننده تابشی (به خصوص برخی موتورهای موشکی) استفاده می کنند. بعضی از موتورهای راکت در ارتفاع بالا از خنک کننده چشمی استفاده می کنند ، جایی که دیوارها به تدریج با روشی کنترل شده از بین می روند. به ویژه موشک ها می توانند از خنک کننده احیا کننده استفاده کنند ، که از این سوخت برای خنک کردن قطعات جامد موتور استفاده می کند. فرقی نمی‌کند به ترموستات، واتر پمپ، رادیاتور، فن یا تسمه‌ پروانه لیفتراک و…

معرفی برخی از مهم ترین قطعات لیفتراک

گیربکس های اتوماتیک نمونه مشابه اتومبیل های اتوماتیک هستند، این گیربکس ها می توانند شرایط بسیار آسانی برای کنترل لیفتراک به وجود بیاورند. راننده لیفتراک با استفاده از گیربکس اتوماتیک می تواند به راحتی و با هربار فشاری که به پدال می آورد حرکت لیفتراک را کنترل کند. در صورتی که به هردلیلی از دمای موتور کاسته نشود فن مکانیکی روشن می‌شود که از دمای آب در گردش می‌کاهد.

در مقابل، قطعات لیفتراک بنزینی یا دوگانه سوز با گاز LPG مناسب دستگاه های بکار رفته در محیط های بسته هستند. این نوع موتورها بهترین گزینه برای محیط های بسته حساس به آلودگی، به غیر از صنایع بهداشتی و غذایی است. این انرژی مکانیکی توسط دینام و ژنراتور به انرژی الکتریکی تبدیل می شود و جریان الکتریکی موردنیاز قطعات برقی لیفتراک را تامین می کند. از این انرژی الکتریکی همچنین در قطعات فرمان (هدایت) لیفتراک و بالابر نیز استفاده می شود.

مشاوره و فروش انواع تجهیزات دامپزشکی

آب رادیاتور ضدزنگ،ضدخورندگى لوازم یدکی | توکو لیفتراک

ACS (Auto Club Suisse) آثار تاریخی آن دوران را در گذرگاه سوستن که دو ایستگاه پر کردن رادیاتور در آن باقی مانده است ، حفظ می کند. این دستورالعملها روی پلاک چدن است و یک آبکش کف کروی می تواند در کنار یک نطفه آب آویزان باشد. در قسمت پایین کروی قرار بود که آن را از زمین نگذارد و بنابراین ، بی فایده ، به رغم آن که به سرقت رفته است ، در اطراف خانه بی فایده باشد ، همانطور که از تصویر نشان می دهد. یک موتور Wankel دارای روتور مثلثی است که در یک محفظه اپی تروکوئید (شکل 8 شکل) در اطراف یک شافت خارج از مرکز می چرخد.

لوازم یدکی مهدی،زانتیا، سیتروئن c3